0 oy
466 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından

Dalin bu yumasaticisini aldim oglumada almıştım kokusu çok güzel miş gibi gibi kokuyor indirimdeydi 16 liraydı iki tane aldım tavsiye ederim hm bebek bezi olarak 2 numara aldım yenidogan almadım ogkumdada 2 numaradan başlamıştım zaten bezler küçücük oluyor bu seba Med pişik kremini ve dalinin ve Roxy nin granül matiklerini ilkkes aldım nasıl acaba kullanan varmı bide Yenidoğan ıslak mendili aldım kutuda 10 paket varmış 54 liraydı indirimdeydi birde üni babay şampuan 16 liraydı alışveriş çok şükür bitti eğer alışveriş yapicaklara tavsiyem bunlar fiyatlarında baya uygun 

image

17 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
cok guzeller gule gule kullan canim. 
(802 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ay maşallah :)

(802 puan) tarafından
Teşekkürler ❤️
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Dalan roxy kullanıyorum aynısı lavantali gayet güzel. Sebamedin pişik kredi cok iyi. 3 ayi bitti hic pişik olmadi kizim . bikac kere kizkizardi olacak gibi oldu krem.sürdüm hemen gecti. Olmaması icin de gunde iki kez sürüyorum mutlska. 
(802 puan) tarafından
Ben dalan Roxy hiç kullanmadım hep Dalin sıvı detarjanini kullandım ama çok pahalnmis bende almadım pişik kremide hep bepantol kullandım ama oda çok pahalıydı bende bunu aldım bunda illkez kullancam bakalım inşallah iyi gelir
(1,326 puan) tarafından
Rabbim saglikla  kucağına almayı nasip etsin. Güle güle kullanın canm
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Bu alışveriş neden se insana çok mutluluk veriyor değil mi
(802 puan) tarafından
Evet ya ama bitti bziim alışverişimiz şimdi ciciler yıkanıp utulencek :)
0 oy
tarafından

Sağlıcakla kucagınıza alırsınız inşallah <3 bende kıyafetleri yeni bitirdim bi sonraki aya deterjanlar alınıcak bebek bezi bende mi 2 numara alsam acaba zaten 1 numara cok az kullanılıyomus ama gobek bagı oyuntusu var 1 numarada sıkıntı olur mu

(802 puan) tarafından
Bir sıkıntı olmaz ben göbek tarafını kiviriyodum hiçbir sorun olmuyordu orda calisanda bana 2 numara al dedi
0 oy
(93 puan) tarafından
Roxy bende kullandım zamanında gayet güzeldi memnunum 
(802 puan) tarafından
Fiyatı uygundu 14 liraydı diye aldım insallh temiz yıkar
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Biz de 2 numara aldık kaç gündür içim içimi yiyordu 1 numaya veya yeni doğan alayım mı diye :) oğlum 11 yaşına geldi unutmuşum ben her şeyi emin olamıyordum biraz rahatladım :) 
(802 puan) tarafından
Bende oğlumda 2 numara başladım bundada başladım zaten çabuk buyuolar bezi açtım minicik el kadar kızımın totosuna tam olur yani :)
0 oy
tarafından
Güle kullanın cnm
(802 puan) tarafından
Teşekkürler ederim canım ❤️
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ya ben de yaptım alisverisini insan çok hevesleniyo. Bı de banyodaki bı rafı boşaltıp bebisime hazırladım eşim gelip gidip acio bakiyo. Hem söyleniyor oğlun evimde yer kaplamaya başladı diye hem de çok hoşuna gidiyor. Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın 
(802 puan) tarafından
Amin canım inşallah rabbim isteyen herkese de nasip etsin bu duyguyu ❤️
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Güle güle kullan sin minnos

(802 puan) tarafından
Teşekkürler canım❤️
0 oy
(44,694 puan) tarafından
Güle güle kullanın insallah
(802 puan) tarafından
Teşekkürler canım ❤️
0 oy
(298 puan) tarafından
Ohh ben bile mutlu oldum yaa :D rabbim mis gibi kokusunu almayi da nasıp etsin inşallah bizde iki hafta sonra alicaz :) kac haftaliksin
(802 puan) tarafından
33 haftalık canım az kaldı ama erken doğum riskim var o yüzden biraz acele ediyorum :(
(298 puan) tarafından
Yaa bende 30 haftaligim 32 33 gibi alicam da erken değil bence gec bile kaldim ben ilkimde 28de herseyim hazırdı simdi nefes bile alamıyorum:(
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bebek bezi yenidoğan bile büyük geliyor bize canım, 2 numara büyük olmazmı
(802 puan) tarafından
Yok canım ben oğlumdada 2 numara ile başlamıştım 1 numara çok küçük bide büyük paket aldım küçük elimde kalır diye korktum
0 oy
tarafından
İyi günlerde kullanın
(802 puan) tarafından
Çok sağolun ❤️
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Güle güle sağlıkla kullansın :) 
(802 puan) tarafından
Teşekkürler ederim canım ❤️
0 oy
(14 puan) tarafından
Gule gule kullanin nerden aldiniz hepsini
(802 puan) tarafından
Sağol canım hepsini civilden aldım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sebamed pişik kremi hiç etkili değil ben begenmedim. Sebamed in şampuan ve yağı güzel. Dalin toz hep kalıntı bırakıyo onuda begenmemiştim güle güle kullan 
(802 puan) tarafından
Ya bende o yüzden granül matik sevmiyorum dalının sıvı detarjanini alicaktim çok pahalıydı ondan almadım baktım herkes toz detarjan kullaniyor ondan aldım pişik kremide ilk defa aldım keşke almasaydim ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 258 göst.
30 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde seren55 (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 497 göst.
20 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 442 göst.
0 oy
12 cevap 691 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Essrraaaa (226 puan) tarafından soruldu

379,929 soru

11,373,296 cevap

34,855 kullanıcı

...