0 oy
649 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Valla kizlar aynı evde oturmak la altlı üstlü oturmanın bir farkı yok.sadece kapını çekince kimseyi görmüyorsun rahat giyinebiliyorsun hepsi bu.karismak laf sokmak sizi rahatsız etmek hzuursuz etmek hepsi birebir aynı evle.bana dokunan kaynanam değilde kayinpederim.kizim oldu olalı bana rahat huzur vermedi.ondan çok dert yakindim buraya bilirsiniz.kizim iki yaşına geliyir.esim çocuk istiyor Allah var bende istiyorum.ama kendime söz verdim Rabbimede çok dua ettim kazara bile olsa vermesin şuan inşallah.Rabbim dedim bu evden çıkayım öyle evladım olsun inşallah.cunku birinci evladımda ne gördüm burnumdan geldi resmen.ikincim bu apartmanda olsa.kizin bizde kalsın sen otekiyle ilgilenler vs ler daha neler olur.bunlari düşündükçe deli oluyorum.esimle konuştum hiç kusura bakma buradan çıkmadan ben 2.cocuk yapmam.aileni düşünüyorsan sen kararını ver.evde istemiyorum kiraya başka yere çıkalım.cunku bu evede kira veriyoruz(amcalarinin haklarida var diye) dedi laf olur çıksam aile apartmaniya.dedim dükkanının olduğu yere götür çok ahım şahım evler yok (biz başka yerde baktık orası çok pahalı) dedim senle hzuurm olsun ben razıyım temiz olsun bana yeter.orada tutsan kimse laf edemez.dukkanim orada dersin zor oluyor buraya gelip gitmek dersin dedim olur biter.artik kendine kalmış ben dicemi dedim.Allahim herkese hayırlı insanlar nasip etsin kardeşlerim.evladimin tadını alamadım anne oldumdan bişey anlamadım bu ne kadar acı.Rabbim sorar ama hesabını.ben ona havale ettim

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde altlı üstluyuz gerçekten sıkıntılı bir durum her an seslenecekler diye kulağım kapıda rahatsızlık duyuyorum huzursuz oluyorum kızları geliyor çocukları hop yukarıya çok bunaliyorum Allah yardımcımiz olsun inşallah sende bende tüm isteyen bu durumdan kurtulsun
(220 puan) tarafından
İnşallah kardeşim insallah
(1,921 puan) tarafından
Bende altlı üstlü oturuyorum görümcem geliyor alıyor ama bana sormadan götürmüyor çünkü ben hep babası bile götürse annenden izin aldın mı benden izin almadan bir yere gidemezsin diyorum bebeğim de 8 aylık bu arada
-Reklam-
0 oy
(208 puan) tarafından
Söylediklerinde çok haklisin ben ayrı eve çıktım rabbim tüm isteyen kullarına nasip etsin inşallah 
(220 puan) tarafından
Banada çok dua et kardeşim en çok duaya ihtiyacım var
(208 puan) tarafından
Tabiki ederim ben 1.5 yil oturdum valla evde rahat dolaşmak istiyordum yanı normalde kapalıyım başım açık olsun diyordum perdem kapalı diye laf ediyorlardı ne yapayım ben evdede başım açık olamaz miyim yani
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canım kurtulmussun çok şükür Allah hanene daha çok mutluluk versin
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Eltimlerin alt katı satılık, kayınvalidem alın diye tutturmuştu, biz araba aldık. İyiki almadık, hiç sevmem öyle her dakka bir arada olmayı
(220 puan) tarafından
Alma canım ne kadar uzak o kadar iyi.evladimi alıp kaç saat göndermeler.benden habersiz dışarı çıkarmalar.beni evde bırakıp kizimida alıp ailecek gezmeler.daha neler neler kardeşim.anneligimden evlendimden bişey anlamadım.dua et çıkayım şuradan hayirlisiyla
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Biz de altlı ustlüyuz aile binası. Kimse kimseyi rahatsız etmez herkes kendi evinde 
(4,889 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ya. Ya aklıma bi post geldi sen mi yazmıştın  kayınpederin küçük kızını alıp işyerine fln götürüyor. Ayy oysa eğer Allah sabır versin sana o ne öyle yaa
(220 puan) tarafından
Olabilir canım sanayiye goturmuslugu var sonra hastalıkta kalabalık pazara götürdüğü var vs vs
(4,889 puan) tarafından
Delimi ne ya herşeyin fazlası abartı iyi değil yani. Mesafeli ol
tarafından
Aaa Allah korusun tacize uğrar, kaybolur. Neyin kafasını yaşıyor kayınpederiniz?
