+1 oy
4,143 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Evet başlığı görününce çok şaşıracaksınız 2 buçuk yıllık evliyim 3 aylık kızım var eşim polis severek evlendim ailemin herşeyi onun için geride bıraktım görev yaptığı yere geldim herşeyi göze aldım hamilelik boyunca burnumdan getirdi kahvehanede eve gelmezdi 7 ayında bende gizli defalarca kredi çekip idaa da yemiş şuan toplam 200 bin borcu var affettim bebeğimiz olacak diye kredi cektim alyansama kadar sattim 33 haftalik iken corana oldum 4 gün yattım ben hasta yatar iken içki içmiş doğuma ailemin evine gittim ben orada iken 15 bin bidaha borç yapmış yine affetim doğumum sorunlu geçti sütüm gelmedi bu arada sürekli ailem ile onun arasında kaldım doğum yaptim yine oynadı kızım 3 aylık halen oynuyor evlendik evleneli bir kere bile parasının hesabını söylemedi ailesi dersen beş para etmez  daha bir kere bile gelmediler o kadar sorun yaşadık doğum yaptım boşanmayı çok düşündüm ailem zaten boşanma taraftari üstüme kredi var ve küçük bebeğim. Var elime verdiğin harçlığın hesabını bile abalsina veriyor neden verdin nie verdin diye ablasına borcu var diye ona karşı hiç saygım kalmadı çok özür dilerim gerikazli ***** gibi cümleler kullanıyorum oda bana keşke ölse en azından öldü derim başıma bela olmaz diyorum resmen 

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşa kurtul kendine hayrı yok beddua etme seni çocuğunu bulur
(63 puan) tarafından
Beddua gibi değilde ölse en azından kocası öldü denilir böyle baba olacağına ölsün daha iyi diyorum
tarafından
Maalesef düşüncesz evini yurdunu bilemyck kdr beyinsz ise dolaylı yoldan kurtulman şart sende o mahsum çocuğunda daha fazla rexil olmsn bırak borcu ile kalsın
(63 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
(39 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım bisey diyemiyorum
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(15,823 puan) tarafından

:'(:'(Rabbim yardım etsin canına tak etmiss ne deyimm ayrılma imkanın yokmu Bedua etmek yerine

(63 puan) tarafından
Ailem ayrılmam dan yana aslında kızım biraz daha büyüsün borç bitsin den yanayım birazda baba evinde kucağımda küçücük bebek birde sırtımda onun borcu ile dönemem
(148 puan) tarafından
Bence sen dönmek istemiyorsun . Ailen zaten arkanda duruyor bebeğini al gel diyorlar . Eşin sanki sen kalınca borcunu ödeyecek gider bebeğe ailen bakar sende işe girer ödersin ödemezse. Hala ablasının borcu için bileziğini istiyormuş. Yani kendine bahane üretme boşamak için bir dünya sebebin var. Sen hala çocuğum babasız kalmasın diyorsun sence bebeğini düşünen adam böyle davranır mı
(799 puan) tarafından
Oldu o 3 aylık bebe ne yapıcak bazen şaşırıyorum ben size
(10,877 puan) tarafından
Karismiyayim dedim ama ben boşanmış biri olarak söylüyorum ki asla bebekler etkilenmiyor.buyudukce daha çok etkileniyorlar.aslsmyr bacım yani emin ol o 3 aylik bebek farkı bile qnlqmayacak
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Kumara bulaşan birdaha kurtulamıyor, Allah yardımcın olsun inşallah :( 
tarafından
Sen nasıl oldun ? Geçen hastayim demiştin aklımda kalmış
(3,451 puan) tarafından
Hala hastayım yatıyorum öyle burnum tıkalı, boğazımın biraz hafifledi ağrısı çok şükür, Allah razı olsun sorduğun için :)
(63 puan) tarafından
Maalesef canim
tarafından
Rica ederim geçmiş olsun. Profil resmin çok şeker ordan aklımda kaldı herhalde :)
(3,451 puan) tarafından
Yaaa utandım teşekkür ederimm :)
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah 
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
(4,654 puan) tarafından
Senden de cnm
0 oy
tarafından
Çok haklısın ne diyeceğimi bilemedim ama senin üzerine zorla kredi çektiğini ispatlarsan o borcu eşin öder ve bildiğim kadarıyla evlilikte borç olduğunda yarı yarıya ödenebiliyor tabi eşin bunu sizin için harcadığını vs ispat ederse ve eşi evliyken herhangi bir mal sahibi olduysa onunda yarısını sen alabiliyorsn
(63 puan) tarafından
Hangi mal canim zaten borç batağında olanında ailesine yedirdi hep
tarafından
Zehir olur onlara sizin hakkınız merak etme sen bacım Allah in adaleti büyük
(63 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
tarafından
İşiniz çok zor Allah yardım etsin sana 
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya inşallah bırakır evine size sadık olur
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Cok zor.. ne yalan soyleyim bir de polismis dedim. Meslege gore insan ayiriyoruz. Insanlik gercekten bitmeye yakın..
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(304 puan) tarafından
Allah sabır versin canım ya ne yapmayı düşünüyorsun 
(63 puan) tarafından
Biraz daha büyüsün borç bitsin istiyorum
(304 puan) tarafından
Ömür biter borç bitmez bunu unutma
0 oy
tarafından
Boşa kurtul dicem de . Üstüne kredi olması kötü olmus
(63 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Ölse yine seninn canın yanar Allah'a havale et.

Allah ıslah etsin ama ömür geçmez öyle insanla

(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Senin üstüne ne kadar kredi var

Bikere başladıysa daha iflah olmaz.
(63 puan) tarafından
Çok kalmadı aslında 15 bin falan
(1,466 puan) tarafından
Boşa gitsin iflah  olmaz bacim
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Oyyy allah yardıncın olsun. Eşini de islah etsin inŞallah. Üzüldüm
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(299 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun . zor
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Benin eşim asker arkadaşı da böyle yapıyormuş geçenler de 50 binlik arabasını satıp iddia oynamış karısının haberi yok nasıl gizliyor bilmem 

Allah yardımcın olsun 
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Allah yardımcın olsunzor gercektenn
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Ablacim senin hatan sen kumar bagimlisi bir adam icin neden kredi cekiyorsun. Boyle bir adamla birlessen ne olur ki kizina ne fayda verecek bu babalik mi yapacak. Bu arada memurun boyle borclanmasi boyle seyler yapmasi suç istersen kendini ona vasi tayin eder maasini sen alirsin imza yetkisini bike alirsin elinden bi arastir
(63 puan) tarafından
Tilki gibi canim hesap dökümüne bakacağım diye eve bile gelmiyor yoruldum
tarafından
Dava aç sen bunlari mahkemeye belirt mahkeme alir onun tüm hesap dokununu
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Offf çok zor yaşadıkların rabbim yardımcın olsun.  Bi avukata falan mi danışsan üzerinde ki borç kalksa kaçsan şu adamdan kurtulsan iflah olmaz daha o
(63 puan) tarafından
İnşallah canim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 989 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 808 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,215 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu