0 oy
1,360 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Saat 3.te götürdü bebeğimi 11 de getirdi tartıştık nasıl doldurdularsa vurdu bana beynim ağrıyor artık bu adamın elinde beyin kanaması geçircem

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
O zaman o adamon elinden kirtul
-Reklam-
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Allah bildi gibi yapsın daha bugün kadın cinayeti oldu hemde karninda meleği varken böyle adamlar yok olsun Rabbim üzülme canım ama bundan sonra tavrını çok net bir şekilde belli et vurdu mu sende ona vur hatta biber gazı al vee her vurmasinda sık gözüne ugunsun kalsın orda yapmazsan şimdiden kendini korumazsan ilerde daha ileri gidicek bu mahluk lütfen bebeğin için dik dur onuda kendini en emin şekilde koru çünkü şöyle bir gerçek var biz kadınlar daha güçlüyüz....
0 oy
(707 puan) tarafından
Ara polisi niye aramıyorsun ya.Sen hatayı başta yapıyorsun çocuğu hele daha süt kokan bebeğini o kadar saat yalnız biraktin onlara verdin sonra kocan olacak....... Da doldurdular iyice kötü oldu.Ben olsam ortalığı yıkar yinede bırakmadım çocuğumu.Sana vurunca polisi arasaydin ayrılmayacaksan bile en azından gözü korkardı.
tarafından
Hersey sizn dedğiniz kadr koly dgl
0 oy
tarafından
Polisi arasana git darp raporu al buraya yazacağına ne bekliyorsun
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Kız yıkmu anan baban komsun birsey bagırsaydın ya. 
0 oy
tarafından
Aşkım buraya yazma cnm beni arasaydın msj atsaydın keşke 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ya ben bu tip erkeklerin beyinsizligini anlamıyorum ya demekki beyinleri yerinde yok o kısım boş kim ne derse onunla doluyor komik ya çocuk bile yap dedigimizi yapmıyor bunlar resmen analarının bebeği 
0 oy
tarafından
Şimdi niye bekliyorsun o evde diyeceğim bebeğim var diyeceksin o çocukta yarın büyüyünce aynı babası gibi olacak bir kızın daha başı yanacak ondan sonra ortaya çıkıp bana yuva yıkmaya çalışan , boşanmadan kârı olan diyorlar hangi yuva hangi evlilik ?? Şiddet gördüğün halde buraya yazıp o evi bekliyorsun kendi kendinizin kul hakkına giriyorsunuz 
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Dengesiz biriyle evli kalmak zor değilmi?
0 oy
(9,012 puan) tarafından
Ilk defa değil galiba ...
0 oy
(10,608 puan) tarafından
Buraya yazman senin eşinin tavrında hiçbir değişim yaratmaz bacım beyin kanaması da geçirsen kendi dediğini istediğini yapıyor bu adam pek de umursamaz açıkçası 2.5 aylık bebeği anasından acımadan o kadar saat ayıran insan zaten insan değildir benim gözümde. Böyle susarsan daha çok yapar eşin varsa arkanda anan baban çek git aklı başına gelsin bir süre
0 oy
(15,840 puan) tarafından
Elleri kırılsın Rabbim vicdan merhamet versinn hepsine
0 oy
tarafından
Allah'ın belasi hadi seni dusunmüyor o el kadar bebeğe nasıl kıyılır ya insan müsfettesi 
0 oy
(604 puan) tarafından
Belki cok zor ama oyle bi adamla bi dakika durmazdim hamileyken seni dover cocugunuz dogar seni dover. Dovmek nedir ya nasil kalkabiliyor o el.. oyle bi aile ortamin da bebeginin ruhsal gelisimini alacagi yaralari dusunemiyorum bile cok korkunc. Evet bi yuva kurmak kolay degil ama sana bunlari yapana da eş denmez. Eger ailen sana sahip cikacaksa durma git ayril ondan. Sana vuran elleri kirilsin sana bunlari yasatan ailesi allahindan bulsun 

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 1,411 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 423 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damlacn (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 227 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,532 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 361 göst.