(220 puan) tarafından
Torun sevgisiymis ben kizdigimdada torunları ndan kısıtlıyor oluyorum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Basindan beri ewim ayri kaynanamlar ew alacak zaman altli ustlu alalim dediler asla kabul etmedim onlarda kendilerine aldi gozum yok gule gule otursunlar ☺
(220 puan) tarafından
Gerçekten bir süre sonra olmuyor canım iyi yapmissin
(6,053 puan) tarafından
Bir sure deil canim bizimki 1 hafta bile olmazdi☺
(220 puan) tarafından
Benimki kızım oldu olalı huzur yok kayinpederim yuzunden.erkekten olma ilk torun benim kızım.anneligimden birşey anlamadım o kadar duyum sana
(6,053 puan) tarafından
Elindeyse kac kurtar kendini kuzumm
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Düşüncelerin doğru ve bu kararında dik dur madem 2. İstiyo eşin kararına saygı duysun ki rahat değilim diyon keşke iyi olsalar bence güzel çocuğa bakarlar ilgilenirler bı şey olduğunda vs ama yaşadığını sen bilirsin
(220 puan) tarafından
Keşke canım neler yaşadım neler.bir ben bir Rabbim biliyor.insan olsalar kim istemez yardım ederler falan.ama onların derdi ikincim olsun kizim onlarda kalsın onlara alışsın.insan torunu annesini seviyor onun yanına gidip öpüyor diye kiskanirmi? Torunumu gönderince o gelmesin bizimle oynamıyor dermi? Bize gönderince kapıma gelmesin ben istedim zaman gönderirim dermi? Bana sormadan dışarı goturmeler yok saymalar daha neler neler kardeşim.bana dua et cikayim
(12,777 puan) tarafından
İnşallah çıkarsın cnm cikmasan da tavrını köy sensiz nadir gonder
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Ah canm ah bende üst kat olsun diye hevesle bekliyorum biliyorum bişey degismicek ama ne bilim biraz da olsa iyi olur düzelir eşim sorumluluk sahibi olur diye bekliyorum da nerde Allah yardımcın olsun
(2,128 puan) tarafından
Anlıyorum canım rabbim yasatana yaşatsın bosver
(220 puan) tarafından
Rabbim bilir işini canım aynen
(2,128 puan) tarafından
Bak benim büyük görümcem değil bişey olsun en ufak söze bile karışirdi bekar 25 yaşında bir iki aya istemeye gelecekler artk kaynanam yanında dedikodu yapıyor aman anne boşver kim ne yaparsa yapsın demeye başladı ya canım herkes ele karisana kadar
(220 puan) tarafından
Daha iki görümcem bir kaynım var elbet çıkartır karşısına ben buradan cikayimda inşallah kim ne yapıyorsa yapsin
(2,128 puan) tarafından
Haklısın canm da işte
0 oy
tarafından
Aynı oturmak gibi bişey Allah yardımcın olsun canım 
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.dua et inşallah ki buradan çıkayım.kulun kula duası daha çabuk kabul olurmus
tarafından
Ederim canım inşallah çıkarsın bi an önce zor valla
(220 puan) tarafından
Sağol canım benim çok zor hemde
0 oy
(3,910 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım inşaAllah kurtulursun 
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Çok haklısın cnm sakın yapma bencede çocuğu 
(220 puan) tarafından
Öyle bir düşüncem yok canım Rabbime çok dua ediyorum inşallah nasip olur çıkmak.ciksak inan kalbim çok istiyor evlat sahibi olmak.birincide birşey anlamadım.korkuyorum bu evdeyken bidaha anne olmaya
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Düşüncen çok doğru sakın kararından dönme biz altlı üstlü değiliz ama ikincisi doğduğu zaman büyüğü hastene sürecinde onlarda kaldı sonra eve geldik başladılar demeye büyük bizde kalsın sende rahat edersin diye asla izin vermedim büyüğü bizimle bebekle yaşamaya alışması lazım o da benim evladım yük olmaz bana diyerek reddettim 

Eşim bile bazen gönderelim anneme diyor onu bile istemiyorum en ufak şeyde bu sefer çocuk baslicak ben babanneme gidicem diye orayı kaçış yolu yada bir seçenek olarak görmesini istemiyorum 
(1,790 puan) tarafından
Unutmadan bende birlik oturdum ilk evlendiğimde ve bir gün o kadar bunaldım ki anneme gelmiştim kalktım hacet namazı kıldım ağlaya ağlaya Rabb'im e yalvardım ne olur bana bir ev nasip et diye sonra annemin yan dairesini aldık ☺️☺️
Sen de yap canım çok zor biliyorum ne anne olunuyor ne eş çok başka birşeysin o şekilde hiçbir sıfatın yok
İnşaallah Rabb'im hayırlısı ile gönlüne göre bir ev nasip eder
(220 puan) tarafından
Şimdiden bile benim yapma dediğim şeylere orda yap denildiği için çocuğum hangisi doğru bilmiyor.bizi sevsin bize alışsın diye her istedine her yaptina eyvallah diyorlar.eve çıktımı ben onu düzelticem diye neler yaşıyorum.arada dengesiz oluyor.aynen canım aynen kendileri büyütmüş kimseye vermemiş beş altı tane.milletin çocuğunu almaya çalışıyorlar.bana dua et :(
(220 puan) tarafından
Sağol canım benim inşallah bende çok istiyorum çok nasip olsun inşallah :( Rabbimin kapısı açıktır duyar beni inşallah kılarım canım sagolasin
(1,790 puan) tarafından
Tahmin ediyorum canım benim ablam o şekilde yaşıyor 9 yaşında çocuk anne azıcık birşey desin aaa diye herkes üstüne cullaniyor en ufak şeyde ben gidiyorum diyip gidiyor
Allah kurtarsın inşaallah
(220 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah sabrın sonu selamet
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ay hatırladım seni canm ya Allah ımm kolaylık sabır versin sana inşallah ayrı bir yere taşınıp kurtulursun bu durumdan 
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim dualarında benide bulundur inşallah :(
(3,156 puan) tarafından
Bulundururum tabi canm amin inşallah bende samsunluyum bu arada ordan kalmışsın aklımda :)
(220 puan) tarafından
Çok sağol canım :) hemserim
(3,156 puan) tarafından
:).........
0 oy
(479 puan) tarafından
Ah ah o derdi bende çekiyorum aynı ne desen aynısını ben çekiyorum 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 679 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy