0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
hiçbir şekilde halıya kılıf geçirmeyi sevmiyorum sürekli dağılıyor doğru düzgün süpürülmüyor 26 aylık kızım var kirlenmesine diye takıyoorum ama artık elinde kaldım sizler ne yapıyorsunuz

23 Cevaplar

+1 oy
(2,323 puan) tarafından

image

halım böyle komple beyaz ona rağmen örtmüyorum örtü sevmiyorum bişey dökülünce iyice siliyorum mecbur ☺️
(299 puan) tarafından
benimdebeyaz ay bilmiyorum vallahi
-Reklam-
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Ben takmıyorum sevmiyorum ya
0 oy
tarafından
Ben hiç sevmiyorum o örtüleri. Döküp saciyorlar zaten. Silerim ya da yikama
(299 puan) tarafından
bende kaldırdım bügün kirlendikçe silerim yada dediğin gibi yıkamaya veririm
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Örtmüyorum gerekte duymuyorum çocuklar mutfakta masada yiyolar ne yiyeceklerse masa altında da halı koymadım ortada var halı mutfakta da

O yüzden kirlenmiyo
(299 puan) tarafından
anladım canm
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Örtmüyorum çok pişmanım. 11 yaşında bir oğlum var o bile nasıl dağıtıyor :) küçük olsa neler olur bilemiyorum. Bebiş doğmadan alacağız örtü 
0 oy
(9,202 puan) tarafından
Örtmuyorum, oturma odamn halısı krem rengi ve turkuaz karışık çok kirleniyor yıkamaya veriyorum surekli mutfakla ikisini. O ortulerden bende duşunuyordum ama zor mu kullanımı ya
(6,053 puan) tarafından
Hic deil canim kullaniyorum ben attim foto
0 oy
tarafından
Benim bütün odalarımda var canım 
0 oy
(749 puan) tarafından
Ben kullanıyorum halım beyaz kir ya da leke görmeye dayanamıyorum şimdi de sürekli evde olduğumuz için mecbur takmak zorundayım 
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Ben kullaniyorum gayette memnunum

imageoda kucuk ama iki hali atiyorum oglum parkede kosarken kayiyor

(9,202 puan) tarafından
Bunlar örtu mu :)
(6,053 puan) tarafından
Ortu kuzumm☺☺
0 oy
tarafından
Benimkinde var süpürüyorum da halıya tam oturuyo kaymıyo örtünle alakalı olabilir mi.?  Oğlum için alıp örttüm önceden yoktu şimdi sık sık çıkarıp yıkıyorum sürünüyo elini sürüp geri ağzına sokuyo diye rahat edemeyip örtü kullanmayı tercih ettim gayettememnunum.. altı süngerli lastikli valla cuk diye oturuyo yapışıyo hiç kaymada olmuyo süpürürken bile..
0 oy
(321 puan) tarafından
Örtmüyorum çünkü çok dağıldığı için birde onla uğraşamam. Ama halımı yıkattıktan sonra halı bandı deneyeceğim. Eğer örtüyü durdurursa biraz iyi olur 
0 oy
tarafından
Hayir cok kayıyor sinirlerim bozuluyor bana kalsa cekyatlarida ortmem de 2 TANE oglum var bas edemem diye ortmek zorunda kaliyorum
0 oy
(119,241 puan) tarafından
Ben hic sevmiyom
(299 puan) tarafından
aynen
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ortuyodum toplanip durunca sinir oldum kaldırdım iki tane örtüm öle boşta duruyo bide halim yün halı ondan kayiyo ince yazlık halı Alcam onu tutar insallah 

(299 puan) tarafından
benimde  öyle ya çıkardım attım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Serme 4 ayda bir yıkamaya versen bir halı kaç tl tutacak 6 metre olsa 6 tlden 36 tl hadi 50 olsun
0 oy
(370 puan) tarafından
Benim cocuk yok ama esim mubarek bi cocuk heryere cay doker mecburiyetten seriyorum yoksa bende sevmiyorum 
(299 puan) tarafından
eşim zaten kızamdan pasaklı
(370 puan) tarafından
:) maalsef öyleler canim.bi günde 10 kere ev duzenliyorum
0 oy
tarafından
Valla halım krem rengi örtü hiç sevmem ama mecbur yoksa her ay yıkmaya vermem gerekiyor çocuklar batırıyor 
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Örtü olmazsa olmaz bana göre
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Hiç kullanmadım ben sevmiyorum 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Takmıyorum hiç sevmiyorum çünkü

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.