0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bi yere gitsem rahat edemiyorum oturamiyorm kalkamiyorum hem sıcak geliyo evde klima var.

Bütün gün evde sıkılıyorum nolck böyle :( artık çok sıkıldım ben :( 

5 Cevaplar

0 oy
(905 puan) tarafından
Eee birilerini  cagr  cnmm yada iftar bul kendinw
tarafından
Buraya yeni gelinim ben daha 1 sene bile olmadı nerden baksan 10 tane ark var hepsi ya tatilde birinin düşük riski var evde yatiyo oda biri yeni doğum yaptı böyle işte eşimin halalari var onlar da gelmiyorlar sen ayakta kaliyon rahat rahat yat diye hem de yaş olarak ne de olsa büyükler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde evde canım sıkılıyor en yakınında annem var ama sürekli onlarada gitmek istemiyorum evim var sonuçta dışarı çıkamıyorum öğlen güneşi baygınlık geçiriyorum çünkü 

Evde de can sıkıntısından patliyorummmmmm
tarafından
Bende aynıyım :( koca göbekle se ztn ne kadar cikiliyo ki
0 oy
(373 puan) tarafından
aynen bende oyleyim evden cikmak istemiyorum ama evde cok skliyorum  bende yeni gelnim  1 senedir hep tekim  1 komşum bile yok :)
tarafından
Ay kiyamam ya senin de benden zormus en azindan samimi bi komsum var bnm ama oda evinde yatiyo ya düşük tehditi var diye pek gidemiyom annesi başında
(373 puan) tarafından
yani beterin beteri  var :) :)
0 oy
(2,479 puan) tarafından
hepimiz öyleyiz canım bende rahat edemiyorum uzanmak, arkama yaslanmak istiyorum olmuyor 
tarafından
Aynen başka yerde evdeki kadar rahat olamiyosn:/
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Vallahi beni anlatmışsın kaynanam çağırıyor sürekli sıkılma gel diye gitmek istiyorum ama rahat edemiyorum fenalık basıyor eve gitmeye can, atıyorum ev çok serin evde çok bunalıyorum bu sefer etrafımda arkadaş komşu yok gelip gidecek 
tarafından
Sen kaç haftaliksin
(1,430 puan) tarafından
31+3 olduk sen :)
tarafından
Benim 2 tane :D ayrıntılı ultrasona göre yarın 36 kendi doktorum ve program aynı gidiyo ona göre de 37+2
(1,430 puan) tarafından
Ay maşallah cinsiyetleri ne :) az kalmış senin sağlıkla kavuşun inşallah
tarafından
InsaAlllah diye bagirasim geliyo :)) kız olcak insaAllah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 139 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy