0 oy
766 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kızçemin hastane çıkışı pembe beyaz.o yüzden ben de pembe beyaz olmak istiyorum :) bi yandan da pek o tarz giymem hastaneden sonra pek giyer miyim bilmiyorum.digeri tam benlik.

Ama onda da sadece çizgiler pembe karar veremedim.2 sı de 70 lira.

Bir de normalde s giyiyorum.şu an 7 aylık göbegimle m oluyor.54 kiloyla hamile kaldım.

Şu an 62 civarıyım.dogumfan sonrası için kaç beden alayim m iyi mi

image

]

image

30 Cevaplar

0 oy
(4,713 puan) tarafından
İkiside hiç güzel değil 
tarafından
Siz öneri verebilir misiniz
(4,713 puan) tarafından
Ben normal Pijama takımı almıştım sonrasıda rahat giymek için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir de lohusa pedi de alaçam ama geçme ihtimali var mı acaba kan.beyaz açık mi olur renk olaak
(814 puan) tarafından
Cnm orkid kullan lohusa pedi ne normal adet oluyorsun iste
0 oy
(44,724 puan) tarafından

Başka secenek yokmuydu:angel:

tarafından
Ya var ama karar veremiyorum ki siz önerir misiniz
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım ikisinden birisi olcaksa çiçekli olan
tarafından
Teşekkürler :) çok mu kötü ya karar veremiyordu hiç bişey çok kararsız biriyim
0 oy
(788 puan) tarafından
Üstteki çok kötü çiçekli böcekli banane pijaması gibi alttaki de lohusa pijaması değil de evde giymelik gibi. Düz beyaz sade bişeyler bak bence. Ama tabi senin zevkin
tarafından
Bakıyorum ama karar veremiyorum kaç saattir anca bunları seçebildim
0 oy
(3,213 puan) tarafından
İçine sinen sonra da giyebileceğin tam tarzın olan birşeyi al. Ben bir gecelik bir pijama aldım gecelik hastaneden beri dolapta duruyo valla 15 ay oldu. Pijamayı sevimli olanlardan almıştım onu sürekli giyiyorum. Lcw ye bakabilirsin. 
tarafından
Oraya da baktım bir daha bakayım.ben de gecelik düşünmüyorum bir de diyorum bi kere giymek için almıyım yani boşa para
(3,213 puan) tarafından
İşte aynen öyle hem giyebileceğin hem de içine sinen olsun. Ben s giyiyodum l aldım rahat olsun diye üzerimden düşüyodu doğumdan çıkınca.
0 oy
tarafından

image

2.'si bende var aşırı rahat alt pijaması ben 2 takım almıştım birisi pembe bide bu siyahi aldım kanamam felan olucak diye halen kullanıyorum yeri çok güzel ama ben lc'den aldim

tarafından
Ben de oraya da bir bakyım 2 takım olması daha iyi sanırım dimi
tarafından
Bak resim attım sana bunu da alabilirsin, evet 2 takım tabi daha iyi
(57 puan) tarafından
bu çok güzelmiş
0 oy
tarafından
Hangisi içine sindiyse onu al sonuçta giyecek olan sensin. Çok kötü beğenmedim diyenler de kendi zevkince yorumluyor gecelikleri. Ben koyu renk olanı çok beğendim mesela. Çiçekli olan da çok güzel ama dantelleri var ben giyemiyorum maalesef ♥️
tarafından
:) öyle tabi.bana da o daha rahat olur gibi geldi.ben de pek dantel ve süs sevmem sade severim de kızçeyle bir örnek olur dedim :) peki sizce m mi alayim
tarafından
Bebisinin takımı çiçekli mi ♥️♥️ Allah'ım hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah canım. Doğumuna az kaldıysa m de oluyorsa al bir iki ay gibi bir zamanın varsa l al derim çünkü son aylar aniden kilo alınıyor diyorlar
tarafından
Amin :) yok çiçekli değil ama pembe ve beyaz karışımı yani o yüzden:) 7 aylık tam l alsam daha iyi galiba ama sonradan da çok bol gelir mi diye şey ettim l yi :) boyum da kısa zati
tarafından
Ben büyük kıyafet alınca yüksek derece de yikiyordum makine de çekiyordu :D
tarafından
Canım ben siyahın Xs bedenini aldım kalıpları çok büyük
0 oy
(44,724 puan) tarafından

image

Bunlara yine iyi canimimage

tarafından
Bunlar da tatlı imiş :) emzirme için düğmesi yeterli açılır mi acaba
(366 puan) tarafından
Bunlara hangi siteden baktın canım beğendim bende alabilirim bunlardan link atar mısın fiyatı ne kadar acaba
(44,724 puan) tarafından
Trendyol canim
(44,724 puan) tarafından
110 felandi galiba
0 oy
(6 puan) tarafından
İkiside berbat.   
(44,724 puan) tarafından
Daha düzgün soyleyebilirdin
0 oy
(379 puan) tarafından

Canim ben ve tüm arkadaslarima tavsiye ettiğim yere bak karşı komşuma aldık yeni süper ürünleri kaliteli bak üzerindeki de ordan  yıllardır giyiyorum taş gibi bak istersen 

https://www.lohusam.com/

image

tarafından
Ay bi bakayım :) kumaşı da çok rahat duruyor
(379 puan) tarafından
Vallah rahat ben 5 sene önce keşfettim burayı sürekli pijama gecelik vs ihtiyaclarimi alıyorum yani pazar malı gibi değiller uzun süre kullanıyorsun. Hemde güzel vallah
0 oy
tarafından
Penye tarzı al canım rahat olursun 
tarafından
Teşekkür ederim dikkat edeceğim:)
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Pembe güzel bence
0 oy
(3,055 puan) tarafından
İkiside kötü
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben 2.yi beğendim. Ben de çiçekli böcekli pek sevmem o yuzden siyah beyaz aldım. Bu arada bayağı büyük beden almalisin çünkü bunlar lohusa pijaması olmadığı için göbek kısmı dar oluyor 
0 oy
tarafından
Ben lohusa takımı almadım 2 çift pijama takımı aldım biri emzirme cepli diğeri düğmeli ikisinide pek beğenemedim ben 
0 oy
tarafından
Cnm üçlü olanlara bak bence onlar daha kullanışlı oluyo çünkü 
0 oy
(57 puan) tarafından
siyah olan güzel ama doğum sonrası için dar geldi bana biraz
0 oy
tarafından
Ben ikisinide pek beğenmedim açıkçası daha farklı modeller de bakabilirsin canım ama baktım bulamadım diyorsanda birinci ye daha yakınım bende
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Birinci güzel bence sonradan evde de giyilebilir. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 365 göst.
5 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beyzanur (868 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 344 göst.
0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
18 cevap 217 göst.
17 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,646 cevap

34,942 kullanıcı

...