0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Gerçekten artik sinirlerim bozuluyor hamileliğimde annem ve babam bazı sorunlar yasidilar olay daha sonrasında babamın anneme siddet göstermesiyle büyüdü yanlış anlamayin babamı asla savunmam savunmadimda hic neyse boyle olaylar olunca babamın ailesi annenin ailesi Görüşmediler ve akrabalar annemi uzun bir sure kardeşimle birlikte esim yanımıza getirdi ben hic al getir falan dememe bile gerek kalmadan simdi barıştılar şükür bi sorun yok annemle babam arasinda ama teyzemler dayimlar amcamlar birbiriyle konuşmuyor dolayisiyla ben ortada kalıyorum ve teyzemler biraz garipler bi söz şöyle kırılıyor küsuyor sürekli ayni şey şükür durumum iyi gerekeni yapıyorum onlarada ama o kadar boguluyorum ki birine birşey de o küsüyor o küsüyor yani sadece ailemden kaynaklanan sebepten değil bi laf olsa hemen birbirine aktarım oluyor dun konusmustum teyzemle oğluma bakicakti eşimi hastaneye goturecektim sabah hic yoktan yere küstü telefonda simdi oğluna mesaj attım annen yarin bakicakmi diye yok dedi yani ne bu tavır kaç yaşındalar benmi yanlış yapıyorum eşim herseylerine koşar hic kendilerinin ve eşlerinin yapmadığı iyiliği yapar ayni sekil bende oyleyim kendi ailem diye yakınlarına geldim ama annemle babamın durumu teyzemler derken çok boguldum gerçekten artik oturduğum yerde yapmadigim halde hatami ariyorum çok sıkıldım ve o kadar doldum anlaticak kimsem Yok esimede anlatmak istemiyorum gerçekten hatami yapiyorum çok uzun oldu ama okuyan herkeze teşekkür ederim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gotlerini çok kaldırma hep bundan oluyor insanların bu tavırları 
(60 puan) tarafından
Gerçekten  o kadar sıkıldı ki ne yapsam birşey buluyorlar o kadar sıkılıyorum boguluyorum ki kendimi suçlu hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Gorusmezsin olur biter. Ben bütün akrabalarimla ilişkimi kestim. Numaraları dahi Yok. Teyzen kim ki anan mi baban mi triplerini çekeceksin. Boşver sizde uğraşmayın onlar için. Onların size ihtiyacı olduğunda hayır demesini bilin. Bir yerden sonra esininde zoruna gider kendini ke.riz gibi hissetmesin. Köyün mesafeyi herkes haddini bilsin.
0 oy
tarafından
Çok değer verme 
(60 puan) tarafından
Gerçekten elimde değil ama bi karar verdim artik umursamayacagim eşim duysa aramız bozulacak eminim yani bana direk madem boyleler neden yardımcı olup kendini ziyan ediyorsun diyecek
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Annen baban iyi oldu ise gerisibi takma canim. Bîtarafları kalkmislar. Bahane arıyorlarmış bence. Sen niiiye strese giriyon. Esinde koşmasın onlara. Koca koca insanlar cocuk gibi ne oyle. Senin sucun ne yani 
(60 puan) tarafından
Ya ben naptimi bilmiyorum bana iyi kotu laf söylüyorlar sesimi cikarmiyorum ama ben birey dersem kusuyorlar mesela diğer teyzemin yan sokakta evi kredi ödüyor diye eşim fazla getiriyor onlara gönder onlara da aldım diyor bakıyorum mutfakta kendi doldurmuş bife bana diyor çıkarken bu poseti elime ver sen vermiş gibi olsun ya zaten eşim onu sana getirmis yapmaya calisiyorsun

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 965 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,031 soru

11,375,925 cevap