0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
4 gün önce sağlık ocağına kan verdim beta HCG 84 cıktı iki gün sonra tekrar bakalım dediler dün verdim tekrar 116 cıktı. Yükselmesini yavaş buldular. Bu şekilde başına gelen var mı acaba? Neden yavaş yükselir ki. Kadın doğuma gittim bugün bu değerle baksak da bi şey göremeyiz dedi başına gelen var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(7,412 puan) tarafından
Benim 3.gebeligim hic 2 gune bir  beta baktirmadim canim. Kan verdim hamilelik varmi tamam sonra 6 hafta ya kadar bekliyorum kalp atisi duyulsun diye ozaman doktora gidiyorum yani. Ilk basta az cikincami kendileri diyor 2 gune bir baktir diye canim yoksa sen mi istiyosun.
(73 puan) tarafından
Ben gebelik testi istedim 84 cıktı iki gün sonra tekrar ver dedi verdim 116 çıktı. Ben istemedim canım yükselmesine bakıyolar azmış iki günde bir 2 katına çıkması gerekiyomuş benim de bi kızım var 6 buçuk aylık onda hiç böyle bi şey gelmemişti başıma test yaptırdım sonra muayene olmuştum onda değer 1000 lerdeydi ama
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim de. Çok yavaş yükseldi.    Şimdi 20 haftalık hamileyim cnm doktorlar. Kimyasal dedi.  Sağlıksız Gebelik dediler ama çok şükür sıkıntı olmadı.  Sağlıcakla gelsin inşallah canım

(73 puan) tarafından
Sağol kuzum bana da kimyasal olabilir falan dediler. Ee yükselmeden bebeğe de bakamıyolar ne zaman yükselmişti senin
tarafından
Son adet tarihime göre bakıldı. Cnm 6 .7 haftalık felandi.    Beta güzel yukselmedigi için  keseyi takip edelim dedi devletteki doktorum
(73 puan) tarafından
Anladım canım şimdi çok düşük olduğu için keseye de bakamıyolar adet tarihinden hesap yaptığımda 4 haftalık hamile olmuş oluyorum kaç haftalıkken baktılar keseye canım
tarafından
6.7 haftalarda kese görünür
(73 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(388 puan) tarafından
Benimkide ilk başta yavaş arttı. Sonra normal düzeyde arttı. İnşallah yükselmeye devam eder. Sağlıkla kucağına alirsin
(73 puan) tarafından
Sağol kuzum amin
0 oy
(916 puan) tarafından
Aynı saatte mi verdin canım kanları
(73 puan) tarafından
İkisini de sabah verdim ilk verdiğimde saat 10 buçuktu iki gün sonra verdiğimde 9 buçuk falan
(916 puan) tarafından
Anladim canım hakkında hayırlısı olsun umarım sağlıklıdır
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Düzenli beslen yükselir canm 
(73 puan) tarafından
O yüzden oluyo olabilir mi
(2,130 puan) tarafından
Olabilir tabiki canm bazı besinlerde folik asit var onları bol bol tuket insAllah faydasını görürsün benim ki de ilk düşüktü sonra dikkat ettim çıkmışti muz ye günde elinden geldikce hatta araştır internetten
(73 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Çok az yükselmiş canım kimyasal olabilir normalde 2 günde 2 katına çıkması beklenir yada en az %60 yükselme olması gerekir seninki çok az kuzum hakkında hayırlısı olsun 
(73 puan) tarafından
Sağol kuzum inşallah. Bilemiyorum ki belirsizlik sinirini bozuyo insanın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Perikizi10 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yineyinesen (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 240 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
11 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sukran288 (1,529 puan) tarafından soruldu

382,082 soru

11,439,139 cevap

35,007 kullanıcı

...