0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kızım normalde hiç kusmazdi kussa bile süt çıkardı azcik birşey. Son 2-3 gündür resimdeki gibi kusuyor ve huysuz. Normal bir kusmami yoksa böyle olmamasi mi lazım ? Acile gitmeyi düşünüyorum Ankara'da hava buz gibi kar var giderken hasta olur kızım diyede korkuyorum zaten hapsuruyor. 

Yardımcı olun kızlar

image

10 Cevaplar

0 oy
(4,646 puan) tarafından
Canım norma K kusma korkma 
tarafından
Oh çok şükür tortulu olunca korktum.
(4,646 puan) tarafından
Yok cnm birşey olmaz doyduğundan dır
tarafından
Ohh sevndim vlla kötü birşey olmasında teşekkür ederim canım ❤️
(4,646 puan) tarafından
Rica ederim cnm bnm rabbim sana bağışlasın inşallah ❤️
tarafından
Aminnn canım aminn inşallah ❤️ cumlemizinkini Allah'ım bağışlasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal canım peynir gibi oluyor midesinde 
tarafından
2-3 gündür böyle tortulu olunca korktum sorun yok değil mi ?
tarafından
Sorun yok canım normal
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Canım bu kusmuk korkulacak bir kusmuk değil ki fazlasını çıkarıyordur miktarı az çünkü
tarafından
Tortulu olunca korktum canım. Süt çıkarıyordu azıcık . Şimdi yine emmek istiyor. Kusunca doymuş olmuyor mu ki ? Fazlasını çıkartmış demişsin doymuyor mu anlamıyorum :(
(2,479 puan) tarafından
Yok canım doymuş midesine fazla geleni çıkarmıştır. Bazen gazlada çıkarabilir bundan korkma. Ne zaman ki çok ve fışkırarak kusuyor o zaman doktora bi görün işte
tarafından
Şuan emiyor. Emzik vermeye başladım ama dikkt ettim ki daha erken acikiyor bu sefer göğsüm süt dolmuyor emzirince 2saat dinlnmem ve emzrmemem lazim ki süt olsun. Emzik verince sürekli acıkıyor. Yada bana mı öyle gldi blmiyorum takip ettiğim kadarıyla öyle gibi gldi bna
0 oy
(471 puan) tarafından
Normal canim sütünün yaradigini gosteriyor peynirimsi kusmak
tarafından
Gerçekten mi ? Ohh şükür eski postumda paylaşmıştım yanlış emzrmisim sütüm hiç yaramamış kıza ön sütü vermişim yağlı sütü icememis kızım. Artık yarıyor yani sütüm öyle mi ??
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Çok normal çökelek gibi kusması iyi diyorlar, korkulacak birşey yok canım 
tarafından
Ohh şükürler olsun normlde süt çıkarıyordu kaç gündür böyle korktum usuttude o yüzden mi böyle diye panikledim
(2,078 puan) tarafından
Ayy canım çok şükür korkulacak birşey değil
tarafından
Sağol canım teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Bana biraz balgamli gibi geldi kusması 
tarafından
Balgamlı olunca ne oluyor canım ? Genelde salyası çok
0 oy
(920 puan) tarafından
Normal canm endişelenme
tarafından
Sevindim canım şükür ❤️
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Gayet normal canım 
0 oy
tarafından
Sütun yağlı demek ki kuzum sindiremedigi yağı çıkartmış kakasında da olabilir böyle beyaz beyaz tortular olursa korkma bil ki sütun yağlı o yüzden oluyor 
0 oy
tarafından
Cokeleklemis derler buna canım süt yarıyor ondan sindiremedigini çıkarıyor yeni doğanların geneli huysuz olur zaten hapsurmasinin nedeni de sinüslerini temizlemek için sıkıntı yoktur 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 277 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 379 göst.
17 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 242 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 252 göst.
20 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alexia (74 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...