0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (285 puan) tarafından
Merhaba kizlar. 35 haftalık hamileyim ve izmit Medical parkta olacak doğum bir buçuk aydır gidiyorum oraya. Doğum için fiyat falan görüştük ama detayları çok konuşamadım iki buçuk yaşında oğluşum var hastaneye gidince durmuyor görüşemiyoruz doğru düzgün o yüzden. Orada doğum yapan oldu mu yakın zamanda? Oda süsleme sanırım dahilmis doğum ücretine ama nasıl bir süsleme yapılıyor ekstra birkaç bişey almama gerek var mı? Doğumda ebeler falan iyi mi? Pandemi dönemi ziyaretçi kabul ediliyor mu?

4 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ben de surada bekliyorum suan konak hastanesine gidiyorum medical de ebemi yaptiricak doktorun yaptirmicakmi ki ozel hastane ya ucret ödüyorsun sonucta  fiyat ne pekki
(285 puan) tarafından
Hayır Dr yaptırıyor da hani sancı boyunca falan ebeler ilgileniyor ya o yüzden sordum. İlk doğumumu Sakarya konakta yapmıştım gece boyu ebe ilgilenmisti
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bende o hastaneye gidiyorum ama bu konu hakkında benimde merak ettiğim çok şey var. Dr unuz kim acaba
(285 puan) tarafından
Yasemin hanım benim dr. Siz kime gidoyorsunuz
(1,850 puan) tarafından
Ümit Aydın. Ben çok memnunum dr umdan ama yasemin hanıminda methini duymuştum
(285 puan) tarafından
Ben de ümit hanımla yasemin hanım arasında kalıp yasemin hanıma randevu almıştım :) memnun da kaldım şükür inşallah doğumum da güzel geçer
(1,850 puan) tarafından
ümit hanım ile tesadüfen denk geldik memnun kalınca devam ettik. Keşke odaları çıkıp görme şansımız olsa. Dr umun odasında bi doğum fotoğrafı var çok hoşumuza gitti. Bu yeni fotografcimiz çok iyi çekim yapıyor dedi. Bebek doğmuş kordon bağını kesip resim çekmişler dr un elinde çok güzeldi
(285 puan) tarafından
Ayy çok güzeldir ya :) ilk dogumumda doğuma giremedi fotoğrafçı mesai saatine denk gelmeyince :D
0 oy
tarafından
Eşimin is yerinden arkadaşının eşi yaptı pandeminin başlarında. Süslemeye izin veriyorlardı doğum paketinde fotoğrafçı da vardı odaya girdiği andan hastaneden çıktığı ana kadar fotoğraf ve video cektiler ve çok güzel olmustu 
(285 puan) tarafından
Aa çok sevindim inşallah güzel biseyler yaparlar :)
0 oy
tarafından
Sembol avm bin yanındaki Medical mi kuzum?
(285 puan) tarafından
Evet canm orası
tarafından
Annemin nöroloji doktoru orada kuzum bursa dan annemi ziyaret e gittiğimde hastaneye de uğradık doğum katında bir arkadaşım çalışıyordu iki sene önce bir odanın kapısı açıktı kapı süsü odada balonlar ve birkaç ikramlık vardı onlar mı süsledi doğum yapan kişi mi bilmiyorum ama çok güzel görünüyordu
(285 puan) tarafından
İnşallah hastane süslemiştir:D lohusa şerbeti falan bunlar ikram dediler oda süslemesi yapılıyor dediler de hiç çıkıp bakamadım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 18 göst.
0 oy
0 cevap 20 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sevg. (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
0 oy
1 cevap 47 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hülya34 (60 puan) tarafından soruldu

378,379 soru