0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (3,063 puan) tarafından
Mesela oturuyor kızlar ama düşüyor yani otururken biseye uzanıyor pat düşüyor kafasını vs vuruyor yada yana düşüyor 9 aylık o yüzden desteksiz oturtamiyorum napabilirim normal mi sizinkiler nasıl yaptı siz nasıl yaptınız

12 Cevaplar

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Off düşük yapiyosun sandım ya korktum 
tarafından
Valla bende ha başlığa bak :)
(3,063 puan) tarafından
Ay yok canım
(1,284 puan) tarafından
Aynen yaa
(3,063 puan) tarafından
Evet saçma olmuş kızlar kusura bakmayın ay duzelletim:)
(1,284 puan) tarafından
Hihh şimdi oldu :)
-Reklam-
0 oy
(120,194 puan) tarafından
9 ay da desteksiz oturtmaya calis baci yavas yavas 1 hafta 10 gune kalmaz ogrenir
(3,063 puan) tarafından
Öyle bırakayım mi
0 oy
(1,429 puan) tarafından
D vitamini düzenli veriyo musun aslında oturması lazım hiç  oturmuyolar
(3,063 puan) tarafından
Oturuyor bırakıp mutfağa vs gidiyorum ama 10 dakika sonra ilgiisni bişey çekerse uzanmak istiyor düşüyor haliyle kafasını vuruyor yani emekler pozisyonu alıyor ama emeklemesi için düşüyor
0 oy
tarafından
Kız yeminle sandım düşük yapiyon 
(3,063 puan) tarafından
Ay yok bı arkadas daha sanmış duzelletim başlığı:)
0 oy
tarafından
Kenarına bişeyler koy canım yavaş yavaş alışır o 
(3,063 puan) tarafından
Alışır mı oyle
0 oy
tarafından
Kız ben sandım düşük yapion,

Yeni oturuyorsa sırt üstü, yada yana doğru düşmesi normal , etrafına yastık fallan koy
(3,063 puan) tarafından
Yok canım duzelletim başlığı normal mi öyle olması
tarafından
Normal yeni oturduğu için normal endişe etme.

Benim kızda hep öyle olurdu sonra düzeldi
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Aslında bu zamana kadar oturması lazım
(3,063 puan) tarafından
Oturuyor mesela mutfağa vs gidip geliyorum ama biyere uzaninca düşüyor emekler gibi yapıyor ama emeklemesi için düşüyor kafayı vuruyor
(3,156 puan) tarafından
He o normal kuzu valla ne kadar dikkat edersen et düşe kalka büyücekler diye bir söz varya o çok doğru :)
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Benimki 10 aylık desteksiz oturturmuyom çünkü bilinçli olarak atıyor sağ dola kendini kalkmaya çalışıyor 
(3,063 puan) tarafından
Aynen ya düşünce kafayı vurur valla alışsın diye oturturuyorum vurunca kiyamiyirum
0 oy
(413 puan) tarafından
Emeklemiyormu düşmemesi lazım canm daha 6. Ayda yavaş yavaş alıştırmalıydın benimki 10 aylık olcak bikaç gün sorna koltuktan tutup kalkıyor ayağa
(3,063 puan) tarafından
Yok şuan tek sürünüyor emeklemiyor bizimki henüz kalkmıyor
(413 puan) tarafından
Her bebek bir olmuyor cnm ama destekleme artık kendi dengesini sağlamaya çalışsın düşe kalka büyüyecekler yapacak bir şey yok :)
(3,063 puan) tarafından
Altına çift yorgan süreyim oturtuyum düşerse oraya düşsün bari birde ayağa nasıl kalkmaya çalışıyor canım yani tutunabiliyor mu koltuğa bende mesela elinden tutunca direk ayağa kalkıyor ben hiç kaldırmadan destek vermeden ama koltuğa tutunmuyor
(413 puan) tarafından
Ben, hiç mudahale etmedim kalkmak için çabalasin diye kuzum bide baktım kendisi tutundu koltuğa kalktı ayağa :) geçenlerde de emekleyerek yanıma gelmiş damacana dan tutunup kalkmış :)))
(413 puan) tarafından
Aynen iki kata da Gerek yok battaniye varsa büyük onu ser onda çabalasın destek verirsen olmaz
(3,063 puan) tarafından
Maşallah minoosa darısı bize inşallah:)
(413 puan) tarafından
İnşallah kuzum olur zmaanla merak etme :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Oturması lazım canım şimdiye
(3,063 puan) tarafından
Oturuyor ben mutfağa felan gidip geliyorum ama bişeye uzanırken düşüyor kafasını vuruyor kolunun üstünde durmayı bilmiyor henüz
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Başlığı değiştir ben Allah' korusun düşük yapıyosun sandım
(3,063 puan) tarafından
Değiştirdim canım arkdaslar da öyle sanmış kusura bakmayın biraz saçma yazmışım :)
0 oy
tarafından
Elbet oturur ama sana tavsiyem her otururken düşme anını videolara çek bi sürü onları birleştir klip yap ben kızıma yapmıştım çok güzel oluyo :)) şarkı olarakta atenanın "bırak tutma beniii" 
(3,063 puan) tarafından
Aaa :)) kız çok güzel fikir valla çok sağol yapacam hazır daha düşerken:D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 75 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Hicbiri (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
12 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevgi cicegi (4 puan) tarafından soruldu

385,999 soru

11,540,315 cevap

35,213 kullanıcı

...