0 oy
275 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (658 puan) tarafından
Kizlar 4 gün sonra kızım 15 aylık olacak. Bu aralar geceleri huzursuz dişlerden dolayı huzursuzluğu geçince yavaş yavaş emziği keseyim diyorum. Sizce erken mi? Biraktirmak için önerileriniz neler nasıl bir yol izlediniz?

8 Cevaplar

0 oy
(213 puan) tarafından
Biz 22.aya girdik hala birakamadik.
(658 puan) tarafından
Anladım canım bakalım bi gün usanacaklar istemeycekler
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım bu dönemi es geç günah acisı kendine yeter zaten.. az su zamanları atlatınca denersin bence
(658 puan) tarafından
Yok canım zaten dişleri çıksında öyle deneyeyim diyorsun ne bileyim kiyamiyorumda gece uykusu çok bölünecek alışana kadar
(5,721 puan) tarafından
Canım smdi dişleri çıkıyor diye çok ağlar  kıyamam az geçsin bu zamanlar annesi❤️❤️❤️
(658 puan) tarafından
Aynen kuzum zaten dişler çıkmadan kesmem bende zaten yeterince huzursuz yavrucağım ❤
(5,721 puan) tarafından
Rabbim versin şifasını gecicek bu gunlerde
(5,721 puan) tarafından
Bu dönemler bitince fikir olur belki bizimkiler iki yaşını geçti bıraktı. Emziğin ucunu hafif kestim içine çörek otu koydum yere bıraktım bikac gün almadm yerden böceklenmis pis olmuş dedm gelip gidip baktılar bikac gece zor oldu sonra uyudular böyle çoğul konuşuyorum ikizler benim♥️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Erken bence hem emzik kurtarıcı bırak emsin
(658 puan) tarafından
Zaten dişlerden sonra düşünüyordum bakalım kıyamamda nasıl olacak
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Ben yaşında kestm. Gündüz vermiyodum zaten geceden geceye vermeye başladm bi süre. Snrada gece uyuynca ağzından almaya başladım. Bi gecede sakladım öyle uyudu. Göz görmeyince minicik yüreği de katlandi :)
(658 puan) tarafından
Benimkide gündüz uykusunda gece uykusunda alır çok ağlarsa veririm onun dışında almaz. Bakalım canım bi dişleri çıksında zaman ne gösterecek kesebilecekmiyiz
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Valla bizimki ne dersek anlıyordu yani aklı eriyordu emzigi amcalar çalmış dedik eğer emwrsen kızıyorlar dedik hatta bu ara emzigin ucunu kestim öyle verdim yemedi tabi :)) ama amcalara inandi
(658 puan) tarafından
Hiç amcası yok ki yavrumun napsın :D
(3,701 puan) tarafından
Bizim varda biz kendi amcası diye örnek vermedik ki :D dışardaki herhangi bir adamı dedik:D
0 oy
(826 puan) tarafından
Bekarken duyurdum bende enziye acı bişey sürüp vernişler tiksinmiş çoçuk. Biz emzik kullanmadık az bi süre sonrada bebeğim istemedi zaten
(658 puan) tarafından
Yok canım ya acı birşey sürmem yazık çocuğa bakalım zamanla alışacak heralde
0 oy
(4,713 puan) tarafından
Keşke daha erken bıraktırsaydın
(658 puan) tarafından
Bende diyorum keşke yaşına basınca bıraksaydım diye canım
(4,713 puan) tarafından
İşte geç oldu artık biraz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 420 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 91 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı