0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından
Yapmayı düşünüyorum ne almalıyım kolaymi yapımı veya satabilir miyim kazançlarının nasıl nerden uyguna magzeme alabilirim 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bence çevrende alıcak olan yoksa su donemde hiç girme maliyetini çıkarmam uzun sürer kalıplar pahalı bi iki siparişte çıkarırsın parasını ama bu seferde yeni kalıp almalısın boyası vs derken uğraştırıcı ben 2017 yılında almıştım 1 sene felan satıs yaptım sansıma baska bi tanıdıgımda yapıyodu beraber kalıp değişimi yapıyoduk iyi oluyodu taş tozunu kaliteli almalısın mesele afyondan birinden alıyordum ahmet abi soy ısmını unuttum Facebooktan alıyodum instada cnt kalıp var mükemmeldi kalıpları o zamana gore iyi paraydı bekardım evde sıkılmamak için yapardım hediye goturmek için iyi oluyo boyası kokusu taş tozu derken bağımlılık yapıyo zevkli bişeydi ama her yeni kalıbı almak istiyodum :D karım kalıplara gidiyodu soguk silikonda alman lazım bi süre sonra çevredende alan olmuyor kapı süsü yapabilirsin ahsap altlıgını ve çiçek alıp silikon tabancasıda lazım ipte kurdelede @cntkalip_nuraycelik instadan bak istersen şimdiden söyleyim gireceksen bir oda ayırmalısın sadece kokulutaslarına yaparken etraf cok pis oluyo oyle ortada yapamazsın ve ayarınıda iyi yapman su fazla olmamalı yaptıkca alısıyo insan ama beceremeyende var kaliteli taş tozu elini kokulutasa sürdüğünde elde leke yapmaz kalitesizlerde de tozu gelir kaliteliyi yıka tozlanınca yine bişey olmaz az mı yaptım daha yazarım aklıma bu kadar geldi baska sorun var mı canım

tarafından
Birde maske ile çalışmalısın yaparken kokulardan rahatsız olursun hasta bile edebiliyo tanıdık hasta olmustu ara vermişti alçı gibi düşün sürekli nefes alırken içinde cocuklada zor olur hevesini kırmak istemem ama dene istersen az bişey alıp
(604 puan) tarafından
Yok canım çok sağol bilgilerin için  satamam diye çok korkuyorum bide 2 çocukla yapabilirmiyim esim askere gidicek geçim sağlarım bı gekirim katkım olur diye böyle bı dusuncem var canım ama kararsızım
tarafından
amigurimi yapabilirsin instada site acarsın tuhafiyelere verirsin tanıdılara dersin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yıllardır elimde bir çok kalıp var bana olan zararı hala çıkmadı kendin için yapmak istersen o zaman girmeni tavsiye ederim 
(604 puan) tarafından
Satış yapabiliyomusun canim
tarafından
Genelde benden isteyenler hep indirimli istedi bende kıramadım bir dönem yaptım 2 arkadaşım sipariş verdi hazırladım almadılar elimde kaldı en son evlendim eşim aşırı koku yaptığı için evde yaptırmıyor 300 adet son kez kuzenim için yapıcam sonra hepsini satmaya niyetim var

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
21 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
20 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,580 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu

374,613 soru

11,204,311 cevap

34,506 kullanıcı

...