0 oy
1,061 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından

Evde 5 ayına 10 gün kalmış bebeğimiz var 4 ay 20 günlük bugün görevde yer sincabı gelengi bulmuş yavru bakacağız diyor çok küçük utangaç birşey korkuyorum bebeğim yeni sürünüyor sürekli yerde bakılır mi ****** ?

image

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kafese koyun cnm evin içinde gezmesin bnce
(66 puan) tarafından
Beslenir mi yani bi ara veba salmış bu hayvanlar eşime söylesem öyle birşey olsa kırılırdı tüm köy dedi
tarafından
Aaa öyle bisey varsa evde tutmayın cnm o smn
(66 puan) tarafından
Dinleyen mi var beni zaten düzgünce konuşuyorum acitasyon yapma bana diyor
tarafından
Ah bu adamlar:///
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok tatlı ya ama evde beslemeyin ya nolcak evde :))
(66 puan) tarafından
Annesi de varmış onuda yakalamış yavrusu vardır dedim salmış onu bu sefer annesi ne kadar ağlıyordur şimdi dedim bebek sütten kesilmemistir dedim bana mısın demiyor annesi tohum taşıyordu diyor bebek var diyorum baktiririz hayvana diyor
tarafından
Iyi de bunu besleyince eline ne geçecek kedi köpek olsa  anlarım evde sincabin işi ne ****** da sıkılır sonuçta evcil ****** değil ki bu
(66 puan) tarafından
Yok ısırmıyormus utangaçmis mis mis mis ne yapacam bilmiyorum evin işi bitti çocuk bitti sincap kakasi cisi kemirmesi ugrasicam
tarafından
Güldürdün  kız:D ilahi
(66 puan) tarafından
Amann sıkıntı işte :))
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Fanus gbi biseyi olmasi lazim bunun olmz evn icnde ole
(66 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım
(2,351 puan) tarafından
Camdan yuva kafes gbi bisi iste ole bisey olmali ondan cikmasin doger turlu evin neresine kacti takip edemessinz ufak bebegnz var Allh korusun
(66 puan) tarafından
Fanusu biliyorum da nasıl olacak kokusu olur bu hayvanın cisi kakasi nasıl bilinmez ben doğumdan sonra kediye köpeğe dokunamıyorum çocuğum kuvöze girdi diye birde eskiden veba salmış bu hayvanlar tüm insanlar neslini yok etmeye çalışmış eşime söyledim öyle birşey olsa tüm köy kırılırdı diyor
(2,351 puan) tarafından
Nasil eve getirip bakmak istiorsa fanusunuda 3 4 gunde bi koku yapmadan temizliyecek edin sole temizligini yapcan getirirkende fanus al bole olmaz 10 aylik bebegmz var bzm die bebegn tam ne bulsa agzina goturme aylarnda cok tehlikeli.
(66 puan) tarafından
O fanus temizliğine bakmaz ki o işte bana kalır çocuğun cisli bezini zor alıyor
0 oy
tarafından
Bence evde besleme cnm ya hastalık bide doğasında ayırmayın 
(66 puan) tarafından
Benim düşüncem de o yönde ama dinlemiyor
0 oy
(772 puan) tarafından
Veterinere götürün bakımlarını yaptırın olsun bitsin canım bence bi bebek mutlaka bi hayvanla büyümeli maalesef benim eşim sıkıntı çıkarıo ewde bakmaya ama bende çok istiyorum çok şanslısın hayvanla büyüyen insqnlar daha merhametli oluyo helede böle acımasız bi dewirde yani
(2,351 puan) tarafından
Bizdede ben sknti cikariorm :)) esim bayilir ama bn tiksiniyorm hayvanlardan ozellikle tuylulerden :/
(772 puan) tarafından
Walla ne bilim benim düşüncelerim o yönde :)
(66 puan) tarafından
Canım ****** sorun değil bu doğa canlısı diye ve okuduğum bir sitede doktor açıklamış bu hayvani geçmişte veba salmış tüm insanlar neslini yok etmeye çalışmış kedi köpek alsa tamam hatta sürekli diyorum bi emeklersin bilsin herşeyi evcil ****** alacağım diye ismini bile yeni duydum geçmişte de böyle birşey olunca Bird e kuvöz gördük yaşadık biz çok korkuyorum gençliğim hamileliğim hep hayvanlarla geçti halbuki ama ne bileyim
(2,351 puan) tarafından
Tabiki gzl biside yok ancak bahceli bi evimz olur bahceye kedi kopek alir aksini kabul edemem :))
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Bebek var nasıl olcak ki
(66 puan) tarafından
Bilmiyorum ki bende akıl alayım dedim :(
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Yaaa çok tatlı bu☺☺☺❤
(66 puan) tarafından
Vereyim sana kız:)
(6,725 puan) tarafından
Olur valla☺☺ esim de öyle istiyordu
(66 puan) tarafından
Hahaha deli kız:)
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bebeği isirmasin  bence bırakın gitsin ya evde kuşum vardı onu bile anneme verdim
(66 puan) tarafından
Benimde vardı kuşum bakamadım verdim dinlemiyor ki beni
(1,424 puan) tarafından
Ikna et bence eşini evde bebek var sonuçta
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Evi çok pis kirletir haberin olsun  ☺
(66 puan) tarafından
Biliyorum hem cisi kakasi kemirmesi of
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Geçen haberlerde vardı biraz büyütüp doğaya salmışlardı sizde öyle yapın canım 
(66 puan) tarafından
Canım yuvasından almış zaten büyüyecek en güzel yeri varmış besleme sevdasına almış yavrumu
(3,149 puan) tarafından
Ah yazık ya neden öyle bi şey yapmış bende yuvasız sandım
(66 puan) tarafından
Yok ya öyle olsa bi nebze
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Hic beslemedim bilemedim canim. Ama bnce sincaba ozel bi kafes alin  derin surekli serbest dolasmasin evde.
(1,567 puan) tarafından
Bi veterinere falan goturun asi vs yapiliyosa yapilsin
(66 puan) tarafından
Yarın baktiracağım canim
(1,567 puan) tarafından
Tamam canim. Bide evde salmam  demissin ama hayvanlarin dışarda gezip eve gelmesi daha kotu diye biliyorumm
(66 puan) tarafından
Canım ben istemedim ki çocuğum yüz üstü dönüyor bastığı yeri yalayacak şimdi kendi ayağımız değiyor yine cekiniyorum
(1,567 puan) tarafından
Anladim canim . Bence en iyisi barinak gibi bir yere verin
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Ben hastalığı geçtim evde böyle birşey dolaşırsa kafayı yerim geceleride uyuyamam :pinch:

(66 puan) tarafından
Yok korkmam ben tek korkum hastalık koymuş kafaya getirecek
0 oy
(8,421 puan) tarafından
Canım aşmıs getırmıs ama dogal seleksiyona bıraksaymıs daha iyiymiş.Nasıl beslenır edılır bılmezsın bı de bu hayvanlar strese girerse bısey yıyıp ıcmeyebılır bı veterınere felan goturun ya da dogaya salın
(66 puan) tarafından
Canım kafaya takmış getirecem diyor aman ne hali varsa görsün günahı onun tek korkum hastalık

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 232 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde orbanesara (914 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 677 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Doruk Hatice (667 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 286 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,646 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 525 göst.
7 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı

...