0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (2,350 puan) tarafından
Adetim gecikti test yapmadm ama zaten sürekli düzensiz oluyorum hesaplayamiyorum prezervatif ve geri çekilme ile korunuyoruz çok dikkat ediyoruz eşim kendinden emin kesinlikle diyor hatta prezervatifi önceden kontrol ediyorum nolur nolmaz diye neyse bekli linç yicem ama acaba adet olamadigim icinmi kasıklarımda oksurunce iğne batıyor gibi oluyor 

5 Cevaplar

0 oy
(1,661 puan) tarafından
Ya kabız oluncada iyne batarmış gibu oluyor her tarafda
(2,350 puan) tarafından
On ay oldu doğum yapalı bı ara hiç olmadm nerdeyse 50 gün soğan kürü yaptım olmuştum yine yapicam belki olurum ama bu seferde diyorum ya hamileysem düşük olursa
(1,661 puan) tarafından
Canm emzirirken hiç olmamak normal... Ablam 1 yıl adet görmedi ... Ben 4 ayından itibaren gördüm
(2,350 puan) tarafından
Kız emzirmiyorum  mama içiyor doğumdan üç ay sonra adet olmaya başlamıştım oluyorum ama millet 30 günde bir oluyor en fazla ben 50 gün falan
(1,661 puan) tarafından
Anladım kuzum korunurken adet düzensizliği olurmiş ama sende aşırı düzensiz bence bir doktora danışmalısın
(2,350 puan) tarafından
Genç kız kende boyleydim bencede gidicem doktora
-Reklam-
0 oy
(207 puan) tarafından
Olabilir cnm 
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Geri çekilme olayın hamilelik oluyor DİE duydum canım
(2,350 puan) tarafından
Canım artı prezervatif var ikisi aynı and ayani
0 oy
(833 puan) tarafından
Kaç gün gecikti 
(2,350 puan) tarafından
Vallahi düzensiz olduğundan tam hesaplayamiyorum
0 oy
(7,783 puan) tarafından

Aynı durum bende de vardı. Dün post açtım hatta ve ondan sonra adet oldum kız. Hadi darısı başına :D

(7,783 puan) tarafından
Ve inanır mısın benimki de düzensiz de. Tekrar takvimim diye bir uygulama var. Onu yükledim. Bakalım ona göre bakacağım doktora gideceğim düzensizlik için. Belki bebekten sonra da düzelir demiştim ama olmadı daha da değişti hatta
(2,350 puan) tarafından
İnşallah canım ya
(7,783 puan) tarafından
İnşaAllah canım

İlgili bir soru bulunamadı

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...