0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Kızlar bebeğimin kafası oluyo sanırım baş aşağı ya kasıklarımda hissediyorum yani orda zaten ama baskı çok uyguluyor ay doğumda yakın napiyim yarın hastaneye de gidicem 

40+4

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haftan ilerde kesin git.hayirlisiyla doğurursun insallah
(1,301 puan) tarafından
Tamam bebeğim Teşekkürleer
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yavrucağın rahatı iyi demekki
(1,301 puan) tarafından
Anam doğsun artık yeter :)
tarafından
Içinde büyüt boşver kız :)
(1,301 puan) tarafından
oyy annem yaaa :D babası bizden sabırsız o orda 9 doğuracak skahskjsa
tarafından
Erkekler öyle yaa ben kürtaj oldum eşimle annem dışarda benden daha çok kötü olmuşlar
(1,301 puan) tarafından
Öyle oluyor ya zaten :(
0 oy
tarafından

Ayy boşver icinde kalsın bebeğim doğduğunda keşke doğurmasaydım sadece ben sevseydim diye ağlamıştım :D lohusalık işte :D

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah canım 

(1,301 puan) tarafından
Ya vallaha bende çok kıskancım kimseye vermek istemem sanırım anne olmak çok güzel birşey yaaa rabbimmm olmayanlara da nasip etsin herkese tattirsin bu duyguyu
tarafından
Amiiin inşaallah canım ben ilk zamanlar eşimden kıskanırdım sevmesini istemezdim:)) sonra sonra aştım bu yersiz kıskançlığı
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ay bende bende valla bugün çok.gergindim hala da öyleyim her yer8m.agriyor psikoljim bozuldu ya bide benimki ters doktor gün de vermedi bekletiyor.. (37+2)
(1,301 puan) tarafından
Geçen ben kendi doktoruma gittim 40+2sin dedi yatisini yapcam dedi eve gittim hazırlık felan yaptım doktora yetişemedim. Acile gittim acildeki doktor 39+3sun dedi yatirsam seni kimseyi göndermem 14 gün boyunca odanda tek kalırsın dedi bende napacagimi bilmiyorum bugün doktorum yoktu yoksa gidecektim sabah Allah izin verirse ilk isim doktorun yanına gitmek olacak
(1,019 puan) tarafından
Git cnm senin günün gelmişte geçiyor..  devlet öyle valla devlete gitmiyorum ben . Ilk 7 haftalıkken gittim midem.agriyordu normal aslında bana dediki devletteki doktor mide ağrın geçmezse  kurtaja aliriz seni dedi bi ilaç verdi kullan gel dedi.. Daha ne devlete gittim ne verdiği ilacı kullandım. Ne demek ya hamile insanin midesi ağrır da bulanirda..

Sende sağlam bi doktora git cnm varsa imkanın özele git derim..

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 788 göst.
0 oy
13 cevap 276 göst.
0 oy
3 cevap 181 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,403 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,466 soru