0 oy
260 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (242 puan) tarafından
kızlar üye oldum ilk ay hediye felanda geldi ama gerçekten kazanç sağlayan varmı instagram da açtım ama fikir sahibi olmak istiyorum 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sıfır sıfır sıfır canim
(242 puan) tarafından
kendime alırım sadece o zaman :D
tarafından
Evet o yönden iyi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Onun için baya çevren olcak. Ya da Instagram'da takipci sayin. Ben öyle sen ben gibi olanların çok yüksek miktarlar kazandığına inanmıyorum. Anca instagirlll ya da instamommlar :)
(242 puan) tarafından
anladımmm şuan 1000 kişi takıp edıyor tabı takıp etmeleri mühim degıl :)
tarafından
Valla kimse güvenip TC bile vermez. Anca tanincan :)
(242 puan) tarafından
orası öyle en azından indirimli paylasıyorum ama dıyorum ya öyle olması yetmez kendıme artık alcam :)
+1 oy
(349 puan) tarafından
Vallahi canm kaç kere girdim farmasiye ama kendine bi ağaç oluşturuyosun üye toplamak zor. Bn şimdi atomyy e girdim orda 2 üye buluyosun 1 koku sen büyütüyon diğerini liderimiz büyütüyor 
(242 puan) tarafından
hmm tesekkur ederım
+1 oy
(6 puan) tarafından
ablam yapıyor ama 500 lira kazanç sağlıyor artı hediyeler ama onun baya çevresi var 
(242 puan) tarafından
maşAllah :)
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Benn 2 aydır yapıyorun ve iki aydırda prim alıyorum hediyelerden ettigim kârı saymıyorum bile
(242 puan) tarafından
çevreniz vardır tabi
(2,128 puan) tarafından
Yo aslında cokda cevrem yok ama akrabalarımı alıstırdım sadece dis macunu ve temizlik urunlerini bende almaları yetıyo
(242 puan) tarafından
işte bende akrabalar kendılerıne alanlar var üye  olupta :D
0 oy
(410 puan) tarafından
Suan herkes farmasi yapiuor bende o yuzden hommbitkisel yapiyorum daga yeni yeni o yuzden ona gir bana bu ay 150 tl prim yatti ama 2 ay bsey kazanamadim surec isteyen bsey istersen yardimci olabilrm
(242 puan) tarafından
düşünürsem yazarım inşAllah ben kendımede birşeyler alıyorum farmasıden
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Ay gidim gidim o paraylami uğraşılır 
(242 puan) tarafından
kendıme alırım en fazla :D
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben zamanın da çok para kazandım aylık yaklaşık 2 binlaralik.sipris giriyordum gelen hediyeleri de satiyordum. Yaklaşık 750 TL si bana kalıyordu.ama şuan sadcee ekendi ihtiaycimi alıyorum. Evle sim başka şehre geldim kimsyee güvenip yapamadım
(242 puan) tarafından
zamanı gelince işe gircem zatende evdeyken diye düşündüm ama zaten kendıme alıyorum olmazsada çok problem değil :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 219 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 237 göst.
29 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Azra.elif (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
0 oy
7 cevap 307 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,872 soru

11,961,362 cevap

36,128 kullanıcı

...