0 oy
525 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5 puan) tarafından
Sizce beşik gerekli mi yeni doğduğunda.

22 Cevaplar

+7 oy
(93 puan) tarafından
Tabiki gerekli nerede yatacak? 
-Reklam-
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Valla uyusunda nerde uyursa uyusun istiyo insan.. 2 buçuk aylık olduk yanında uyutuyorum sürekli besige kalk yat çok yorucu oluyor.. ama illa al tabi cocugun bir yeri belli olsun mecbur alisacaklar besige sürekli yanında da olmuyor
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Olsa iyi olur canim yaniniza alistiririsan cok sıkıntı çekersin. Hem tehlikeli hemde alisir besige yatmaz sonra 
0 oy
tarafından
Gerekli tabi 
0 oy
(534 puan) tarafından
Bence gerekli canım kızım erken doğduğu.icin 1.hafta babynestte yattı da öyle olacak gibi değilde koltuğun üstünde çocuk aldık hemen besiginide
0 oy
tarafından
besik dedigin 6 ay kullanacagin kucuk seylerse asiri gereksiz ama park yatak gibiyse gerekli
0 oy
tarafından
Gerekli ama reflu.yatagi al icine ilk 3 sy neredeyse onda yatiyo
0 oy
tarafından
Gerekli bence ben dogdugu gunden beri besiginde yatiriyorm hic yanima almadm
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bana lazim olmadi  maalesef Yatiramadim içinde 
0 oy
tarafından
tabiki gerekli 8 aylık hâlâ yatıyor ve daha da yatar inşaAllah beşikte en azından yeri belli hem kendi de yatağını bilir alışıyor 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Odasında büyük var oğlumun yatak odamızda saçma sapan Bi sepet beşik. 4 aydan sonra asla sığmadı onun içine. Odasını 2 yaşına kadar ayırmayı düşünmüyorum o yüzden oğlumla beraber yatıyoruz :D benım için pekte gerekli değilmiş şuan ilerde yatak alabilirdim ama hediye verdiler hepsini alırsan büyüyen mobilya beşik al 4 sene rahat kullanırsın. 
0 oy
tarafından
Ilk oğlumda ne heveslerle almıştım beşiğini ama hiç yatmadi içinde ikinci oğlum da yatmadi üçüncü oglumda da yatak odamda yazın sıcaktan kışın soğuktan yatamıyoruz oturma odasında da yerim yoktu beşik için o yüzden kurmadım salonda koyun koyuna yatıyoruz doğduğundan beri bana göre çokta gerekli değilmiş yani şu an 14 aylık ne zamana kadar beraber yatarız bilmem ama şuan halimizden ikimiz de çok memnunuz :)
0 oy
(183 puan) tarafından
Ben 40i çıkana kadar bebek arabasını kullandım beşik olarak çünkü başın kalabalık oluyor sallamaya falan alıştırırlar diye korktum kocamla yalniz kalınca aldım. Kızım 5.5 aylık 6ya girecek hala sallanmaktan hoşlanmıyor yaptığım en doğru şeydi sanırım :)))
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Nerde yatırmayı düşünüyorsun? 
0 oy
(185 puan) tarafından
degisiyo bence ben 5. aya kadar yanimda yatirdim yatagin yanina koydum yatak simdi besikte uyutmaya basliyom
0 oy
(516 puan) tarafından
En azindan ilk alti ay icin kucuk portatif anne yani besik al çok is görüyor, gecw ağlayınca hemen dibinde al emzir koy geri,sonra istediğin odaya taşı,rahat oluyor,ben bi salona bi yatak odasina bazen mutfagin kapısına koyuorim yemek yaparken bile bi yandan uyuttugum oluyordu
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Doğduğundan beri besine yatiriyorum yanıma almıyorum sonra onada alışıp yerinde yatmıyor aklı erince
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Altarnetif yatıracak yerin varsa alma
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Tabiki gerekli başka yatıracak yer neresi.almazsan nerde yatıracaksn
0 oy
tarafından
Bebeğin de yatağı olmalı gerekli bence 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 648 göst.
0 oy
3 cevap 191 göst.
3 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Seker bal (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 297 göst.
18 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilara abay (45 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...