0 oy
476 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim henüz 4 aylık ve eşim aşırı derecede anlayışsız afedersiniz ama her ilişkide kavga ediyoruz korunmasız ilişki istiyor, zaten sezeryan oldum dikişlerim çok taze, sorum şu spiral taktirsam eşim anlar mı

14 Cevaplar

0 oy
(27,339 puan) tarafından

Anlamazda daktirim iyi takmasi lazım  ipi kısa tutması vs

tarafından
Sağlık ocağında ki ebe yapar mı ?
(27,339 puan) tarafından
Yapar evet dediğim gibi iyi takmasi lazım
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kadınların işi ne kadar zor ya hele ki anlayışsz eş 5 dakikalık zevk için kadınlar heba oluyor bnde yok ama duyduğum kadarıyla belli olmuyormuş
tarafından
Hemen adetim gelsin istiyorum ya hemen taktiracam
0 oy
(2,372 puan) tarafından

AYNI DERT BENDE DE VAR

SURACİKTA BEKLEYİP YORUM OKUYAM

tarafından
Bekle canım :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Valla eşi hisseden  varmış bele duymuştum bı kaç kisiden  skksjsk
tarafından
Ay gerçekten mi çok kötü kavga ederiz anlarsa :D
(44,603 puan) tarafından
En güzeli eşin korunmasi kendini iyi bilen bı erkek kendi korunsa en sagliklisi
0 oy
(841 puan) tarafından
Yok ya hissedilmiyor iyi doktor takarsa bişey olmaz bazı yorumları okudum eşinin şeyine takışan bile var bende öyle olmadı hiç sadece belime ağrı yaptı adet sanciisi gibi sancım çok oldu sürekli kanamam oldu yaramadı bana bende çıkarttım seninde ağrın sızın kanaman olursa eşin anlar bana yaramadı cikarttim
tarafından
Ay inşallah bana yarar öyle şeyler olmaz yaa sağlık ocağındaki ebeye yaptırsam olmazmi, bebeğim çok küçük onunla doktora gidemem uzak
(15,823 puan) tarafından
Sağlık ocağı takmiyo canim Ankara'da takmadilar bana hastanede taktirmistim
tarafından
Soracam canım inşallah takarlar ya
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Sırf korunmasız ilişki yüzüne gebe kaldım ikinciye bunu doyurayim spiral taktiracam geçen sağlık ocağına sordum biz takmıyorum kadin doğuma gitmen gerekiyor dedi inşallah çözüm olur
tarafından
Bende kazaya kurban gitmek istemiyorum bi taneyi doğurdum ömrümden ömür gitti yaşım daha 21 bidahaki adetimde kesin taktiracam
(4,859 puan) tarafından
İlaç iç diyecem ama ben kullandım aşırı saç dökülmesi ve kilo yaptı ve ilaç kullandığım için doktorun demesine göre bebek olmasını uzun süre engelemis olduğunu söylemişti ilk bebeğim tedaviyle oldu
tarafından
Yaaa anladım canım yok ilaç kullanmam emziriyorum bide düzensizlik felan da yapabiliyormuş en iyisi spiral
0 oy
tarafından
Iyide buna o karisamaz ki ona ne?
tarafından
Ah keşke bende bunu anlatabilsem izin vermiyor
tarafından
AMA eger plansiz bit bebek olursa sen zorlanacaksn.prezervatif kullanamya devam etsin .madem kullanmak  istemiyor o halde sana sex yok demen lazim .  Sezeryan olali4 at olmus dion
tarafından
Aynen daha 4 ay oldu, kavga ediyoruz işte her defasında takmak istemiyor onu bende diken üstünde duramam önlem almam lazım
tarafından
Ya muhtemelen  olsun bitsin  hemen istyo ama bu saglikli bir c.iliski olmaz zaten.

Vala ben spiral taktran duyunca ne cesur diom cunku bende o cesaret yok
tarafından
Ay yok kuzum nolacak ameliyata girdim korkmadım spiralden mi korkucam bebekten iyidir şuan :)
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Anlamaz canım ben 1 sene oldu takdıralı herhangi bir şikâyet yok eşim tarafından korkumdan bebeğim 4 aylıktı hasta oldum bir sonra ki ay gidip hemen takdırdım ama bende bel ağrısı yapıyor gündüzleri uyandigim zman falan bilmiyorum sprial dan mı 
tarafından
Ay birşey olmaz canım ağrım da olsun katlanirim ama şuan bi bebeğe daha bakamam
0 oy
tarafından
Anlamaz canım taktır gitsin ya biraz anlayış yani 
tarafından
Aynen canım taktiracam inşallah teşekkür ederim
0 oy
tarafından
3.yü taktıralı 1.5 swne oldu tecrübe oldu bende
tarafından
Bende taktiracam inşallah
tarafından
Ben bebeğim 2 aylıkken gidip taktırdım adet olmadan..test yaptılar sadece sonraki gün takıldı bir gün kanama oldu sonra 7 ay sonrasında ilk adeti oldum..5 dk sürmez inan ki..ilk aylarda yoğun kanama uzun süren günler düzensizlikler olabiliyor..ağrılı da geçer ama bir süre sonra düzene giriyor..eşin anlsr mı bilmem çok iyi takmaları lazım..sen yine rızasını alarak taktır bilinçli olsun..çocuk istemiyorsanız izin vermeli bence
0 oy
(796 puan) tarafından
Yok canım hissetmiyorlar bile 
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bende taktiracam inşallah
(796 puan) tarafından
Taktir kız vallw bende ikizlere doğum yaptım korunuyordu eşim ama kondom yirtilmisti ıkizlerim 9 aylıkken hamile kaldım bende sezeryandim  doğum yaptım 4 ayda taktım hemen 1 buçuk senedir takılı
tarafından
Ayyy çok zor ya taktiracam kuzum adet olimde
(796 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından
Eşin ortalığı bebe doldurmak istiyor galiba bence taktır canım
0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm sormadan yapma derim yada mesela taktirsan eşin farketse çok sorun olurmu?birde dini boyutunu da var eşin haber olmadan sanırım taktiramazsin dinen ama sen genede araştır.ama şunu söyliyim ip kısa olsada çok hisseden erkek var
0 oy
(920 puan) tarafından
Anlamaz canm ama bence Git özelde taktir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 134 göst.
0 oy
3 cevap 151 göst.
14 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Seda3115 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 902 göst.

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,777 kullanıcı

...