0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
Kızlar merak ediyorum yeni anneyim kızım 8 aylık çok şükür yazın elbise falan giydirince altına bi şey giydirmemiz gerekiyo mu yoksa bebek beziyle mi durucak sadece??? 

25 Cevaplar

+6 oy
(1,466 puan) tarafından
Elbisenin altına zıbın giyrdirdignde  gozukmezki  o olmadı kilot  giydir  beyaz al da :) ben kiyafetin  sekline  gire değişir  diyenlerdenim  beni  zorla kapattilar  ne oldu acildim  Sonra kendi  rizamla  kapandim  allaha  şükür  senelerdir  kapaliyim  kızıma da asla karismam  öle seylerde  ağaç yasken  egilmez.  Doğru olanı her hata yapdiginda  solediginde  zaten kendi orenecekdir  ve zaten etrafindakiler  ne yaparsa oda öle olacakdir  :) mini  tabiki  olmaz ama herseyede  karisilmaz:) ince olanlar hoş duruyor  ama
(406 puan) tarafından
Aaa kız zıbının kapatıcağını neden düşünmedim ben hiç :D sağol canım kafa gitti benim doğru zıbın var zaten ama olsun boxer aldım ben bugün güle güle giyer inşAllah
(1,466 puan) tarafından
Dalga mi geçiyon  ciddî mi :D
-Reklam-
+1 oy
(4,705 puan) tarafından
Kızım yok ama olursa kilotlu çorap giydiririm ben ağaç yaşken eğilir

Benim düşüncem tabi 
(406 puan) tarafından
Yazın yanar kız çorapla heralde
(4,705 puan) tarafından
Yok cnm nasıl öğretirsen öyle gider ince ince kilotlu çoraplarda var
(406 puan) tarafından
Yani doğru olabilir
+1 oy
tarafından
Şort görünmüyor elbise ve etek altında kuzum külotlu. Çorap veya mutlaka şort giydir kucağına âlirken ister istemez açılır altı ar damarı çatlamasın yavrucağın benim oğlum var yazın diz üstübü geçen şortlar giydirmem askılı tarzda atlette giydirmem dışarda hep kısa kollu giydirim.
(406 puan) tarafından
Doğru diyosun kuzum ben bocixerkardan alayım o zaman
(2,692 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Ben de oğlumda onlara dikkat ederim.
(3,276 puan) tarafından
Yağmur nasıl yani ar damarı çatlamasın demissin ya merak ettim ve anlamadım
tarafından
Çiçeğim misal ben oğlumu kilotla atletle dışarı cikartsam veyahut bir anne kız bebeğini uygunsuz açık şekilde gezdirse o bebek çocukluktan untanma duygusunu mahremiyetini kayıp ediyor örnek veriyim yengem çok muhafazakar diğer yengem tam tersi biri çocuğunu bebeklikten bu yana hep açık saçık giydirdi altını herkesin yanında açtı ve ar damarı çatladı artık şu an 6 yaşında herkesin yanında soyunur çamaşırı görünür kapatmaz derleyip toplamaz kendini ama diğer yigenim tam tersi 7 yaşında babasının yanında bile asla üstünü çıkartmaz bahsettiğim bu kuzum
(3,276 puan) tarafından
Hm anladım canım 15 aylık kızım bende dikkat ediyorum çok şükür instagramlarda falan goruyorumda 2 3 yaşındaki çocukları 20 yaşlarında ki kadınlar gibi giydiriyolar siyah delikli külotlu çoraplar yırtık kot pantolonlar falan bence çocuk yaşına göre giydirilmeli ya
+1 oy
tarafından
Kendi fikrimi soyliyim cnm iki kızım var külotlu çorap hep giydiririm etraf güvenilir değil
tarafından
Cnm her yerde var LC Waikiki yada tuhafiyecilerdede var bnm etrafımda olan kuzum bulunur
(940 puan) tarafından
Dantelli külotlu çorap diye mı geçiyor ben ankara da yaşıyorum çokta rahat giyer bence bunalmaz
tarafından
Aynen cnm öyle geçiyor evet Trendyol ada baksana ordada vardır belki cnm
(940 puan) tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Cnm Trendyola baktım Penti kız çocuk dantalli külotlu çorap yaz çıkıyor
0 oy
(940 puan) tarafından
Benimki de 9 bende kalayım burda
(406 puan) tarafından
Allah bağışladın canım
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Canım düşer felan bişey olur bence şort giydirilebilir tayt tarzi elbisenin içine :)
(406 puan) tarafından
Elbisenin altından gözükmeyecek şekilde mi diyosın yoksa uzun tayt mı diypsun canım
(1,988 puan) tarafından
Dizinden uzunsa gözükmeyecek

