0 oy
765 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşiniz bebekle konuşur karnınıza dokunur öper miydi komşum geldi bugün hamile eşim hiç böyle hareketler yapmıyor dedi acaba bu sadece biz kadınlara özgü mü merak ettim sizin eşiniz siz hamileyken karnınıza dokunur muydu 

40 Cevaplar

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benimle aşırı aşırı ilgilenir bebek gibi davranır hamileliğim boyunca ama karnımdan korkuyor çok saçma biçimde. Mesela konusuyor bazen kızım falan okşuyor öpüyor kız hareket edince buzz kesiyor ödü kopuyor bana bisey olacak canım acicak sanıyor:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla 7+6 günlük hamileyim dün gece karnıma eğilip ses duymaya calsiiyordu işten geldiğinde beni öptükten snra eğilip karnımı öper yatarken öpüp yatar
0 oy
tarafından
Evet her sabah işe gıderken öper kızım akıllı uslu dur cok tekmeleme anneni derdi işten gelınce yıne öperdı kızımm akıllı durdun mu derdı:)
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Severdi evet ama hareketlendikçe çok korkuyodu yiğit aşırı kasılan bi bebekti semsert oluyodu 
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Evet sürekli konusurdu dokunurdu:D

0 oy
(920 puan) tarafından
Öperdi sureklli her sabah işe gitmeden önce sarılır öper öyle giderdi 
0 oy
tarafından
Sabaha kadar eli karnimda uyurdu surekli konusurdu severdi... 
0 oy
tarafından
Ay evet oturup konuşurdu komik şey☺️
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Evet her fırsatta operdi severdi konuşurdu gece sürekli eli karnimdaydi
0 oy
(776 puan) tarafından
Benimki konuşurdu ama o da babasinin sesini duysun tepinirdi ama adam elini koysa hemen duruyordu bazen ben uyuyorum zannedip konuştuğunu duyardım kisiden kisiye degisen bir durum pek teması olmamıştır 
0 oy
tarafından

Benim eşimde aynı tutar sever öper konuşur bile ilk hamilelikte aynıydı ikinci de de aynı :)

0 oy
(826 puan) tarafından
Evet dokunurdu öyle uyurdu bazen korkuyodu haraket ettiğinde 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
İlkde yapıyordu dokunurdu sever konuşurdu ikincide de kosunur karnımi öper aradığında bile sorardı kızım ne yapıyor diye
0 oy
(673 puan) tarafından
Ise giderken bi beni bi karnimi öperdi. Bak bak bak tekme atti derdim. Bazen Ben de Hadi bak hissetmeni istiyorum diye söylenirdim. Bebegimizi iyi mi diye de kontrol ettitirdim hep dokunurdu
0 oy
(1,550 puan) tarafından

Hamileyim. Dokunur konuşur öper. Mesela az önce günaydın dedi karnıma.(bana daha dememişti uyku sersemi ilk ona dedi :D) ama bazı adamlar yapmaz. Daha materyalisttir henüz canlı görmediği kucağına almadığı bişeye konuşmak saçma geliyormuş

0 oy
(1,217 puan) tarafından
Hamile değilim bile gelir ah burada benm canm kızımmı olacak der :)) 
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Ehhh işte bir türlü inanamıyor du
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Tabikide öperdi konuşurdu severdi sarılır yatardı 
0 oy
tarafından
Çok severdi yumurtam benim  derdi benimki kafasini belertirdi karnimda dokunurdu konuşurdu
0 oy
tarafından
Konuşuyor dokunuyor öpüyor ilkde bu kadar değildi ama sonra öğrenince evladın ne olduğunu şimdi çok sabırsız heyecanlı ve daha ilgili 

İlgili sorular

+1 oy
48 cevap 953 göst.
0 oy
19 cevap 372 göst.
0 oy
1 cevap 34 göst.
0 oy
0 cevap 39 göst.

380,247 soru

11,384,590 cevap

34,884 kullanıcı