0 oy
254 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından

Bu gün çektirdim sezeryan günü için ama doktor bakmadı cuma gunu gel o zaman tam gün verecem o zaman bakarım dedi 

Boyle yazılar yazıyor sinius tasikardi filan gibi ne demek bunlar 

Sezeryan amaliyatimi etkiler mi 

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Taşikardi canım ritim bozukluğu demek yani nabzın normalden hızlı düzensiz atıyor yani
(655 puan) tarafından
Sezeryani ekiler mi acaba cumaya kadar daha çok var ya
tarafından
Canım ona doktorun karar verir. Sonuçta bebek donmediyse yada bu ilk cocugun değilse ilki sezeryanse normal doğum yapamaz sezeryan olur büyük ihtimal ama tabiki bunu normal sohbet ederek yazıyorum ben sağlıkcıyım ama doktor değilim en doğru ve sağlıklı bilgiyi sana doktor vericektir
(655 puan) tarafından
Sezeryan ilk doğumum da kuzum doktor kafası gelişte filan dedi analamdim hicbirsey ya orada artefakt mevcut filan diyor onlar ne
tarafından
Canım o hastalıkla ilgili bir şey değil artefakt EKG yi yorumlamayi zorlaştıran görüntü kirliliği bazen hastadan kaynaklı bazen makinadan kaynaklı olur mesela hastada titreme felan gerçekleşirse o esnada oluşan kötü ölçüme denir.
(2,862 puan) tarafından
Kızlar taşicardi kalbin düzenli olarak hızlı atması demek bilginiz olsun EKG çekilirken stres yapmış da olabilirsin .. ayrıca EKG yarım çekilmiş nedense burdan okuyup yorumlamak zor derivasyonlar arasında boşluk olmamalı
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Iyi düşün canim sonucta doktor da muhtemelen düşünüp tasinip karar alip söyleyecek Allah saglikla dogurmayi nasip etsin canim
(655 puan) tarafından
Kuzum ilk oğlum da. sezeryan oldu bu da sezeryan olacak yoksa bende normal doğum isterdim iste şimdi EKG de böyle çıkınca korktum
(782 puan) tarafından
Sen kalbini ferah tut duzelir cnm
0 oy
tarafından
Kalbinde carpinti oluyomu kuzum. Ritim bozuklugu var. Bende de vardi ilac verdiler kullandim. Boyle duz yolda bile yururken nefes nefese kaliyodum kalbim carpiyodu agriyodu. Duzeldi ama 
tarafından
Sezeryani etkiler mi bilmiyorum sanmiyorum da kuzum. Doktora gostermedin mi sonucu sormadin mi etkileyip etkilemiceni. Bide ilac verdi mi duzene sokuyo cunki
(655 puan) tarafından
Yok kuzum bakmadk bile cuma günü getir kağıdı kaybetme dedi
tarafından
O zaman sor kesinlikle canim.  Hamilesin sanirim ona gore de ilac verebilir. Duzene girer insallah gecmis olsun
(655 puan) tarafından
Cuma günü sezeryan günü alacağım kuzum 38 haftalık hamileyim Allah razı olsun
tarafından
Saglicakla gelsin minik ♡

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
6 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yaseminyakup (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
13 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva4545 (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
0 oy
1 cevap 55 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu

381,370 soru

11,417,615 cevap

34,970 kullanıcı

...