0 oy
1,249 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Fazlasi zarar ekibi sizin evinize gelse neleri alir ve en cok malzeme hangi odadan cikar :) 

Benim, masa ve sehpalarim net gider cunki 1 sehpa takimi 4 tane de masa var. Onun disinda en cok esya odamdan cikar :D

49 Cevaplar

0 oy
(1,851 puan) tarafından
Sus esyalari vazo falan. Bir de salon balkonuna manzara icin aldigim masa sandalyeler. Onlar yüzünden camasirlik zor aciliyor :)
tarafından
Kendi evin mi manzara icin aldn kiz :D
-Reklam-
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Gereksiz bisey yok ya bana göre ☺️
tarafından
Veyaa biz herseyi gerekli goruyoruz onlar cikarirlar merak etme :D
0 oy
(73 puan) tarafından
Gelmelerine gerek yok eğer isterseler ben bile gönderebilirim eşimi ve soyunu sopunu alsınlar lütfen çocuğum kalsın ama o benim 
tarafından
Esini soyunu sopunu kim alsin kiz :D
(73 puan) tarafından
Kim alırsa alsın ben doydum  :/
tarafından
Herkes basindan atxak yer ariyo kiz
(73 puan) tarafından
Valla son iki gündür bırakıp gidesim var. Maddi olarak dardayız şu an ben kuru ekmek olsa yerim asla fazlasında gözüm yok. 6 buçuk aylık kızım var 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim kazara oldu. Ama rabbim vermiş napalım. Benden küçücük kızımı bırakıp evde hamile halimle fabrikada çalışmamı istiyo. Ben artık dicek bi şey bulamadım. Madem dedim bu kadar kötüydü durum neden çocuk da çocuk diye tutturdun dedim asla pişman değilim nur gibi kızım ama daha çok küçük çok üzülüyorum onu bırakıp gitcem için.
0 oy
(3,821 puan) tarafından

Sadece leğenleri alır herhalde bide benim kıyafetleri :D

tarafından
Cok mu legen var sende de :D
(3,821 puan) tarafından
Evet eskileri atacam diye yenisini aldım ama eskileri atmadım
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Vitrinler o kadar gereksiz ki resmen kendime temizleyecek iş olsun diye almışım gibi. Tv ünitesini geçen akşam çıkardım evden. Sıra vitrinlerde:) ve tabi ki makyaj malzemeleri ve maskeler. Bi de şallarım  kiyafetlerim ayakkabılarım. ayy düşününce cidden evde çok fazla eşyam varmış.
tarafından
+++ Aynen oyle birde oyuntulu bitrinler temizlemesi cokk zorr
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Çoraplarım ve oğlumun envayi çeşit  oyuncakları 

Bunlar dışında bir şey yok çünkü eşya çokluğunu hiç sevmem, az ve öz eşya olsun benim olsun. 
tarafından
Coraplari cok severim ya farkli farkli her cesit
(1,630 puan) tarafından
Evet ben de öyle. ❤️
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Fazla eşya olarak yok aslında :)) ama onlar gelse kesin kesin çıkarır örnek mutfakta iki tencere seti iki granit setim var ikisinin de bir setini getirirler :))) 
tarafından
Vallahi oyle kesin gelir

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 441 göst.
0 oy
3 cevap 100 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1310. (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 295 göst.

384,853 soru

11,511,613 cevap