0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 1 aylık hamileyim ve aşırı miğde bulantım var elim ayağım duruyor neler yapabilirim??

6 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Hiç bişey bir kaç ay geçmesini bekliyceksin canım 
tarafından
Bende şuan öyleyim Allah'tan eşim var çocuğumun bezine bile bakamıyorum :(
(4,700 puan) tarafından
Bişey olmaz kuzum geçer biraz daha sabret sonrada insan doymak bilmiyor :))) bu aralar o kadar iştahım açılmış ki çok kilo almamak için akşam ekmek yemeyi kestim valla düşün artık
tarafından
Ye sen ye bebise gitcek onlar:))
Ben yemek istiyorum da miğdemden yiyemiyorum
(4,700 puan) tarafından
Ya çok kilo almak istemiyorum hızlı ilerledi bir anda 24 haftaligim beş buçuk kilo aldım :))))
tarafından
Sağlıkla al bebisini kucağına kilo hiç sorun değil bence
-Reklam-
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Doktora gittiginde soyle illaki bir ilac veror sana bende ayniyim ama bnm 2 aylik bebegim ilac icmedenne birsey yiyrbiliyorum ne birsey icebiliyorum 
tarafından
Bende yeni başladı daha sorarım insallah
0 oy
(7,401 puan) tarafından
Ilac kullaniyomusuj canim bende aşırı kotuydum ilac rahatlattı 
0 oy
(27,159 puan) tarafından

Çaresi yok maalesef çekeceksin

tarafından
Çok zor
0 oy
(61 puan) tarafından
Benim bulantim tam 7 ay sürdü.  Hergun hastaneye gidip serum taktiriyordum . Bildiğin 7 ay serumla yasadim . 7 aylıkken hastanede bi hemşire sade sodayı ac biraz gazinin çıkmasını bekle sonra yavaş yavaş iç dedi . Bide sütü ılık yap içine bisküvi koy onu ye miden bi kac güne düzelmeye başlar sonrada normal yemeğini yersin dedi . Dediği gibide oldu . 2 3 güne mide bulantısı geçmeye başladı.  Dogum yapana kadar hergun 2 tane soda içtim.  Simdide alışkanlık oldu hergun içmeye devam ediyorum :) sende sade sodayla sütü bi dene belki snn bulantinda geçer 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım mutlaka deniycem Allah razı olsun
0 oy
(841 puan) tarafından
Benimde 9 haftalıkken başladı 22 gibi azıcık kesildi hap kullandım prilam Dr verdi doktorum şimdi içmiyorum artık 22 de anca kesildi sadece sabahalri oluyor 
tarafından
Çok zor bişey ya:(

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 120 göst.
0 oy
1 cevap 26 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kadermiraada (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 70 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ranamiran42 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy