0 oy
1,194 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden etikenlendirildi
Arkadasina demis yurtdisina cikcam çalışmaya cekismeli boşanma olacak sanirim niye cekismeli demis arkadasi da ev eşyası araba para ve nagaka icin demis esim de ev esyasi da vsr di mi bütün kıyafetlerini verdim hayrina hoc biseyi yok evde demis firin buzdolabi televozyon anneme verdim diğerlerini dagittim kira vermemeknicin evi boşalttim diyelim ki nolur demis arkadasi da nolcak bisi olmaz demiş hic oglumu ne zaman gorebilirim ki dememiş nafaka ne kadar bağlanır demiş sadece bunlari söylemiş dun de video paylasmis cok sevdim gibilerinden nur fettahoglunun bi videosu aynaya bakmayi unutacak kadar cok sevdim hadi gel söndür sigarayi dans edelim dio onu paylaşmış tiktok acmis kendine yaa gerçekten ben cok sevmişim kormusum hep bu gunu beklemis ya da ailesi cok güzel oyaliyo yaa insan oglu icin arar hepsi ordayken cok seviyodu sozdr neler diyolardi bana suan hepsi engellemis bni psikolojik olarak cok kotuyum umarim aşabilirim bu durumu surekli aglarmi bi insan guzel aile videosu gelio karsima izleyip agliyotum oglumu babasiz ailesiz biraktik die yaa Rabbim yanlarina birakmasin oglumla bnm gunahima girdiler

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Duzelmeyecegini bile bilee barıştım 3 yıl önce eşimle bile bile oglumu da kendimle birlikte yaktım resmen vicdan azabi çekiyorum kalbime söz geciremedim duzelir sandım bi ümit ddm o ümit hic yoktu göremedim özür dilerim oğlum bitanem 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Umarım SS almışsın yok sadece öylece okuyup şoke ile kalmamşsndr umarım diyorum bak 
tarafından
Bnmkide ayni oyle esimle gorumcemin konusmalarini ben ss aldim
tarafından
Çoğu zaman avukat uğraşmamak için yasak masak diyo ama konuşmalar kim arasında olursa olsun konu sen isen sana zarar verecek bişey ise gayet güzel delil sayılır.. Sen onları al ve kullan..
tarafından
Tamam canim cok sağol söylediğin iyi oldu
tarafından
Rica ederim konuyu bilmiyorum ama tek çare boşanmak ise elindekileri kullan boşa hakkın ne ise de al bırakma.. Bak bana 2011 de takılarımı aldırmadı avukat alamayız dedi sonradan dava da açılmaz dedi hangi avukata sorduysam sonra bi avukat yanında işe başladım stajer kız dediki ben alırım gel dava açalım aradan 5 yıl geçmişti bi gaza geldim verdim vekaleti kız stajerliği bitirdikten sonra açtı davayı ve takılarımın parasını aldı söke söke..  o kadar yılların avukatları alamayız derken stajerliği yeni bitirmiş avukat aldı.. yani kısaca basit şeylerle uğraşmamak için bizleri başlarından atıyolar malesef..
tarafından
Aynen bazıları oyle ya
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Elbet geçer bu günler...image

tarafından
Insaallah gecer bu gunlerim cok aciyo icim anlatamam o aciyi ogluma baktikca agliyorum mahfolduk
(4,725 puan) tarafından
Şimdi sen mahvoldun gibi gözüksende ileride o gorecek anyayi konyayi
tarafından
Ahhh rabbime tek duam goreyum o gunleri
0 oy
tarafından
Öyle baba olacağına hiç olmasın baksana yaptıklarına kaynanan olacak kadın da eşyalarına göz dikmiş zaten almış hemen hepsini Ay sinir geldi
tarafından
Zaten güzel aile olmak istese çocuk büyüyünce boşanırım demezdi canım benim
tarafından
Evwt ya ben daha fazla sabredemezdim ki herkesin yuvasinda sorun var ama ben bizim gibi görmedim hep icim gitmiştir iyilere
tarafından
Kuzum herkeste var sorunsuz ev yok tabi
tarafından
Aynen tabiki var herkesde ama genel olarak iyi Rabbim bozmasin insaallah kimsenin yuvasni sabir versin huzur versin
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Boşver güzel günler gelecek o şimdi öyle devam etsin dagitsin satsın mutluljk ehsa ile olmaz nafaka da bağlanır sana tazminat ta merak etme güzel bı avukat bul ve kendini topla zamanla iyileşecek sin o sizin yokluğunuz ile kötü olacsk 
tarafından
Iyi olcam di mi icimdeki bu aci sızı geccek di mi ya
(12,777 puan) tarafından
Tabiki geçecek mis gibi dim dik duracaksın şuan böyle olman çok normal  ve doğal olan bu kendini yıpratma sil göz yaşını dik dur o surunecek daha çok pişman olacak
tarafından
Rabbiim göstersin o gunleri bana
0 oy
tarafından
Allah mazlumun ahını kimsede bırakmaz merak etme moralini de hiç bozma demekki hakkin da hayırlısı buymuş rabbim sana da oğlumda daha hayırlı kapılar açsın inşallah 
tarafından
Amin Allah razi olsun canim
tarafından
Amin canım sendende allah razı olsun
0 oy
tarafından
Güçlü ol hayatin boyle zorlu donemeclerinden sonra hep guzel seyler olur
tarafından
Yaa insaallah su sızım gecsin oğlumla mutlu olayim artik
tarafından
Geçecek emin ol zaman herseyin ilaci
tarafından
Insaallah yaa
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Suan yeni die bu sekilde ama inan hersey daha güzel  olacak anlayissiz insanlarla ömür gecmio 
tarafından
Aynen insaallah su zaman cabuk gecsin hayirla gecsin
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım inşaAllah pişmanlığın em büyüğünü yaşar o
tarafından
Insaallah ama sanmam ya o yürek varken onda
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Emin ol senin daha guzel gunlerin olcak ondan..cocugunu babasiz biraktn diye düşünme ole bi ortamda zatn cok daha hayir gelmezdi yani..sen guclu ol ki cocugun da mutlu olsun..ona muhtaç degilsin soncta..
tarafından
Evet o teyzeleriyle mutlu ya hissetmedi bile ama ben dayanamıyorum diyorum babam diyecek buyuyunce ne dicem
(3,901 puan) tarafından
Babası onu arayip sormazsa baba demez bile merak etme..hee ilgilenirse buyudgnde anladgi yaşa geldgnde konusursun sen de..zatn büyüdüğünde eşin senden ayrılmayı dusunyodu hatrladgm kadaryla..yani illa ki bu ayrılık olckti ve bnce simdi olmasi daha mantikli
tarafından
Aynen aynen kesinlikle
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bir yuva dağılmak üzere onların derdi nafaka eşya para insanlar ne kadar zalimler 
tarafından
Aynen öyle aynen zalim zulumkar değişikler
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bebeğin ne kadar lik
tarafından
18 aylik
(6,825 puan) tarafından
Baba demiyor mu..yani konuşmasını fln duymadı mi nasıl özlemiyr
tarafından
Diyodu canm baba dedi teyze mama su nerde gibi kendini ifade edecek kelimeler kuruyo
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Onları delil olarak kullabilirsin canım mahkeme sadece ses kaydı kabul etmiyor. Bende boşandım avukatım resim ss filan var mı diye sormuştu bana 
tarafından
Bana yok kullanilmiyo dedi polis ya ses kayitlarini aldi
(6,825 puan) tarafından
Saçmalama tabi ki kullanabilir snn avukat saçmalıyor bir hafta önce kendim bizzat bir yakınım için avukata SS kayıtları verdim .. olmaz olur mu ya kanıt sayılır tabiki o iş de bı iş var snn ki uğraşmak istemiyor para fln verdin mi hiç devlet mi verdi özel mi tuttun para vermediysen acil değiş senin için çabalamaz bu
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım gayet açıklayıcı yazmışsın, kesinlikle kullanılıyor
tarafından
Hayir avukatim dedi demedim polis söyledi avukati biz tuttuk devlet vermedi kuzum avukatima aticam yarin
0 oy
(12,958 puan) tarafından
Gitmiyorsa bı anlamı yok zaten. Ayrıca elinden geleni yapmışsın bu zamana kadar. O boyle şeyleri düşünüp kendini nasıl düşünüyorsa sende oğlunla yeni ve güzel bir hayatı düşünmek zorundasın. Ağla bağır çağır ama onun haberi olmasın karşısında çok güçlü dur seni asla yıkamaz. Evladın için bunu yap kendini kötü hissetme. Çocuğu da sormuyorsa sormasın daha iyi bosver ileride cocugjn üstünde hakkı olmaz
tarafından
Uuf cok guzel soylemissin canm bmm tesekkur ederim ya insaallah oyle olur
(12,958 puan) tarafından
Öyle olacak çünkü hem sen hem oğlun buna mecbursunuz. Babasizlik nedir çok iyi bilirim. Hayata 1.0 geride başlıyorsun. Babamin ne iş yaptigini bile bilmezdim artık açıklamaktan sikildigim için kafamdan bı meslek söylerdim. Rabbim kimseye böyle acı yaşatmasın.
tarafından
Uuff amin yaa oğluma bunu yasatilar yaa Rabbim bildiklri gibi yapsin onlari
(12,958 puan) tarafından
Esin tam.... Neyse demeyeceğim koynuna aldığın kadına kadar kaşar kelimesini kullanıyorsa ben o kişiyi adam diye saymam. En iyisini yapmışsın daha önceden de sırf çocuk için barismissin zaten. Sana saygisi olmayana sende saygı gösterme s.et gitsin
tarafından
Iste içim sızlıyo ama gecicek insaallah insaallah
0 oy
tarafından
bu konusmanin ekranini  al cek avukatina ver silinmeden

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 768 göst.
0 oy
12 cevap 578 göst.
28 Ekim 2022 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy