0 oy
329 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,639 puan) tarafından
Sezeryan doğum yapmış anneler doğumdan sonra kanamanız kaç gün sürdü ve kanamanız düzensizmiydi :DD

10 Cevaplar

0 oy
(394 puan) tarafından
Benim 40 çıkana kadar geldi cnm
-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından
Benim 50 gün sürdü evet benimde duzensizdi bir kesilip bir geliyor du sinir olmuştum artık 10 gün dr hadr yok daha inşaallah düzene girer artık
(1,639 puan) tarafından
İnşallah canım benimde bir düzenli bir düzensiz o yüzden merak ettim
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Bugun yari kirkim cikti ve tamda bugun banamam basladi hamile kalmadan oncede her ayin bugununde baslardi tam gaz devam yani:D

0 oy
(58 puan) tarafından
Benimde düzensiz oldu canım ilk 3 gün yoğundu sonrasında bir oldu bir olmadı kah oldu kah olmadı heh artık bitti diyorum sonra hissediyorum ki oluyo ama annemden ogrendigim kadarı ile normal doğum yapana göre sezeryan da daha az kanama oluyoms ama adeti yoğun geçiyormuşuz :D 
0 oy
tarafından
16 gun oldu ilk gunden beri hala devamm edioo
0 oy
tarafından
On gün az az sürdü bitti yirminci gün başladı baya çok oldu pıhtı kanama kanalını tikamisti asıl kanama yirminci gün başladı yani ve bı hafta sürdü bitti
0 oy
(2,865 puan) tarafından
15 gün filan sürdü bi kaç gün de akıntı oldu sarımsı bitti gitti i. 50. Gün de adet oldum 
0 oy
(588 puan) tarafından

35 gün kanamam kahverengi akıntım geldi tam rahat ettim diye sevincekken adet oldum :D

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bi 40 güne yakın arada hafiflemisti biter gibi olmuştu tekrar başlamıştı falan dengesiz bi şekilde 40 gun devam etmisti
0 oy
(1,353 puan) tarafından
37 gün geldi canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde Peripellaaa (752 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...