0 oy
1,403 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 2.5 aylık halasıyla yani görümcem le konuşmuyoruz kaynanam da orda bebeğimi istemişler eşim götürdü akşam alacak geri ama kendimi çok kötü hissediyorum ben 

62 Cevaplar

+8 oy
(3,729 puan) tarafından
2.5 aylık bebek o kadar saat anneden ayrı duramazki
tarafından
Sen çok sakin duruyorsun bebeğim 4 aylık büyük konuşmayim ama asla yalnız bırakmam kimseyle o kadar saat, buraya yazana kadar gidip çocuğunu al bence
(10,372 puan) tarafından
Valla mls2121 ben adamı yırtarım kimse elimden alamaz rızam dışı evladımı bi oda öteye bıraktırmam değil küçücük yavruyu akşama kadar anasız bırakmak yazık sabiye
tarafından
Haklısın valla Nagiş . Arkadaş oturmuş buraya yazıyor elimde değil tartıştık felan demesin bi anne evladını bırakmaz , ya ben kızım 1 saat uyuyor o uykusunda bile özlüyorum ölürüm de bırakmam yani
tarafından
Mls 21 kimin ne yaşadığını bilemezsin lafına dikkat et çok rahatsız olduysan yorum yapma
tarafından
Ben senin sözünle lafima dikkat etmem canım rahatina bak bana laf yetiştirecegine kocana yetiştirsen senin için daha hayırlı olur bidahakine bari 2.5 aylık bebeği annesinden ayırmaz :)
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Gitsin ama onlarında görmeye hakkı var dikkat etsinler yeter 
(2,252 puan) tarafından
Cocugun oz guveni mi yerine gelir. Hangi kitap bilimsel arastirma diyir bunu. 2 bucuk aykik bebegin ozguveni yalnizca anne kokusuyla memeyle yerine gelir
tarafından
Yav ne meraklısına coşmaya iki buçuk yaşında sandım diyorum okuyun ya
(2,252 puan) tarafından
Tamam canim kusura bakma :):)
tarafından
Heh yoksa iki buçuk aylık çok küçük anneside gideydi keşke tek nasil yollamış ben gondermem
tarafından
Allah belasını versin şeytan kaynana yüzünden
+2 oy
(15,709 puan) tarafından
Valla ben tek göndermem sen de git ama yine konuşma o bebek daha 2.5 aylık ve sana muhtaç akşama kadar ne yapar 
(2,252 puan) tarafından
Keisnlikle ya. Gorumce cok isterse gelip görsün ha esim sıkıntı mi cikardi baktim illa götürecek bende gider otururdum
tarafından
Öyle olmuyor işte aslında görümcem le iyiydik şeytan kaynanam geldi bozdu aramızı
(15,709 puan) tarafından
Olur canım niye olmasın bebek bu oyuncak değil ki aklillari olsa tek istemezler işte
(2,252 puan) tarafından
Valla bal gibi de olur. O cocugun annesi benim. Onu istiyorlarsa bana katlanacaklar. Giderdim otururdum bebegimle
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Olsun canım nolcak ama bebeğin emmeden durabilir mi
tarafından
Mama da yiyor ama o kadar saat emzirme den zor
0 oy
(1,550 puan) tarafından
O kadar küçük bebek annesinden bu kadar ayrı kalmamalı tamam görsünler ama 1 saat yeter akşama kadar ne bu 
tarafından
Kim bilir kaçta alır 11.12 den aşağıya gidip getirmez gitse bile kendide orda oturur saatlerce öyle alır gelir
(1,550 puan) tarafından
Eee nasıl beslenecek bebiş?
tarafından
Mama da yiyor canım
(1,550 puan) tarafından
Sadece mama dayayacaklar yani. Bilmiyorum bence çok saçma ya tamam görsünler ama gerçekten bu kadar saat çok fazla. Durur mu acaba orada. Durmazsa getirirler mi
tarafından
Ağlamaktan çatlasa getirmezler
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bn anlamıyorum ki o kadar minik bir bebeği nasıl annesiz bırakıp o kadar saat teslim edebilirsiniz hadi düşürdü bişey oldu napicaksn..bn bırakmam birakani da hoş karşılamyrm.
tarafından
Zaten sorumsuz olduklari ufacık bebegi istemelerinden belli düşünceli olsalar anasindan ayirmazlar belli bencil insanlar
tarafından
Baski yapmislardir mikroplar
tarafından
Yollamıyor um diye eşimle kavga ettik aldı götürdü nişey diyemedim şu anda konuşmuyorum eşimle de
tarafından
Canım vermeyeceksin kavgada etsen vermeyeceksin 2.5 aylık bebek nasıl doyacak acıkınca ya başka birşey verseler ya çocuğa birşey olsa sende gideceksin s.ıçarım öyle kaynananın ağzına ezdirmeyin şunlara kendinizi böyle yaptığınız için tepenize çıkıyorlar kalk git sende peşlerinden napim birşey diyemedim deme!!!!
tarafından
Ben eşim kucağında olsa bile 10 kere gidip bakıyorum kapıdan bir sorun var mı yok mu huysuz mu diye
0 oy
tarafından
Bebek neyle besleniyor senden bu kadar ayri nasil kaliyor. Ben baska odada olsam kiyameti kopartiyor benimki
tarafından
Emiyor ama mamada yiyor
tarafından
Emen cocugu nasil aldi goturdu eşin yazik degilmi o sensiz simdi korkar
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim ne yapiyorsun Allah askina çıldırmiş olmalısın. Oglum 9 aylik babasi mahalleden cikaramaz yarim saatligine bile. Hele senin küçücük. Ben olsam asla göndermezdim. Gorumcen cok gormek istiyorsa gelsin evin önüne esin 10 dakika indirsin asagi o kadar. Goturup aksama almak nedir. Emmiyor mu hem
tarafından
Emiyor mama da yiyor götürmesini istemedim söyleyince tartıştık zaten amaçları da bu
(2,252 puan) tarafından
Canım benim ben senin yerinde olsam hemen esimi arar aglar feryat figan ederdim. Ben çocuğumdan ayri duramadim diye ya sen git ya o gelsin geri. Inan su an dusuncesi bile cok kotu yapti beni
0 oy
(2,264 puan) tarafından
2. 5 aylık diyorsun o kadar saat nasıl senden ayrı kalacak artı nasıl tek gönderebildin artı daha küçücük nasıl güvendin anlamış değilim 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
2.5 aylık bebeği hangi akılla saatlerce yanlarında tutuyorlar acaba ben olsam göndermedim emzirmiyomusun bebeğini..
0 oy
(13,019 puan) tarafından
7 8 aulik olsa neyse de 2.5 aulik cok küçük akşama kadar baya da zaman vsr emiyor my 
0 oy
tarafından

