0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
kizlar merhaba ben esiin ailesiyle kaliyorum ama ben ayri yasamak istiyorum esim borclarim var yapamam diyor kiraya cikamam filan ben hic bunlarla yapamiyorum cok kotuler zaten beni cok sıkıyorlar bebegimfe yeni dogdu ona bile istedigimi yapamiyorum giydiremiyorum gorumcem cocugun emziyini caya batirip batirip veriyor yapma diyorum bana bakib bakib guluyor sanki bilerekden yapiyor cok mutsuzum cok ..((

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yemin ederim bu uygulamaya girmeden önce birlik yaşamak tarihe karıştı sanıyordum ne çok varmış ya Allah yardımcın olsun 
(21 puan) tarafından
inanin Allaha cok yoruldum biktim resmen hayattan sogudum bilemiyorum her gunum aglamakla geciyor zaten
(48,785 puan) tarafından
sorma okudukca halime sukrediyorum
(6,053 puan) tarafından
Cidden bende diordum artik birlik yasamak mi war die gercekten warmis
-Reklam-
0 oy
(119,563 puan) tarafından
Yeni dogan bebege cayli emzikmi veriyo allah sana sabir ona akil versin
(21 puan) tarafından
aynen ya anlatamiyom
0 oy
tarafından
Eşinin borcu varsa nasıl yapcaksiniz zor olcak sizin icin
0 oy
(466 puan) tarafından
bunları esıne soyle hepsını sondada soylekı mutsuzum senıncın ıyımı? ama buyuk bı sorun var para yokken nasıl cıkasankı ayrı zor olur bu vazıyyetde
(21 puan) tarafından
aynen
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Eşiniz bu duruma ne diyor canım 
(21 puan) tarafından
hic birsey tabiikide suc brnim diyor((
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Ayy ayni sorun bendede var nasil sinirliyim ya of of bende cok mutsuzum bosver canim sen uzme kendini bebegini al odaniza gecin cikmayin ordan oyna bebisinle koca gun napcan esler bazen kalin kafali olabiliyo
(21 puan) tarafından
odama gidemiyorumki gorumcem geliyor brbegi aaliyor sabah sabah uyuyorum odama girip bebegi alip annesine goturuyor anlamiyorum bunlari yaa
(2,363 puan) tarafından
Al iste gerizekali insanlar ya afedersin gorumcen ama cok sinir oluyorum boyle insanlara
(21 puan) tarafından
vallahi bir beni bilsen keske
(342 puan) tarafından
Eşin evden çıktıktan sonra odanın kapısını kilitle uyu bebeğinle. Gelip alamaz o zaman
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun tavır köy eşine dil ailesine tutumlu ol eşinde biriktirsin çıkın şükrediyorum ki eşim çok anlayışlı ilk evlendigmizde aile birlik oturalım dediğinde asla demişti çünkü ailesinin huyunu biliyor iki koltuk yatak alıp geçmiştik eve aha şimdi herseyimiz var çok şükür sende sabret birktirin
(21 puan) tarafından
Allahim lutfen benimde olsun cok istiyorum
(2,350 puan) tarafından
İnşallah ama en başta kabul etmiceksiniz arkadaşımda birlik ama altlı üstlü hamile herşeyi var dört dörtlük ama gel gelelim ki kaynanasigil sürekli onda eşiyle vakit geciremiyot oda evini bırakıp kiraya geçecek zor birlik durmak dua et bol Rabbim çocuğunun yüzü suyu hürmetine yardım etsin sana
(21 puan) tarafından
insallah amin cok tesekkur ederim
0 oy
(48,785 puan) tarafından
gorumcenin agzinin ortasına tuvalet terligiyle vurcan nispetli gülüşü görür o zaman
(21 puan) tarafından
vallahi cocuk benim hic benim gibi olmuyor cay ne ya cocugun emziyini batiriyon 1aylik bebek
(2,772 puan) tarafından
Fırıncı  kuregiyleeee fırıncı  ☺️☺️☺️
(48,785 puan) tarafından
esine soyle ayrı eve cikamiyosa ayar versin ailesine.
0 oy
(980 puan) tarafından
Afedersin ama o geri.zekalı görümcenin beynini duvara sürtesim geldi çaya batırıp emzik vermek nedir ya el kadar bebeğe. Eşin ne diyor onların bu çağ dışı hareketlerine peki. En azından kardeşini uyarması gerekir.

Bu arada Rabbim yardımcı olsun inşallah. Şu mübarek gece hürmetine inşallah Bir an önce ayrı eve çıkarsın canım
(21 puan) tarafından
esim ailesini tutuyor tabiiki suc benim diyor her zaman resmen biktimmm
(980 puan) tarafından
Rabbim sana sabır versin inşallah canım ne diyeyim bilemedim
0 oy
(2,772 puan) tarafından

Inadina yapıyolar  inadina benimde kaynanam her sabah cay icircem derdi bizde altli ustluyuz bigun bi zılgıt  çektim  daha bisey yapamiyo 

Hemen borçlarını  bitirip iki cekyat alip ayri eve çıkın  zamanla herseyiniz olur dunya varmis dersin
(2,772 puan) tarafından
Yapacaksın  yapmazsan  ezilirsin hayir verme kesinlikle de bi sert çık  hicbisey  yapamazlar
(21 puan) tarafından
bir defa yaptim kocam annemgilden ozur dile dedi napiyim baska
(2,772 puan) tarafından
Abooo o kocani birak en iyisi benimki kaynanama iyi  oldu yapma dedigini yapma  o onun çocuğu  demisti
(21 puan) tarafından
keske benimkide derdi de ama napayim buda boyle
(2,772 puan) tarafından
Yok anam çekilmez  o kadar ben buhram geçiririm  valla
0 oy
tarafından
Rabbım bana da senin benim gibi isteyen tüm geline kendi evinde oturmayı nasip etsin bnde çekiyorum aynisini 
(21 puan) tarafından
amin amin amin insallah
0 oy
tarafından
Demir eksikliği olur çocukta ya çay verilir mi ne boş kafalı insanlar iyi dayanıyorsun ben obardağı onun kafasına atarım bide gülüyor senden küçük mü görümcen
(21 puan) tarafından
hayir 28yasinda buyuk benfen anneside guluyor zaten
(2,772 puan) tarafından
Benim kaynanamda iciriyodu anne yapma  bak kansiz olur kan ilaci veriyoruz yazik diyodum gene ertesi sabah kahvaltiya indigimizde gene ayni senaryo bide biz iciyoruz bisey olmuyoya pişkinliği  vardi sonra bigun bi azarladim bundan sonra vermiceksin cok istiyosan gelirsin bizde görürsün  inmiyorum kahvaltıya  felan guzellikle söylüyorum  anlamiyon bu nedir demistim
Beni kocama sikayet etti oda onun çocuğu  vermeseydin ne isterse  o olur insan gibi demis anlasaydin dedi daha veremiyo galip geldim verirsem annen bizi döver  diyo bide☺️
(21 puan) tarafından
cok guzelde benim kocam hic karismaz cunki annesi ya anne cocgu
(2,772 puan) tarafından
Karışmalı  oda senin çocuğun
tarafından
Ay canım ya resti çekmen lazım bebeğin için kimse önemli değil onun koruyucusu sensin benim ki yoğurt vermeye çalıştı ona bile kızdım
0 oy
tarafından
Bacım bağırıp çağırman hatta sinir krizi geçirmen gerekiyor sanırım o zaman anlarlar 
(21 puan) tarafından
yapamiyorum kardesim
tarafından
Allah sabır versin yardımcın olsun inşallah
0 oy
(749 puan) tarafından
Tobee estafirullah yaptirma cocuk senin
0 oy
tarafından
Ne kadarlk evlsn
(21 puan) tarafından
lik3yil
0 oy
(133 puan) tarafından
Kurtuldunmu onlardan ben kurtuldum esimide alıp  başka şehre kactim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 142 göst.
14 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
0 oy
5 cevap 133 göst.
1 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semrauytery (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Emrikonun annesi (1 puan) tarafından soruldu

381,547 soru

11,422,782 cevap

34,981 kullanıcı

...