0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (535 puan) tarafından
Hep şu olay var yurusunde  bi gör  2 yasina gelsin bi gör of 3 yaş çok fena okula başlasın bi gör ..

Hep böyle gidiyor .Şuan 1.5 yaşındayız bence her dönemin kendine gore zorluğu güzelliği var.

9 Cevaplar

0 oy
(119,345 puan) tarafından
valla bana 40 ciksin uyur dediler snr uyumadi 6 ay gecsin misil misil uyur dediler yasi gecsin uyur dediler 13 aylik halen uyumuyo simdide 2 yasina girsin uyur diyolar 
(535 puan) tarafından
Ayy evet bide onlar var
-Reklam-
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Her dönemin ayrı bir zorlugu var ama gerçekten 2 yaşına yakın daha fazla zorluyor. Yemek yememe iştahsızlık sürekli yanında isteme biley anlatmaya çalışma anlamadıgında  krizler vs vs gerçkten zor... ama yinede her dönemin ayrı zoelukları ayrı güzellijleri var.
(535 puan) tarafından
Valla bende çok yoruluyorum ama bi yandan da   çok güzel oyun oynuyoruz
(1,148 puan) tarafından
Oyun oynarkende ypruluyoeum hanileyim hiçbişey yapasım gelmiyor hanile olmak benim için ekstra zorlaştırdı :(
0 oy
tarafından

Annemin lafı evlat büyütmek taş kemirmekten daha zordur :) yani her zaman bi zorluğu var. Aha evlendim gittim hala annem uğraşır benle :angel:

0 oy
tarafından
Her ayın ve yaşın ayrı bir zorluğu var canım ya 
0 oy
(44,714 puan) tarafından
10 aydan sonra çok değişti uyku düzel hep gitti herşeye ağlar oldu 
0 oy
tarafından
Günü gününü tutmaz ki bebeklerin bence öyle bir sıralama olamaz 
0 oy
(776 puan) tarafından
En zoru 2 yas sendromuydu oglum zorunda zoru bir cocuk hiperaktivite tanili odaklanma sorunu var oyuncaklariyla pek uzun sure oynayamiyor 17.5 aylık pedegog 30 aylik seviyesinde rapor verdi genelde motor becerisi bilisimsel zeka seviyesi önde olan cocuk goruruz ama duygusal zekasi kronolojik yasina göre olur dedi bizimki hem duygusal zeka hem bilisimsel zeka olarak olarak 30 aylık 8 aylikken 1 yas 13 aylikken 2 yaş sendromuna girdi suanda 17.5 aylik 3 yas sendromuna hazirlik asamasinda tamam bir noktada gurur duyuyorsun ama bas etmesi cok zor surekli yetememezlik hissi var kreş onerdi doktor 2 yasindan once almiyorlar oysa oglum makas tutuyor yapistirma yapabiliyor oyun hamuru oynuyor ama ceza yeriz diye kimse alamiyor asosyallikten iyice cozuttu zaten su virüs belasi mahvetti çocukları allah tum annelerin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Doğduğundan büyüdugune kadar her anı zor oğlum 9 yaşında kızım 7 yaşında her yaşın ayrı hi ilgilenilmesi gerekiyor
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bana göre en zoru emekleyene kadarki zaman çünkü benim bebisler küçükken odadan çıkmama izin vermiyorlar ne zaman ki peşimden gelmeye başlıyorlar rahat bir nefes alıyorum :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
0 oy
6 cevap 473 göst.
28 Haziran 2019 Diğer kategorisinde rabiaydin54 (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 166 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.

380,276 soru