0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Kızlar kaynana ile aynı evdemi yaşıyorsunuz yada günlük ilişkiniz nasıl bir birinizle anlaşa biliyormusuz

24 Cevaplar

+1 oy
(3,527 puan) tarafından
Farklı şehirler de yaşıyoruz yazdan yaza görüşürüz ne kadar uzak o kadar iyi ☺️
(49 puan) tarafından
Mesafeyi koruyoruz yani
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayrı evde yaşıyoruz çağırmazsam gelmiyo bana ama severiz birbirimizi
0 oy
(424 puan) tarafından
Evimiz ayrı kuzum gereksiz samimiyete girmem o yüzden şimdilik bi sıkıntı yaşamadık en başta onlara da belirttim herkes yerini saygısını bilmeli diye o çerçevede gidiyoruz bakalım birbirimize sevgimiz ne derece bilmem ama iki tarafta koyduğumuz çizgiyi geçmeyiz 
(49 puan) tarafından
Biz aynı evde yaşıyoruz hamileyim diye yalnız kalmayım ilk evlendiğinde çok korkuyordum benimle anlaşmazlar diye ama hiç tahmin ettiyim gibi olmadı birden şaşırıyorum
0 oy
tarafından
Aynı evdeyiz fazla muhabbetim yok olaylar oldu içim soğudu iş haricinde ev haricinde konuşmuyorum 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Daha bugun kavga ettik beni kendi evimden s.ktir git diye kovdu ve esimde sen benim evimden benim karimi kovamazsin dedi 
(49 puan) tarafından
Eşin iyi demiş ama böyle ağır konuşmak olmaz
(6,827 puan) tarafından
Hayir yani millet gelim evden gider yuva bozulur diyor benimki de s.ktir git diyor benim evimde bana
(49 puan) tarafından
Allah kaynana akıl fikir versin ne diyim
0 oy
tarafından
Evimiz ayri iyi anlaşıyorduk lakin en son tartıştık şuan kötü :))
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ayrı yaşıyoruz.  Anne kız gibiyiz
(49 puan) tarafından
Biz aynı evde yaşıyoruz aramız çok iyi
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Aynı evdeyiz, idare eder
(49 puan) tarafından
Bende aynı evdeyim
(5,492 puan) tarafından
Sizde durumlar ne
(49 puan) tarafından
Bizde çok iyi valla böyle olucağını hiç tahmin etmiyordum ama yani kendi kızları gibi seviyor
0 oy
tarafından
Kaynanamla aynı dili konusmuyiruz ne dese anladigim için sıkıntı yok evlerimiz ayrı onla aram da 48saat var uzakligimiz
0 oy
(105 puan) tarafından
2 adım mesafemde kaynanam şükür 3 senedir iyi geçiniyoruz :) canı istediğinde çıkar gelir biz gideriz kaynana değil arkadaşım gibi :) 
(49 puan) tarafından
Ne güzel Allah mutluluğunuzu bozmasın bizde öyleyiz:)
(105 puan) tarafından
Amin canım sizinde :)
0 oy
(775 puan) tarafından
Aynı evdeyiz akşam oğlu gelince yemeğe çıkar sonra girer inine inşallah son 1 ay kaldı gidecek köyüne birdaha görmeyeceğim yüzünü fesat
(49 puan) tarafından
Niye öyle dedin canım
(775 puan) tarafından
Çok fesat bir kadın evimin huzurunu kCiriyor canim
0 oy
(782 puan) tarafından
Açıkçası bir Oyle bir boyleyiz kizimin rahatsizligindan dolayi burdayım ben lafimi esirgemem söylerim oda söyler öyle iste napcan  ne demis yunus emre "  yaratılanı yaradandan oturu severim "
(49 puan) tarafından
Yani aranız kötü değil anlaşıyorsunuz
(782 puan) tarafından
Fena değiliz diyelim kiz:D
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Farklı şehirlerdeyiz çok şükür iyi anlaşıyoruz 
0 oy
(712 puan) tarafından
Her gün telefonla konuşuyoruz hafta da 1 görüşüyoruz eşim yanımızda değil oyuzden ailemle kalıyorum ama eşim gelince kayınvalidem birlikte kalkmak istediğini söyledi ama sıcak bakmıyorum
(7,768 puan) tarafından
Öyle bir hata yapma sakın
(49 puan) tarafından
Ne yapmayım anlamadım canım
(7,768 puan) tarafından
Aynı eve çıkma brda görüyoruz hep pişmanlar
(712 puan) tarafından
Aslında çok iyi insanlar ama bilmiyorum
(7,768 puan) tarafından
Ne olursa olsun ev üstüne ev olmaz eşinle film gecesi yapamazsn başbaşa yemek yiyemezsn sarılıp oturamazsn çocuğunu kendi bildiğince büyütemezsin
0 oy
tarafından
Ayrı evde yaşıyoruz aslında genel anlamda aramız iyidir ama bu ara çok kızgınım kendisine bir süre goresim yok 
0 oy
tarafından
Bazen delirtir beni susar cevap vermem anlar. Konuyu değiştirir. Ama genel olarak iyidir. Aynı şehirdeyiz öyle çok sık gelip gitmeyiz ama gider geliriz işte. Allah herkesi yerinde huzurlu mutlu etsin yeter ♥️
(49 puan) tarafından
Amin ❤️ canım
0 oy
tarafından
Ayni mahalledeyiz ben aramiz duzeldi saniyodum ama oyle deilmis smdi bende kendimi cektim esimle gider gelirim okadar onceden arardim baktim benim aradigimla kaliyo artik aramiyorum da 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
10 dk lik mesafedeyiz haftada bir veya 2 haftada 1 giderim telefondan nerdeyse hergün arar
0 oy
(321 puan) tarafından
Ayrı evde aynı mahallede yaşıyoruz. Lakin ben görüşmüyorum. Oğluyla görüşüyor. Arada torunu gönderiyorum görüyor o kadar 
0 oy
(119,344 puan) tarafından

Kaynanami o kimdi yaaa :angel:

İlgili bir soru bulunamadı

380,214 soru

11,383,478 cevap

34,884 kullanıcı

...