0 oy
762 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşiniz bebekle konuşur karnınıza dokunur öper miydi komşum geldi bugün hamile eşim hiç böyle hareketler yapmıyor dedi acaba bu sadece biz kadınlara özgü mü merak ettim sizin eşiniz siz hamileyken karnınıza dokunur muydu 

40 Cevaplar

0 oy
tarafından

Evet uyurken karnimi tutub uyurdu :D operdi şeyi biraz özele giriyor 

tarafından
Hahahah
(3,888 puan) tarafından
Evet konuşurdu bazen beni şikayet bile ederdi oğluma :D
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından

Evet konusuduk hatta onunla (bebisle) :)

0 oy
tarafından
Surekli sever oper sarilirdi gobegime konuşurdu. Valla hamileyken hayat bir bana guzel sanyodum Allah razi olsun her zamankinden daha fazla ekstra caba gosterdi benim jcin
(507 puan) tarafından
Sabah ıse gıderken karnımı oper gıderdı hemds 2 kızmdada oyle yaptı
tarafından
Ne guzel.. Allah daim etsin hepimiznmini insallah
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Evet benim esimde  ben uyurken kızımla konusuyomus 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Öper de konuşurda kitapta okur :)) ise gidip gelirken önce onu öper sonra beni  :))
0 oy
tarafından
Alışverişte bile karnıma tutup babacım bak bunu sana alıyoruz derdi yapma şunu derdim sanane ya derdi :) 

Şimdide aglama krizine girdi mi 

Yine ne var ya niye susmuyo bu çocuk ya diye geziyor :)
tarafından
Hahaha kiz güldüm benim eşim gikini çıkarmıyor asla laf ettirmiyor o küçük o babasının aslanı babası hiçten kıyamıyor güncel lafları askine ben deliriyorum ikisinn yüzünden
(1,272 puan) tarafından
Hayaller ve gerçekler.. :D
0 oy
(129 puan) tarafından
23 haftalık hamileyim uykusunda bile dokunup okşar gün içinde yada akşamları kafasını karnıma koyup konuşur ne kadar sevdiğini söyler beni ne kadar sevdiğini anlatır öper sever sürekli eğer gün çok yoğun geçmiş yatapa geçtiysek sen sıranı bekle biraz kızımı sevecem ihmal ettim bugün der özür dileyerek sohbete başlar 
0 oy
tarafından
Evet eşim kulağını dayar dinlemeye çalışırdı severdi öperdi çok sevinirdm yapılmaması bence tuhaf
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Dokunur sürekli konuşur hatta şarkı türkü söyler ortada halay çekerdi kızım resmen içerde tepinirdi 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Öperdi en çok konuşmaz utanır o :) 
0 oy
tarafından
Evet dokunur konuşur öperdi ve bebeğim şuan  iki aylık sesini çok iyi tanıyor babasının
0 oy
tarafından
Dokunuyor geliyor konuşuyor:) babamız bu konuda çok hassas 
0 oy
tarafından
Yani öpmez ama eller okşar. Bugun Bebeğimiz nasılmış bakalim.der ;) benimde çok hoşuma gidiyor 
0 oy
(426 puan) tarafından
Gelir karnımı okşar, konuşur, öper, işe giderken karnımı sevip akşama döncem babacım mama parası kazanmaya gidiyorum der :) tel de sorar oğluşum napıyor, uyandı mı, tekme atıyor mu diye :) internetten kıyafetlere bakar, oyuncak alır vs :) gece nöbetteyken uyandırır kalk karnını doyur oğlum acıktı diye, lavaboya git rahatlasın alanı diye :D 
0 oy
(805 puan) tarafından
Dha ben 4+5 im başladı bile
0 oy
(449 puan) tarafından

İşin garip tarafı ben hamile diyilkende benimkisi oynuyor..yanaklarimlada oynuyor bide nerde tosbik oyuncak gorurse bana alir.. şimdi hamileyim uyurken oynuyor. Ama korkuyor bişey olur diye fazla dokunmuyor)) Allahtan bebek var bebek olmasaydi karnimi her gün sıkardı..:D

0 oy
(747 puan) tarafından
Hergün değil ama dokunur şikayet eder beni tabii bende onu :)
0 oy
(841 puan) tarafından
Benimki de sürekli öper konusur napıyor tosunum anneyi uzuyor mu der kos kos tekme atiyor diyorum elini koyunca bebek atmayı kesiyor :)
0 oy
(679 puan) tarafından
Elini hic cekmezdi isten gelirdi hemdem konusur severdi geve yatarkende ay hamilelik cok guzeldi yaaa
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Evet severdi konuşurdu canım 

İlgili sorular

+1 oy
48 cevap 947 göst.
0 oy
19 cevap 368 göst.
0 oy
1 cevap 32 göst.
0 oy
0 cevap 34 göst.