0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından

KADINIZ DİYE HEP AŞALANLYORUZ BUNA MECBURMUYUZ HAYIR PEKİ NEDEN KAYNANA,KOCA ŞİDDETİNE MAĞRUZ KALIYORUZ BİZİ NE ZORLUYOR HAKKLARIMIZ TALEP ETMELİYİZ ÖZGÜR OLMALIYIZ BİR KAÇ POST OKUDUM VE ORDA KAYNANA,KOCA KADDARLIĞINI GÖRDÜM BEN BÖYLE BİR ŞEY YAŞAMADIM AMA YAŞAMAYACAM ANLAMINA GELMİYOR HER AN BİRİMİZ ÖLE BİLİRİZ ONUN İÇİN SUSMAYIN LÜTFEN KADINLAR SUSMAYIN KADINIZ VE KENDİNİ BAZI "ERKEK"SANAN İNSANLARDAN DAHA GÜÇLÜYÜZ VE GÜCÜMÜZÜ HER KES GÖRMELİ!

5 Cevaplar

+3 oy
(6,203 puan) tarafından
Bazı bilerek yapiyor dunya bir tek kocalari kalmis,erkek kitligi var ya da kocasiz yapamazlar gibi bir imaj ciziyorlar
(49 puan) tarafından
Nasıl canım anlamdımm
tarafından
Sana demedim canım Aydanm'a dedim :)
(49 puan) tarafından
He tamam canlm
(6,203 puan) tarafından
Burdayiiim ben :D
(6,203 puan) tarafından
Aslinda dogru kisiyi secemiyir.Bir kisi sana svgili ya da nisanliyken hakaret,kufur,saygisizlik,aldatma,deger vermiyorsa zaten ondan bir cacik olmaz ama bunlar evlenince duzelir,bebek yapinca duzelir diye diye hayatlarini mahvediyolar
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Baştan iyi tanımak ölçüp tartmak lazım ilişkide de sınırları doğru çizmek lazım karşıdaki aşırı vasat biri değilse saygini kendin belirleyebiliyosun vasatı secmemekte biz kadınların elinde iyi tanımak mantıklı kararlar vermeye çalışmak gerek her şeyi kabullenip aaa benim kaderim imtihanim diyip susmak doğru değil.
(49 puan) tarafından
Evet ama en başda OKUMAK
tarafından
Kesinlikle
(49 puan) tarafından
Okuduktan sonra gücümüz 2kat artıyor bana hep annem derdiki KIZIM OKU OKU OKU İYİKİ DİNLEMİŞİM ŞUANDA ÇOKÜKÜR KENDİ AYAKLARIMIN ÜZERİNDE DURMAYI BAŞARIYORUM
tarafından
Aynen öyle canım ben de şükrediyorum o altın bileziği koluma takabildim diye kızlarımızı akıllı yetistirmemiz gerek her şeyin bir vakti var önce okul sonra evlilik olmali
(49 puan) tarafından
Evet canım
+1 oy
(924 puan) tarafından
Haklısın da devlet yok arkamızda sağlam duramıyorum biz sağlam dursak devlet sağlam durmuyor saliveriyor ceza almıyorlar caydırıcı ceza olsa eminim çoğu kadın olmuyecekti katil ve katil olmaya hazır çok insan var ve pişkin pişkin gülerek içeri giriyorlar onlarda biliyor kadınları koruyan bı yasa yok ben eşimden razıyım Allah onu karşıma çıkardı ama susan kadınlar güçsüz olduğu için değil kimsesiz olduğu için susuyor canım bu isyanım arkamızda durmayanlara 
(2,127 puan) tarafından
Cok katılıyorum bazıları o kadar çaresizki malesef :(
(49 puan) tarafından
Bende çok memnunum kocamdan o bu dünyanı kadınlar yönetseydi
0 oy
tarafından
Katılıyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 431 göst.
9 Eylül 2018 Diğer kategorisinde mucize (11 puan) tarafından soruldu

377,957 soru