0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Dünden beri boğazım ağrıyor geniz akıntım var. Sanki faranjit olmuşum 13 haftalık hamileyim. Benim gibi olupta ilaç içen var mı? Ihlamur falan denedim işe yaramıyor

8 Cevaplar

0 oy
(2,458 puan) tarafından
Doktoruna sor canım geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(19,706 puan) tarafından
Canım ben hasta olunca ilaç kullanmam heleki sen hamileymişsin hiç kullanma bi bardak sıcak suya limon tarçın bal elmasirkesi sabah akşam iç çok iyi geliyor
(14 puan) tarafından
Sağol
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Saglik ocagina git canim hamilelef icin iilac varsa verir. Benimde  bogazim agriyor diye gitmistim ilac vermişti ama hamileydim emzirirken mi vermişti tam hatırlamıyorum yalan olmasin. Sanada cok gecmis olsun canim.
(14 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Bende şuan öyleyim boğazım ağrıyo ve burnum tıkalı nefes alamıyorum, gece uyuyamıyorum nefes alamadığım için, bende ıhlamur içtim fayda yok, dayanamadım daha şimdi burun spreyi sıktım burnumdan nefes almaya başladım çok şükür, zararlı olabilir ama sıktım bi tane 
(14 puan) tarafından
Çok sağol
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Strepsils pastil naneli çok iyi geliyor birde andorex sprey bende öyle olmuştum hamileyken doktorum bunları söyledi aldım hemen
(14 puan) tarafından
Bu saatte bulamam yarın alırım inşallah. Teşekkür ederim
(25,223 puan) tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
(516 puan) tarafından
Rezene ve zencefilli limonlu çay ic canim,bende hamileyken oyle olmuştum, 
(14 puan) tarafından
Denedim bitki çayı işe yaramıyor
(516 puan) tarafından
O zaman doktora git canim yapacak bi sey yok yada bol bol su icip kendiliginden gecmesini bekliyceksin,cok sicak ve soguk yiyeceklee icecekler ve cay tuketme
0 oy
(679 puan) tarafından
Hamileyken ıhlamurda içilmiuor ama bitki çaylarida  önerilmiyor haftanda 13 dikkat et içme zencefil çayı içebilirsin sadece 
(14 puan) tarafından
Diyetisyene gittim ben çok kilo aldım diye rezene ıhlamur melisa çayı günde 4 çay bardağı içebilirsin dedi. Başka çay önermedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
18 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu

396,404 soru

11,857,590 cevap

35,954 kullanıcı

...