0 oy
566 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (507 puan) tarafından
Kızlar ben ıstagramda itiraf sayfası vardı . orada yazdım admıne .ıste hamıleyım ılk sız ogrendınız esıme suprız olacak dedım . ve paylasmıs ınanarmısınız ben o ay hamıle oldugumu bılmıyodum oylesıme yazdım ve o ay hamıle kalmısım ve ıtıraf sayfasında paylasmıstı admın.ve abı. Neredesın baba oluyon dıyede baslık eklemıstı .

53 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamile olduğumu ilk doktor öğrendi:):)
-Reklam-
0 oy
(260 puan) tarafından

İş yerinden bir abla ki kendisinin yirmi yıl çocuğu olmamış sonra ben sonra kuzenim sonra yedi sülale eşimde arada bir yerde öğrendi onu tam hatırlamıyorum:angel:

0 oy
(788 puan) tarafından
İlk ben sonra ablalarim sonra eşim :D
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Tüp Bebek yoluyla oldu bizimki transferde sonra kan tahlili ne gittik ve sonucu heyecanla bekledik ... Pek umudumuz yoktu ama sonucu doktor ikimize birden söyledi.ve o an sanki kalbim durdu eşime bı baktım dizlerinin üzerinde şükürler olsun deyip ağlıyor... Rabbim herkese nasip etsin inşallah
0 oy
(3,823 puan) tarafından
İlk ben sonra arkadaşım doktor bulamadım testin sonucunu sormaya ona sordum öyle öğrendi sonra annem ablalarım derken eşim en son öğrendi  çünkü sürpriz yapmak için demedim ona ☺️
0 oy
(5,376 puan) tarafından
İlk ben sonra annem sonra arkadaşlarım sonra eşim ondan sonra kaynana fln öyle gidiyo :D 
0 oy
(13,041 puan) tarafından

Eşim daha sonra eşim babasını aradı Baba oluyorum dedi :)

0 oy
(557 puan) tarafından
Eşimle beraber hastanede öğrenmiştik 1.5 aylıktı 
0 oy
(7,745 puan) tarafından

Eşimle hastaneye gittik çok halsizdim. Tansiyon büyük 5 küçük 3. Ölçemediler hatta. Daha sonra serum taktılar filan. Sonra doktor sırıta sırıta geliyor, tatlımızı isteriz diye. Öyle öğrendik :angel:

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Korona diye gıttım telefondan giriyorum bakıyorum ne cıktı dıye tabi hamilelik testi de yaptı bugun adet olurum diye düşünüyorum dedım adam olsun yapalım dedi yaptılar neyse bakım diye bir gırdım karsında test cıkmıs 131 yazıyor ben sok eşimi ıcerı sokmadılar aradım dedim bebıs geliyor galiba busefer yanı ilk Bn 2 esım ögrendı ☺️❣️
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Eşim benden önce öğrenip o bana müjdeyi vermişti :)
0 oy
tarafından
Ilk kiz kardesime soyledim aksama da esime :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 71 göst.
0 oy
7 cevap 195 göst.
22 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 304 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.

380,273 soru