VERMEMELIYDIN.....

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Canım niye öyle bisey yaptın benim oğlum o kadarlikken ben babasına bırakıp dışarıya bile çıkmazdım olur da bakamaz susturamaz diye Allah var çok iyi bakar ama insan ne olursa olsun bi tereddüt ediyor sende bırakmamalıydın gitseydin surat assaydın ama yine de yanliz bırakmasaydın 
0 oy
(119,334 puan) tarafından
Iyide 2bucuk aylik 2 saate bi emmesi lazim nasi durcak aksama kadar
0 oy
(424 puan) tarafından
İstediğim kadar kaynanamı sevmiyim ben o çocuğun annesiyim gider mis gibi oturur gelirdim ama çocuğumu tek başına göndermezdim katiyen 
0 oy
tarafından
Canm sen de git al bebeğini evine dön bence.bn hayatta duramazdim.gider alırdım bebeğimi.
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Görsünler tabii ama daha çok küçük 1 2 saat durup getirseler
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Kusura bakma ama bence de kötü hissetmelisin daha küçücük nasıl gönderdin ben markete gitmeye korkuyodum 10 dk 'lik kimse benim çocuğumdan kıymetli değil 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ayy ben olsam göndermezdim 
0 oy
tarafından
2 bucuk aylik bebegi sirf halasi babannesi gorcek diye anneden ayirmak nedie ya cok istiyolarsa gelip sevsinler. Sadece sana ihtiyaci var o yavrunun seni arar

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,356 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde oburhanim (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 771 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Demir2020 (52 puan) tarafından soruldu