0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kıbrıs tatlısı yaptım muhallebiye nişasta yerine pirinç unu koymuşum bunu tatlının üstüne döktkten sonra farkettim abim gelicek yarın kurtarablrmym öylede olsa olurmu bişi deyin ya moralim bozuldu:((

3 Cevaplar

0 oy
(48,704 puan) tarafından
oylede olur farketmez
tarafından
Akışkan duruo üstünde ya tad olarak fark olmaz deglmi
-Reklam-
0 oy
(309 puan) tarafından
Muhallebili üzerine doktuysen al sıyır kaşıkla. Yeni muhallebi yap onuda sonra yersiniz sütlü tatlı olarak 
tarafından
Askm Kıbrıs tatlısının üstü çok narin oluo alırsam kalkar ayrıca şu an başka sütüm yok tadında sknti olmaz demi oyle
(309 puan) tarafından
Yoo bnce olmaz canm öylede güzel olur hani beğenmezsen garipsersin diye söyledim  hatta hindistan cevizi tozu da dökebilirsin pek anlaşılmaz bnde bir ara öyle yapmıştım tadı güzeldi. Beğendi misafirlerim yani eğer tadına bakma imkanım varsa azcık kenarından al bak hoşuna gitti gitti gitmezse sabah erkenden süt alır Kıbrıs. Tatlım kekine değmeden labildigini al yeni yap dök hiç bisey olmaz
tarafından
Anladım canım sağol senn de öyle yapms olman daha önce rahatlattı amaann abim sonuçta yabanci degl :) kendimi rahatlatym:)
(309 puan) tarafından
Yok yok rahat ol kötü olmuyo :)) değişik Bi tatli oluyo hani hep düz sade muhallebi ye alıştığımız için bu biraz farklı geliyor ama yenileyecek beğenmeye ek kadarda degil
0 oy
(442 puan) tarafından
Daha güzel olur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esraalya (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
18 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 159 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...