0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Kizlar ciddi derecede baş ağrısı var ensem aşırı ağrıyor tansiyonum yükseliyor ve kabızlık var mide ekşimesi var bu belirtilerim oğlumda ki hamileligime çok benziyor ama ben korunma iğnesi oldum şimdi benim hamile kalma şansım var mı yada benim hastalığım mi var hastalıktan korkuyorum ne olur hastalık varsa aydınlatın beni doktora git demeyin gidecegim ama gitmeden fikir almak istiyorum

2 Cevaplar

0 oy
(1,426 puan) tarafından
Her korunma yüzde yüz değil malesef şüphen varsa olabilir ama belki de usttun bunu en iyi sen bilirsin
(55 puan) tarafından
Oğlumda ki gebelik belirtilerinin aynisini yaşıyorum tek fark bunda tansiyon çok yükseliyor 17/10 felna
(1,426 puan) tarafından
Olabilir gebelikte tansiyon benimde çok düşerdi ilk zamanlar ama ben çok kusuyordum içimde su bile durmazdı hiç bir sey yemeden içmeden bile safra kusardım o yüzden çok düşerdi benimde
-Reklam-
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Kuzum aynı belirtiler bende de vardı acile gidip kan verdim beta hcg 4.9 çıkmıştı annemlerde kalmaya gelmiştim oğlumu bırakıp gitmiştim abimde korona çıktı ve karantinaya alındık doktor iki gün sonra kan ver demişti ve daha veremedim kaldı öyle abime ilac vermeye gelen doktorlara söyledim belirtilerimi hem hamile olabilirsin hem de covid belirtisi bunlar dedi perşembe günü bizede test yapılacak acile git bütün belirtilerini anlat istersen kuzum her şey bizim için vaka sayısı olmuş 30 bin her an her şey olabilir
(55 puan) tarafından
Sende korunma var miydi cnm ya ben iğne ile koruyordum ama oğlundaki belirtiler var sende ki belirtiler bemimle ayni mi cnm bir kere oldum Corona hiç evden dışarı çıkan biri değilim ama eşim eczacı ya belki ondan da bulaşabilir bilmiyorum ya olabilir
(4,994 puan) tarafından
Hayır kuzum korunmuyordum geçen ay 5 gün gecikmem olmuştu 6 günü oldum 5 gün sürdü bu ay gününde 1 kere oldu bitti 3 günü açık pembe kan geldi bitti dün az yine açık pembe kan geldi netten araştırdım da biraz üstüne görme ve yerleşme kanaması diyor bende karantinanın bitmesini bekliyorum bize test yapılınca tabi korona çıkmazsa kan vereceğim 5 nisan gibi olsun istiyorum ama birde hem korona varken hem hamileysem diye de korkmuyor değilim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 511 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
25 cevap 1,149 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bbttnnmm (296 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı