0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (470 puan) tarafından
Arkadaşlar bebeğim 7aylik 4numara bez kullanıyorum aksam 12de bez bağlıyorum idrarı dışına çıkmış oluyo bezin numarasini mi degistirmeliyim sürekli kıyafet yıkayıp kurutmaktan yoruldm artık (kaka değil idrar dışına çıkıyor)

13 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kaç kg ki? Beden uyumsuz olduğunu sanmıyorum ama yeni geçtiyseniz olabiliyor bir de bazı bezler her bebekle uyumlu olmuyor ondan da olabilir 
(470 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kilosunu bilmiyorum ki
(13,202 puan) tarafından
Çoğu 11-12 kg ya kadar oluyordur 4 numaranın küçük geldiğini pek sanmıyorum zaten ben de
-Reklam-
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Kaç kılo bebeğin 
(470 puan) tarafından
8 di 6 aylık kilosunda şimdi bilmiyorum ki
(2,047 puan) tarafından
Üzerine cok sıkı gitdiriyor olabilirsin benım bebeğim çok çiş yapıyo gece 2 3 kez bez değişiyorum sende dene bi
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Büyük gelebilir bez
(470 puan) tarafından
Küçük mi geliyor diye düşünüyorum gün içinde bile dışına sızıyor
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Bez markasindan olabilir başka bir marka dene istersen 4 numara kullanıyorsun bebegin kaç aylık canım büyük bez olursada sizma yapar 
(470 puan) tarafından
7 aylik kilosu
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Erkek mi bebegin benim oglumunda kirkli doneminde oyle olurdu ve  pipisini duzelterek kapatirdik oyle oyle cozum bulduk ve gecti sonra zaten
(1,238 puan) tarafından
Bez markasimi iyi degil acaba
(470 puan) tarafından
Sleppy aldım pişik oldu 101 bezi kullandm şimdiye kadr bı sıkıntı olmamıştı bezin numarası küçük gelmiş olabilir mi
(1,238 puan) tarafından
Bez de iyi emmiyor olabilir numarayla alakali oldugunu dusunmuyorum bimin bezi daha iyi 101 inkinden
(470 puan) tarafından
Onu deneym bir de canm çok teşekkür ederim
(1,238 puan) tarafından
Dene tabi rica ederim.
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bir numara büyük bez az yine aynısı olursa başka marka dene 
(470 puan) tarafından
Kakayi saymıyorum bile ya gün içinde bile dışına çıkıyor
(2,039 puan) tarafından
Bez markasını değiştir canım bende normalde sleepy kullanıyorum arada molfix canbebe filan da denedim ilk çıktığında baby turco da deneyim dedim 3 saatte taşırdı bez sen de farklı bir marka denemelisin
(470 puan) tarafından
Teşekkür ederim öyle yapıyım bende
0 oy
tarafından
Cnm ben oglum 1 bucuk yasindayken 4 numara kullaniyodum bezin çok büyük bebise bebisin cok kilolu degilse eger
(470 puan) tarafından
6 aylıkken 8 kiloydu şimdi kaç kilo bilmiyorum ama çok çiş yapmadan alıyorum ona ragmen dışına taşıyor
tarafından
Bezini degis ozmn cnm
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bezi bı numara büyük al birde hangi marka aliyosun
(470 puan) tarafından
Sleppy aldım psiik oldu 101 in bezini kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamamıştım ama üst değiştirmekten yoruldm büyüdü artık çişi çok oluyo galiba emmiyor heralde arkadaşların yorumundan bunu çıkardım
(44,758 puan) tarafından
Ben Molfix kullaniyom hiç cikmiyo 15 aylık oglum
0 oy
tarafından
Küçük geliyor demek ki bezi canım 4+ ya geç 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bezinde kaç kilo arası yazıyor 7-14’mü 9-14’mü
(470 puan) tarafından
8 -18 yazıyor bebeğim 6 aylik Ken 8 kiloydu şimdi bilmiyorum kilosunu
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Kiz ilk oglum dogdu bezi bagliyom gecw kalkip 2 3 kere kiyafet degisiyodum n bilim ilk cocugum sonradan anladmki bezi cok bol sariyomusum oyle olmasn seninkide
(470 puan) tarafından
Evet ya gece bile üst degisiyrm üstü ıslanınca uyanıp agliyo çocuk .bol değil canm dikkat ediyorum pipisini de aşağı getirerek bağlıyorum yok surekli kıyafet yikiyrm sanirim bezin numarasini buyutecem veya markasını degistirecem
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Bezden  dolayida olur ilk aylafsa benikde oldu hergun ust degistirmek zorunda kaldim molfixdi marka.
(470 puan) tarafından
Emmiyor mu acaba bez
(3,769 puan) tarafından
Hep kenardan tasiyodu sen hangi marka kullaniyosun
(470 puan) tarafından
101 in bezini kullanıyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 114 göst.
6 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde L5 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
9 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mucizelerim-_- (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 623 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu

381,228 soru

11,412,809 cevap

34,956 kullanıcı

...