0 oy
263 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Şimdi doymadıgini düşünerek 1.5 çay kaşığı zar zor süt sağdım verdim :( normal mi böyle emmesi

11 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Daha cok küçük çenesi kuvvetsiz ancak o kadar olur cok normal 

tarafından
5 dakika emiyor uyuyor. İyice acıkmasini mı beklesem
(2,375 puan) tarafından
Yok her istedigi zaman ver sık sık emzir ki cabucak büyüsün toparlansin
tarafından
Uyuyo canım bazen açlıktan ağlıyo evet ama onun keyfini beklesem aç kalır :)
(2,375 puan) tarafından
Evet sık sık ver memeyi tıka agzina bi damla bi damladir yinede öyle öyle büyüyecek iste
tarafından
Sağolasın canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim ben de senin gibi sutumun yetmedigini dusunerek doktora sordum seni tanimaya calisiyo o yuzden surekli memede durmak istiyo dedi
tarafından
Benimki durmuyo işte canım 5 dakika duruyo uyuyo kollarimda
tarafından
Benim de uyuyo yerine biraktigimda aglamaya basliyo yeniden emziriyorum yeni dogan bebeklerde anneye alisma sürecinde boyle olmasi normalmis
0 oy
(2,011 puan) tarafından
normal canım hepimizde var 
tarafından
Teşekkürler bilgilendirdiğin için
(2,011 puan) tarafından
ben doymuyor sandım doktora gittim kilosu fazla fazla önden gidiyormuş gazi varmış ondan sancısı oldukça kendini memeye veriyor dedi anneyi tanımaya çalışıyor dedi korkma gülüm
0 oy
(568 puan) tarafından
7 günlükken toplasan canım 5 CC anca emer ama gazı varsa ondan bırakır 
tarafından
Çıkarmaya çalışıyorum gazını inşaAllah çıkıyordur ya
(568 puan) tarafından
Ayak parmaklarına topuğuna zeytinyağı ile masaj yap karanfil yağı da iyi gelirmiş
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Çok normal çenesi yoruluyor o kadar emebiliyor benüm oğlumda öyleydi gözlerim doldu şuan hatırladım o günleri 
tarafından
Oyy:) sağol canım
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Evet annesi o hemen yorulur ki. Anca yapışıp emmeyi ogrencek. Hem onun amacı senin kokunu sıcaklıgını duymak
tarafından
Sağol canım
(10,877 puan) tarafından
Benimki 2 bucuk aylık yapışık yasıyoruz biz
0 oy
tarafından
Benim oğlum doğduğu günden beri öyle sık sık emez az emer sütüm var doyuyor seninkine öyledir bence 
tarafından
Sağol canım bilgilendirdiğin için
0 oy
tarafından
O şuan sudan cikmis bir balik gibi anne karnindaki huvenli yerden koparildi oradan ona tanidik gelen tek şeybsensin senin kalp atışını duydukça kendini guvende hissediyo o yuzden bu ilk ay asiri sekilde memeye yapışık olabilor. Biz oyleydik neredeyse memede yasiyirdu 
tarafından
Çok sağol canım bilgilendirdiğin için
0 oy
tarafından
Normal çok normal canım hiç sağıp berme direk emzir sen emzirdkce hem sütün gelir hemde çenesi kuvvetlenir sık emer ama süresi az olur kendilignden brakr ama bebek bydkce uzun emer canım 
tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ana doğurdun mu canım, en başta hayırlı olsun. Lohusanın bebeği yaka iğnesi derler. Ne kadar isterse ne zaman isterse hiç çekinmeden emzir. Daha ufacık yoruluyo ondan az emmesi
tarafından
Doğurdum canım elhamdulillah. Çok sağol bilgilendirdigin için
(5,491 puan) tarafından
Rica ederim tatlım
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Çok normal hatta sen o emsin diye bekleme sık sık ver sık sık ver 
tarafından
Teşekkürler bilgilendirdiğin için canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 79 göst.
15 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
0 oy
14 cevap 144 göst.
19 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu

379,656 soru

11,364,966 cevap

34,841 kullanıcı

...