Kısaysa ince külotlu çoraplar oluyor ya dantelli felan şık oluyor onlardan olabilir canim çünkü yazın yaşına girmiş olur yürüyecek çok düşme oluyor :)
(406 puan) tarafından
Evet canım doğru diyosun bemde çorabı düşündümde acaba çok yakar mı diye düşündüm sonra aşırı sıcak oluyo çünkü havalar
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben bazen çorap giydiriyordum bazen kilotlar oluyor onları giydiriyordum bezinin üzerine 
(406 puan) tarafından
Kuzum bende öyle düşündüm ama bedenleri hep büyük o boxerların falan
(1,169 puan) tarafından
Yok kız var minikleri de yani kızıma giydirmiştim vardı
(406 puan) tarafından
Lcw de en ufak 18 ay varda
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Mini baksır veya şort giydir altına canım daha iyi olur öyle 
(406 puan) tarafından
Canım bende öyle düşündüm baktımda 18 aydan başlıyo bedenleri bemde anlamdım
(1,472 puan) tarafından
Ben civilden almıştım oğluma canım oraya bak istersen minicikti
0 oy
(351 puan) tarafından
İnce bir kilotlu corap mutlaka olmalı yada kısa sort tarzı bisey ben oyle yapıyorum 2 kızım var biride 8 aylık
(406 puan) tarafından
Hözükmeyecek şekilde boxer gibi mi giydir diyosun canım?
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Tabiki kısa taytlardan giydir canım allah muhafaza nice pis zihniyetli insanlar varr
(406 puan) tarafından
Allah korusun canım
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Ben böyle hafif bol lastikli paçalı külot tarzı iç giysisi var. Kızıma Allah nasip ederse onlardan alıp giydiririm ya da ince külotlu çoraplardan giydiririm. Sevmiyorum ben öyle açık saçık gezmelerini. Bir hocamız demişti. Omuzları bile görünmemeli ki kadının gizli bir süs olduğunu bilsin
(7,754 puan) tarafından
4,5 aylığız ❤️
(2,692 puan) tarafından
Aaa kıyamam :) Bizimki de 5 aylık :)
(7,754 puan) tarafından
Yaaa ❤️ Allah bağışlasın
(2,692 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini inşaallah canım, Rabbim kaderlerini bahtlarını güzel, imtihanlarını kolay eylesin.
(7,754 puan) tarafından
Amin canım ❤️ seni çok sevdim kız ☺️❤️
0 oy
(307 puan) tarafından
Alttan çıtçıtlı zıbınlı elbiselerden alabilirsin. Sadece bezle dursa bezi kayar ☺️ ya da altına askılı zıbınlardan giydirebilirsin. 
(406 puan) tarafından
Çok sağol canım
0 oy
tarafından
Ben şort giydiriyordum yada çorap yoksa bacakları sürtüyor bebislerin 
(406 puan) tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Arkası dantelli kokoş külotlar oluyor onlardan giydirebilirsin ya da ince dantelli fileli kilotlu çoraplar oluyor onlarda olabilir
0 oy
(7,199 puan) tarafından
Ben altından şort  giydiriyordm canım çünkü ortalık sapik dolu poposu sonuçta zibinla gözüküyor onlar bize Allah'ın emaneti o yüzden koruyup kollamak gerekiyor
0 oy
(671 puan) tarafından
Üç kızım var elbise giydirdigim çok oldu ama altına mutlaka bezi de olsa şort giydiriyorum nasıl alisirsa öyle gider canım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kızım yok ama olursa  öyle çıkarmam. Elbisenin altından şort falan giydiririm. 
0 oy
(388 puan) tarafından
Benimde kızım olacak nasip olursa. Külotlu corapsiz aslaaa çıkarmam diye düşünüyorum. Yazın da olsa ince olablar var
0 oy
tarafından
Ben hep baksir tarzı şeyler giydirdim şimdi ne güzel elbisenin deseninden kilotlari var 
0 oy
(543 puan) tarafından
Ben altına delikli çorapla giydirdim canım.Haya duygusu açısından diz kapağı kapalı olmalı.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 371 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
0 oy
0 cevap 52 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Meryem16 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.

380,394 soru