0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 1 aylık hamileyim ve aşırı miğde bulantım var elim ayağım duruyor neler yapabilirim??

6 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Hiç bişey bir kaç ay geçmesini bekliyceksin canım 
tarafından
Geçmez mi ya:(
(4,700 puan) tarafından
Ya kuzum şimdi benim oğlum da mide bulantım bazı yemeklere karşı vardı dolap kokusu falan bide asla aç kalmamam gerekiyordu kahvaltıyı bir saat geciktirsem istifra ediyodum ama şuan hamileyim herşeyden midem bulanıyordu ne mutfaaga girebiliyodum ne de bunu ye keser dedikleri şeyi yiyebiliyordum en etkili beyaz leblebi ile çubuk kraker dediler onlardan bile midem bulanıyordu şuan 24 haftaligim şükür geçti tabi ama.hala turşu falan yiyemem yani
tarafından
Allah yardımcımız olsun ya. Çok zor çubuk kraker denedim dediğin gibi oda migdemi bulandirdi
(4,700 puan) tarafından
Benim net 18 haftalıkken falan kesildi artık valla artık ağlıyodum çünkü oğlum 20 aylık hiç bir şey yiyemiyodum enerjim olmuyodu oda sürekli benimle ilgilen diyodu
tarafından
Bende şuan öyleyim Allah'tan eşim var çocuğumun bezine bile bakamıyorum :(
(4,700 puan) tarafından
Bişey olmaz kuzum geçer biraz daha sabret sonrada insan doymak bilmiyor :))) bu aralar o kadar iştahım açılmış ki çok kilo almamak için akşam ekmek yemeyi kestim valla düşün artık
tarafından
Ye sen ye bebise gitcek onlar:))
Ben yemek istiyorum da miğdemden yiyemiyorum
(4,700 puan) tarafından
Ya çok kilo almak istemiyorum hızlı ilerledi bir anda 24 haftaligim beş buçuk kilo aldım :))))
tarafından
Sağlıkla al bebisini kucağına kilo hiç sorun değil bence
-Reklam-
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Doktora gittiginde soyle illaki bir ilac veror sana bende ayniyim ama bnm 2 aylik bebegim ilac icmedenne birsey yiyrbiliyorum ne birsey icebiliyorum 
tarafından
Bende yeni başladı daha sorarım insallah
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Ilac kullaniyomusuj canim bende aşırı kotuydum ilac rahatlattı 
0 oy
(27,342 puan) tarafından

Çaresi yok maalesef çekeceksin

tarafından
Çok zor
0 oy
(61 puan) tarafından
Benim bulantim tam 7 ay sürdü.  Hergun hastaneye gidip serum taktiriyordum . Bildiğin 7 ay serumla yasadim . 7 aylıkken hastanede bi hemşire sade sodayı ac biraz gazinin çıkmasını bekle sonra yavaş yavaş iç dedi . Bide sütü ılık yap içine bisküvi koy onu ye miden bi kac güne düzelmeye başlar sonrada normal yemeğini yersin dedi . Dediği gibide oldu . 2 3 güne mide bulantısı geçmeye başladı.  Dogum yapana kadar hergun 2 tane soda içtim.  Simdide alışkanlık oldu hergun içmeye devam ediyorum :) sende sade sodayla sütü bi dene belki snn bulantinda geçer 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım mutlaka deniycem Allah razı olsun
0 oy
(841 puan) tarafından
Benimde 9 haftalıkken başladı 22 gibi azıcık kesildi hap kullandım prilam Dr verdi doktorum şimdi içmiyorum artık 22 de anca kesildi sadece sabahalri oluyor 
tarafından
Çok zor bişey ya:(

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 123 göst.
0 oy
1 cevap 28 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kadermiraada (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 72 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ranamiran42 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy