0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (899 puan) tarafından
Memnun musunuz ayrıca kızlar ikinci el sitesinden acaba güvenip iyi bir makine alabilrimiyim şuan çok pahalı da hepsi 

4 Cevaplar

+2 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben hayatımın hatasını yapmışım almakla. Evet iyi hoş ama her süpürme ayrı Bi tören gibi. Suyunu değiştir kocasını yıka kurut yoksa kokuyor. Şuraya bişey döküldü süpürüvereyim diyemiyorsun. Suyu boşaltmayı unutsan ya da bir gün bile ertelesen Gerçekten pis kokuyor. 
(3,212 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum....
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkinci elden elektronik şeyler pek alınmaz ya. Bozuksa ne yapcan elinde kalır
0 oy
(4,354 puan) tarafından
Canm ben aldım ceyızıme bı 7 senedır kullanıyorum ıyı hos ama o suyunu dok yıka parcalarını inan zor oluyo dokmezsen cok pis kokuyo. Ben koltuklarıma halıya da kullanıyorum temiz yapıyor. Haftada 1 evı onunla supuruyorm gunluk te pratik bı Supurge aldım onunla yapıyorum. Ama sana tavsiyem torbalı al ıstedıgn zaman kullan suyuyla hıc ugrasma. Ben bozulmasını bekliyorum ınankı, ama evın butun pıslıgı suda birikiyor ya temiz evı supurswn yinede nasıl kirli su cıkıyor onu gorebılıyorsun
(196 puan) tarafından
Hayatının hatasını yaparsın bigün bile bekletsen lağam gibi kokuyo ve içini sürekli elinde yıkicaksın tek tek ve elektronik eşya ikinci el alınmaz benden tavsiye
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Sulu makine büyük temizlik için çok güzel. Ama günlük işler için çok uğtaştırıyor. Suyunu temizlemezsen kokuyor. Temizliği uğtaştırıyor. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 176 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 308 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Selcankkk (75 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 1,406 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.