0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar geçen hafta pazartesi kaynvalidem beni aradı canın sıkıldıysa gel teyzene gidiyorum dedi yani bacısına bende Allah kalbimi biliyor ya gitmedim yorgunum dedim neyse eltim kızı okuldan almış kaynanama gitmiş Kaynanamgilde bacisigile gitmişler şuan eltim kızları kaynanam teyzem tyzem in eşi çocukları hep korona ben gitseydim bend e olacaktım ıyiki gitmedim şuan herke skarantinada eksiklerine biz gidiyoruz ekmekdi şuydu buydu etrafım virüs dolu bayanla rdikkatli olun lütfen kimseyi almayın kimseye de gitmeyinn

4 Cevaplar

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Valla bu kayseride korona sosyal hayattan bulaşmıyor birbirine gitip gelmeden bulaşıyor kimse durmuyor burda 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kardrsim aneliyat oldu annemlerle hastanede abimde yardimxi olnak ixin geldii gezmeye gidiyor durmadan gelme diyemem virus var ama geziyor
0 oy
tarafından
Allahın sevdiği kuluymuşsun iyiki gitmemişsin bende bir yere gitmiyorum bize gelende tek annem misafirde kabul etmiyorum şimdi çocuk virüsüde çıkmış bu illet çocuklara vuruyormuş benimde 1. Sınıfa giden çocuğum var korkuyorum çocuklar taşıyıcı oluyor 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 494 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 386 göst.
27 Mart 2020 Diğer kategorisinde Pıtırcık (976 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 111 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mucizem (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
27 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (658 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,345 cevap

34,818 kullanıcı

...