0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (3,836 puan) tarafından
kizim 3 4 gundur 5bucukta uyanip saat 7ye kadar uyumuyor. vallahi bi bucuk saat ayagimda sallamaktan sıkıldım kalksin oturtucam diyorum artik ama saat 7de uykusu gelecek bu seferde. suanda salliyorum yine kirk sekle giriyor. neden kac gundur ayni saatte kalkiyor ya. ufak degil artik 18 aylik sayilir yani. kopek dislerinin biri patlamis. digerleri daha patlamamis ondan mi acaba diyorum amaa bu kadar saat kurmus gibi uyanmasini da anlamiyorum. 

gun icinde 1.5 saatle 2.5 saat arasinda uyur. aksam uykusuna da 11 gibi yatar. bence uyku duzeninde sorun yok ama benim olan var mi ? 

basim catliyor artik 4 gundur oyle gunduz uyumaya vaktim yok. aksamda esim baksa uyusam desem guvenemem yani. 

7 Cevaplar

0 oy
(12,968 puan) tarafından
Ben varım bı çözüm bulamadım 11 aylık olacak nerdeyse 1 haftadır aynı bilmiyorum niye yapıyor 
(3,836 puan) tarafından
11 aylikken napiyordu hic hatirlamiyorum valla. ama sizin bebis erken baslamis duzensizlige
(12,968 puan) tarafından
Ah bı anlasam neden yani bı sorun da yok
(3,836 puan) tarafından
atak mi dis mi artik neyse ben bahane uyduramiyorum artik kizima :D
(12,968 puan) tarafından
Bahane bulamıyoruz artık bosver eninde sonunda buyuyecekler ;)
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Alişkanlik edinmiş..uyutmaya caliş yoksa her gun ayni şey olucak..benim cocuklarimin ikiside oyleydi bu gun bu saate kalksin yarin yine o saatte kalkacak..bende direniyordum zorla uyutuyordum
(12,968 puan) tarafından
Eee uyumuyorsa ? O zaman napalim
(3,836 puan) tarafından
valla ben pes ettim bugun saldim oynuyor geziniyor. sallayinca daha cok yipraniyorum o da bende bugunluk boyle olsun
(12,968 puan) tarafından
Sallayınca bizimki bide inat ediyor diretiyor ya ne yapacağım bilmiyorum oturuyor öyle
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Sabah 7den sonra daliyormu Canim acaba uykusunu mu aliyor aliskalikmi yaptı
(5,721 puan) tarafından
Uykusuz cocuk zor bilirim
(3,836 puan) tarafından
bizimkide genel olarak uykuyu sevmiyormus galiba burayi okudukca anliyorum bende.
derdi ayni olan anliyor valla
(5,721 puan) tarafından
Hemde ikiz annesi olarak duble anlıyorum ♥️
(3,836 puan) tarafından
masallah size o zaman :) ben tek bebisle uykusuzluk falan derken seni gorunce utandim valla yazdigima
(5,721 puan) tarafından
Yok canım estağfurullah olurmu öyle şey her çocuk kendine zordur canım
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sakın uykusunu dagtmasina izin verme uyanır uyanmaz hemen tekrar yatır benim kızım öyleydi bigün sallaya sallaya zorla uyuttum bidaha kalkmadı
(3,836 puan) tarafından
dagittim valla artik yoruldum cunku kac gundur. aglayip durdu kaldirdim bende
0 oy
(392 puan) tarafından
Uyku düzeninde sorun var asıl. En geç akşam 9da uyumuş olmalı bir bebek. Ve sakın bebeğiniz uyandığında onunla oynamayın tekrar uyutun yoksa alışır hep ister
(3,836 puan) tarafından
kizim asla 9da uyumadi canim yoksa o kadar isterim ki erken uyumasini. 10 bucukta uyuyunca bile 3te kalkip 5e kadar oturuyor.  uysal bi cocuk olmali bence senin dedigin cevremde bi kisi var yani onu yapan onunda bebegi dogdugu gunden beri oyle yani uykuyu sever uyumlu bi bebek. benim kizim 17 aydir 9 da uyumadi valla
(392 puan) tarafından
En başta alıştırmak gerekiyor. Benim oğlum da bebekliginde 11 de gece uykusuna yatardı ben zamanla çektim onu aşağıya 4 aylıktan beri 9da hatta şuan 8 buçukta uyumaya başladı 8 aylık. Gece erkennde uyansa siz erken yatırın zamanla alisacaktir. Gündüz de uykusunu iyi aldığı için de gece uyumuyor olabilir. Benim oğlum gece iyi uyuduğu için gündüz yarımşar saat uyuyor 3 kere o kadar.
(3,836 puan) tarafından
ben denedim yapamadim olmayinca da biraktim acikcasi. 8 9 10 kacta uyursa uyusun iki uc saat uyuyup kalkiyordu. bi daha da 2 den 3ten once yatmiyordu. buyudukce de gunde bi kere uyutmaya dusurdum mecbur
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Gece kaçta yatırıyosun? Sabahları birmalde kaçta kalkıyordu?
(3,836 puan) tarafından
yine 11 civari uyuyordu daha erken uyutursam gece uyaniyor ya da gunduz iki kere uyamaya kalkiyor daha sacma bi duzenimiz oluyordu. sabahlari da 7bucuk 8 gibi kalkiyordu.
(3,213 puan) tarafından
11 onun için çok geç bir saat dinlenemediği için dalamıyor olabilir sabah 7de uyanması akşam 9da uyuması lazım canım.
(3,836 puan) tarafından
diger saatleri denedim ama ben beceremedim heralde. yani erken saatler oluyor onlar kizim icin 10da uyusa kalkip oturuyor 2 saat gece 3te bu bana normal gelmedigi icin biraktim
(3,213 puan) tarafından
Normal değil tabi canım gece uyansa ds geri dalması lazım. Diş falan sıkıştırıyo olabilir mi?
0 oy
(219 puan) tarafından
Kız benim oğlum 3 aylık şuan hergün akşam aynı saatte yatar geceleri aynı saatte kalkar sabaha aynı saatte uyanır gün boyunca da hiç uyumaz belki dişinden de yapıyordur ama öyle alıştırma 
(3,836 puan) tarafından
alistirma kisminda gec kaldim artik duzeni degismez heralde :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde rygngr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 337 göst.
0 oy
6 cevap 687 göst.
31 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,093 soru