0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
2.5 senelik evliyim satmıyordum düşündüm sararacak modası geçecek yer kaplıyacagıns dedim eşime satayımmı dedim sizce satsammı sizler naptınız 

14 Cevaplar

+1 oy
(6,825 puan) tarafından

Gelinliği satın almayack kadar zekiydim kiraladım :D

(6,825 puan) tarafından
Sen sen sn gadasini aldığım :D
tarafından
Ben de yeşim gelinlikten kiraladıydım abiye bindallı gelinlik kampanya vardı ucu bir 1000 tl idi eşimle gittik bir tane gelinlik beğendi sunu bi giysene dedi ve ilk giydiğim gelinliği kiraladık "D
(6,825 puan) tarafından
Valla yan binası da yeSimin modada..bacım hemen yanı.biz de gittik eşimle bn sadece.. kampanya olanlar baktık ama boydan olmadı bana:D eşim 2bin TL olan baktı kampanya içinde değildi giydim çok beğendi baktım bnde beğendim temam dedim aldım hiç uğraşmadk.bnde abiye gelinlik bindallı aldım kuzum :D abiye nasıldı acaba bnm ki pudra pembesi
tarafından
Benimki d3 nar çiçeği üstü işleme li saten altıda tül du ") başıma da aynı abiyenin sifonundan duvak yaptım kınada onunla bindalliyi giydim üstünü değişmeye çıktım anam bide ne göreyim eşimin sülale kapıya dayandı ney mis üstümü onlar değişecek mis hahahah nikâhımı düşürmeye yemin mi ettiniz siz gidin surdan dedim "D hahahah saka gibi ya
(350 puan) tarafından
Aferin sana
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından
Hiç almadım özel dikim olarak kiraladım anca yer kaplıyor sat gitsin canım 
(350 puan) tarafından
İşte bizim burda kiralama yoktu vermiyorlardı öyle ondan satın almak zorunda kaldım
Canm
0 oy
tarafından
Ben gecen yaz aldın cekım ıcın ama satmam kızım olursa merak eder ve gıymek ister dıye
0 oy
tarafından
ben kiralamıştm geri iade ettim.. dolap gardırops uygulamalarına koyun daha iyi oluyor eğer hatıra olarak kalabilecek model ise çocuğunuza saklayın 
(350 puan) tarafından
Eşimde hatıra kalsın diyor
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Gelinliği mi değilde Kına kıyafetini satmak istedim eşim istemedi sana özeldi sende kalsın dedi :)
(350 puan) tarafından
Aynen öyle banada öyle diyor eşim
0 oy
tarafından
Sat gitsin zaten ben satıl almaya karşıyım gelinlikçiler sat belki alırlar 
(350 puan) tarafından
Bizim burda kiralik vermiyor lsrdu mecburdum
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ben satacak kimse bulamadım gittim aldıgım yere sattım aldılar :) fikir olsun ama yarı fiyatından da az fiyata aldılar
0 oy
(866 puan) tarafından
Ikinci el olarak satın aldım yıkama yaptim giydim zaten kiralık olanları bir sürü kişi giyiyor ..daha sonra düğünden bir hafta sonra sattim
0 oy
(507 puan) tarafından
Ben eşimi ikna edemiyorum canım ya :( Alırken de çok dedim boş yere dolap bekleyecek diye arada çok az fark vardı kira parasıyla adam anı biriktirme hastası olduğu için zorla aldık :D Şimdi de gardolabinin üstünde kılıfında duruyo 3 yıldır satalım yada birine verelim deyip duruyorum asla kabul etmiyo keşke satabilsem dolap a filan yüklerdim
(350 puan) tarafından
Bende satalım diyorum sana özel hatıra neden satıyorsun diyo
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Yani satardim bende 

0 oy
(920 puan) tarafından
Sat bence dolapta bekleye bekleye mahvolur
0 oy
(4,708 puan) tarafından
      Bencede sat
0 oy
tarafından
Bende kiraladım canım bir kere gelin oluyoruz ne yapcam gelinliği sat kız 
0 oy
(93 puan) tarafından
Canım senin için özel olabilir ama sonuçta bir daha giyemiyceğine göre satmalısın yada gerçekten gelinliğe ihtiyacı olan birisine verebilirsin böylece bir genç kızın hayalini gerçekleştirmişte olabilirsin 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 249 göst.
+1 oy
17 cevap 359 göst.
0 oy
7 cevap 262 göst.

380,253 soru

11,384,779 cevap

34,884 kullanıcı

...