0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızım 15 aylık  kızım on buçukta kahvaltı yaptı şu an uyudu kalktigi  zaman kaçta yemek yedireyim erken yedirdiğim zaman yemiyor sizce saat ortalaması ne olabilir
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 ana 3 ara öğün olmalı normalde onu kendin ayarla kuzum kalkınca yedir mesela 3bucuk saat olmuş 
tarafından
Çorbaya ekmek falan dograsan yemiyor mu
tarafından
Keşke canım çeşit çeşit çorba deniyorum iki lokma yiyor sonra tükürüyor
tarafından
Benimkide bu ara öyle ya 16 aylık :/ umarım dişten ve geçici bir süreçtir zorla tikıyorum ağzına
tarafından
Benimki iki tane azı dişini çıkardı acaba ondan mı
tarafından
Başka dis geliyorsa ondan olabilir canım bizimde iki azı çıktı iyiydi iştahı bu ara temelli sapıttı sanırım başka patlayacak
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Uyandırdığı gibi bir çorbası hazır olsun bence bizim hep öyle olur şuan uyuyo 20 aylık uyandığı gibi biseyler yediririm arada meyve falan yer bide aksam bizimle beraber yemek yer 
tarafından
Mesela saat 2 gibi yedirsem ana yemeğini sonra ana yemek ne zaman vereyim ne zamana acıkmış olur işte onu ayarlayamıyorum
(4,700 puan) tarafından
Kuzum mesela benim oğlum 2 gibi uyanır çorbasını içer yada ne yaptıysam sonra 1 saat sonra falan ya bir elma yada elime o an ne geçtiyse ara öğün gibi veririm babası 6 gibi gelir 3 te ara öğün yediği için o vakite kadar hem dayanır hem de açıkmaya başlamış olur yemek yeriz 6-6 buçuk gibi falan sonra zaten varsa bir iki saat sonra pasta yeriz yoksa da acikmiyo öyle 9 gibi sütünü ısıtır veririm biraz durur uyur
tarafından
Allah razı olsun hakkını helal et kusura bakma canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 301 göst.
9 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 583 göst.
0 oy
6 cevap 122 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy