0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (77 puan) tarafından

Kızlar kızım 10 aylık emmeyi bıraktı gibi bişey 2 gundur hiç emmiyor uykuda emzirim diyorum almıyor eskiden en azından uykuda emerdi şimdi o da yok cok cnm sıkılıyor çok emsin istedim ama yok ek gıda alıyor mama içiyor makine alıp sagip versemmiki sagarak ne zamana kadar o şekilde devam edebilirim yada emmiyor deyip birakimmi zaten emmeye çok istekli değildi::(((

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biberon mu istiyor yani sütü biberondan içiyorsa sagip ver
(77 puan) tarafından
Manulr pompam var az geliyor diye bida elektrik li almaya gerek varmı ki diyr düşündüm almam gerekir mi bilmiyorum 2 gundut emmedi manuelle sagdim 20 CC ancak çıkmıştır makinemi çekmiyor yokmu artık anlamadım
tarafından
Sütun  mu azaldı acaba canim bulgur pilavı dereotu ve üzüm çok süt yaparmış  yiyiver ama sen yinede sağ çıktığı kadar içsin  anne sütü kadar faydalısi yok
(77 puan) tarafından
Canım emse gelecek tabiki biberondaki gibi gelmiyor ama işte nerde hatta yaptım bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen bırakma emzirmeye çalış emiyorsa sağ oyle ver 
0 oy
(707 puan) tarafından
Benim kızımda aynı 8 aylık oldu tamamen bıraktı.Bende elektrikli pompayla sagdim birkaç damla çıktı.Surekli.emmedikleri için süt üretmiyor vücut.Cok istedim bende emmesini çok üzüldüm hala daha da üzülüyorum ama almıyor memeyi.Gorunce kafasını çeviriyor.:(
(77 puan) tarafından
Benimkide ağzına alıyor bırakıyor bende o yüzden dedim pompa almaya gerek varmı ki diye:((
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Sevdiği birseyi mesela pekmez sürüp  vermeyi denesen her defasinda  belki emme istedi geri gelecektir 
(77 puan) tarafından
Denemem mi neler neler
0 oy
(673 puan) tarafından
Bacım hic uğraşma  facebookda emzirme akademisi var. Oraya post aç ayrintili bi şekilde yaz. Uzmanlar ne yapman gerektiğini tek tek anlatıyor.
(77 puan) tarafından
Bakıyorum cnm çok teşekkür ederim
0 oy
(4,723 puan) tarafından
Belki hep tok olduğu için emiyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 72 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruhugencanne.. (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 311 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde .._ (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde abcdfghjklll (1,499 puan) tarafından soruldu

382,156 soru

11,442,011 cevap

35,011 kullanıcı

...