0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim kızım tamamen mamayı bıraktı kendi istemiyor Sadece ek gıda alıyor Siz ne zaman mama vermeye kestiniz tamamen Bir de çocuğunuz ne zaman kaşık kullanmaya başladı

4 Cevaplar

0 oy
(299 puan) tarafından
valla canım 9 ayda başladım mamaya 2 yasında kestim süte alışınca kendi bıraktı
tarafından
Benim kizim dogdu dogali iciyor hem anne sütü hem mama alfi sonra tamamen anne sütünü birakti ve su an 13 aylik mamayi kesinliklr reddediyor
-Reklam-
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Doğduktan 10 gün sonra başladık 14 yada 15 aylık iken bıraktım bir ara, mama lar bulunmadı bıraktım pirinç unu veriyorm 
tarafından
Ben de canım işte doğduğundan beri başladık anne sütü mama falan sonra anne sütünü bıraktı mamaya devam ettik Şimdi içmek istemiyor Hiçbir şekilde Dedim acaba Hani yeterli besini aldım mama ile alakalı diye Tedirgin oldum 13 aylık pirinç unu nasıl yapıyorsun Ben de ondan versem alıyorsun değil mi marketten
(3,753 puan) tarafından
1 litre, süt 4 barsak su 2 bucuk yada 3 yemek kaşığı şeker 3 yemek kaşığı pirinç unu
Karıştırıp ocağa alıyorm kaynayıncaya kadar karıştırıyorum kaynayınca ocakda alıp soğutuyorm vereceğim zamanda süzgeç ile, süzüp veriyorm mama gibi sıvı oluyo
0 oy
(289 puan) tarafından

16 aylik olcak hala devam 

Cunku  biberon ve mamayla uyuyor
tarafından
Benimki Kendi isteğiyle bıraktı ya 13 aylık O yüzden bir sorayım dedim Keşke 24 aya kadar içseydi
(289 puan) tarafından
Sut içiyor mu peki
tarafından
inek sütü iciyor canim
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Doğdu günden beri mama alıyor şuan 15 aylık 16 girecek az kaldı hala sabah bi kere mama içer gece kalkınca içer allah izin verirse 24 aya kadar mama vermeye devam edecem
tarafından
Günde 2 defa mama alıyor yani Benimki de 13 aylık içerdi aralarda Şimdi de tiksindim mi Ne oldu anlamadım içmiyor 13 aylık Yapacak bir şey yok yani ek gıda falan devam edeceğiz artık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
2 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 28.08.ecrinim (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 137 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 463 göst.
2 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,408 soru

11,418,504 cevap

34,975 kullanıcı

...