0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (4,152 puan) tarafından

Kizlaarr bugun çatıda  gömü  buldum ne arasam var :-) sepett

imageen sonra bunu buldum cok pis heves ettim öğrenmek istiyorum yapan var mi gazlar misiniz beni :-)

9 Cevaplar

+1 oy
(15,985 puan) tarafından
Bunun için masa lazım. Orda pedal var. Depala basa basa dikecen 
(4,152 puan) tarafından
Evde masa cok da pedaldada tamammim ama o kadar baska bilgim yok ;-))
-Reklam-
+1 oy
(4,061 puan) tarafından
Yaparsın kuzum ben ıgnenın ıgne sını bilemeyen kız 2 ayda fabrikanın tum makınaları ogrendım ogrenırsın eline bir bez al kullanmadığın dik sonra kontrol etmeyi ogrenırsın bu sekılde ben bu sekılde ogrettım Bı cok arkadasa 
(4,061 puan) tarafından
Makınanın ismini YouTube ye yaz cıkar kullanımı ☺️o sekil ogrenırsın
(4,152 puan) tarafından
Evet aklima geldi bes dakika once ahahahah :-))sagol kuzum
(4,061 puan) tarafından
Ne demk canım bnm
(4,152 puan) tarafından
♥️♥️♥️
(4,061 puan) tarafından
❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Bende çok hevesleniyorum ama pahalı
tarafından
Benim makinam bozuk çok kolay öğrenirsin önce yastık yüzü filan dik
(4,152 puan) tarafından
Kuzum a 101 e falan geliyo ya 300 e falan. Bu yillqr once alinmis en az 20 yili var
(4,546 puan) tarafından
Sinbo 600 - 700 TL'ye geliyor
(4,152 puan) tarafından
Hii onu gormedim canm
0 oy
(431 puan) tarafından
Çok güzel valla size hobi olur ama önce makina nın yağına fln bakın pedalını fln kendinize göre sıkılayın iğnesini değiştirin uygun iğne takın ve bide ipi yerleştirmeyi fln internetden öğrenin sonra gerisi çok kolay bayılırım bn makina da bşeyler dikmeye bn perde dikmiştim kayınvalideme en son 
(4,152 puan) tarafından
Hadi ya harikaa . Bnmde tek hayalim ortaya guzl seyker cikarmak kayinvalidemin vardi ama onunki eskilerden ayakli elektrikli deil yapamam  die basina gecmedim hicc. Bunu bulunca heveslendim.ins becerebilriim.
(431 puan) tarafından
Becerirsiniz hemde çok güzel olur ilerleyen zmnlar da kendinize bile bşeyler dikersiniz
(4,152 puan) tarafından
Ayyy inss. Sabırsızlıkla sabahi bekkiyorum. Kizlarima dikmeyii hayal ediyorum simdilik :-))
0 oy
(119,333 puan) tarafından
Baska neler var o catida catidan foto istiyooozzz ☺️☺️☺️
(4,152 puan) tarafından
Ahahahaha gömü var gömuu :-)).kizz senden hala fikir bekliyom yazmadinnn askolsun
(119,333 puan) tarafından
Yazdim yaa aldigin yere koy diye sjssjsjsjs
(4,152 puan) tarafından
Ahahaha o olmaz kullanisli fikir bekliyom :-)
0 oy
tarafından

Canim once bir bezde normal bir dik, dikis ayari duzgun mu onu kontrol et ona gore ignenin ordaki yuvarlagi acman ya da sıkman gerekicek. Alt dikiste sorun varsada ipi taktigin kucuk bir alet var ya onun uzerinde minik bir vida var onu sıkıp yada gevsetmelisin. Ip siralamasini da duzgun takmazsan ipi kirip durur makine.

Aklima gelmisken cok yavas dikmek mi istedin fis yerinin ordaki yuvarlak var ya onu kendine dogru cevir o da dikis yapar. Kolay gelsin
(4,152 puan) tarafından
Aaa tamm  canim bi bakim.  O kadarr bilmiyorum kii bi kac bisey cikti icinden nerde kullanilir bilmiyorum ama dediklerini yapicam

Sagol canm ♥️
tarafından
Ben moda tasarim mezunuyum anlarim canim takıldığın yerde sor yardimci olurum
(4,152 puan) tarafından
Ne kadar guzel sorarim canm tesekkur ederim ♥️
0 oy
(294 puan) tarafından
Ne mübarek çatıymış ne ararsan var güle güle kullan canım 
(4,152 puan) tarafından
Ahahahaha gömü gömü daha gozume seyler carpti bakir falann :-))
(294 puan) tarafından
Degerlendir canım kullanışlı biseyler bulursan
(4,152 puan) tarafından
Aynn canm bakicam. ♥️♥️
0 oy
tarafından
İğneden ipliği geçir kuzum ingeniyi hazneye koy makarayi yukarı tak bı parca bez al eline iğnenin altına koy ayağındaki pedal a yavaş yavaş bas parçayı ilerlet döndür dur dikmedik yerini bırakma sonra düz bı bez parçası al mekik gibi git gel git gel dümdüz yapmaya çalış
(4,152 puan) tarafından
Aa deme bi deniyimm minik bi parcayla. Sagol kuzum :-)  yarin biri gostereckti ama simdi bi deniyim bakalm elim alissin ♥️♥️
tarafından
Öle kuzum yap dene sürekli minik minik parça dik minik olursa yanlışını görürsün
(4,152 puan) tarafından
Ah bi ogreniyimm yaptiklarimi gosterirrken sizi biktircam :-))
0 oy
(213 puan) tarafından
Pekistir ogren bebek nevresm takimlari v.s yap sat bime gelmisti dergisi uygulamali bnde almayi dusunuorm 
(4,152 puan) tarafından
Hadi ya ne guzl. Kiyafet dikebildin mi peki.
(213 puan) tarafından
Migrosta kiyafet icin dergiler var icinde semasi var ondan yapiodm kumas aliodum
(4,152 puan) tarafından
Aa söylediğin iyi oldu bnde bakiyim tesekkur ederim :-)
(213 puan) tarafından
Rica edermmm :))))) ^_^
(4,152 puan) tarafından
♥️♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 490 göst.
8 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 159 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Wanessa (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu

379,946 soru

11,374,117 cevap

34,856 kullanıcı

...