0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim 3 görümcem var bazı şeyler yaşandı tabii ben hiçbirini unutmadım unutamıyorum da içimde öyle bir büyütüyorum ki mesela biri hamile hep beddua ediyorum kaynanamın muhabbeti açılsa içimden şeytani kötü düşünceler geçiyor ve hiçbirine engel olamıyorum arıyorlar bazen normal konuşuyorum ama asla ben aramak istemiyorum içimdeki öfkeyi kini bırakamıyorum hiç iyiliklerini istemiyorum napcam ben bu kin benim içimi yiyip bitiriyo çaktıramamak hasta etcek beni. Napmam lazım eşimi çok seviyorum onu üzmek de istemiyorum kin tutan cennetin kokusunu dahi alamaz onu da biliyorum  yaaaa napcam ben uzaktayız ayda 1 anca görüşüyoruz ama çok kin tutuyorum ağlıcammmm

9 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Biran postu ben actim sandim ama teker teker intikamimi alacam ucusundende intikam almayi sevmem ama odesmek adettendir
tarafından
Ayyy ben de ben açtım sandım ama o kdr yoğın bir kinim yok ama var biraz maalesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de aşırı kindar biriyim ama belli ederim yani sevmiyorsam anlar direk yüzüne gülmem konuşmam soğuk dururum terslerim ne bileyim benden uzak şeytana yakın der geçerim uğraşmam yani 
0 oy
tarafından
Bu kadar ne yaşandi da boyle kin tuttun keskin sirke küpüne zarar derler sen kalibini tamamen Allaha aç dua ederek kuran okuyarak namaz kilarak inşAllah geçer
tarafından
Onlar yüzünden hamileyken düşük riski yaşadım detay vermiyim ama bebeğime her baktığımda yaptıkları geliyor aklıma
tarafından
Anladim canim Allaha sıgınarak kinini unutmaya calis
tarafından
İnşallah başarabilirim
tarafından
InsAllah Allah buyuk
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben kinimi bastırmayı başardım. Ailem kincidir onlara nasıl zarar verdiğini gördüm. Baktım ben de öyle olacağım kendimi dizginledim. Ayrıca bol bol psikoloji okudum neyi neden yaptıklarına kendimce Bi cevap getirdim. Evet böyle yaptılar ama belki böyle hissetmişlerdir veya bunu dedi ama o da şunu yaşamıştı vs vs diye hepsine açıklama getirdim. Ve o kişileri hayatımdan çıkardım. Şimdi huzurluyum şükür ❤️
(3,560 puan) tarafından
Canım peki şuna nasıl bir cevap getirirsin? Hamile düşül tehlikesi kan uyuşmazlığı erken doğum riski olan bir kadına (erkek kardeşlerinin hanımına) kanaması varken sırf aranız kötü konuşmuyorsunuz diye abarttığını bile düşünmüş olsalar ve kan uyuşmazlığı yüzünden gelen kanamada iğne vurulmadığı için ilk çocuğunu kaybettiklerini bildikleri halde kalp hastası normal doğum anne için ölüm demek bunu bildikleri halde doktorun stres yaşamayacak tehlikesi var demelerine rağmen o görümcelerin stres yaşatması ve 6 aylık karnında çocuğun doğuma hazırlanması 3 cm açılman olması ve senin zorunlu sezaryen olmak zorunda olman normalde çünkü annenin hayatı söz konusu bunlara neden olan soytarı kahpeeler için tutulan kin nefrete ne gibi bir çözüm bulursun? Bu arada 2 yaş oldu kızım görmüyorlar sevemiyorlar iznim yok ölene kadar kızımı o üç soytarı itee göstermeyecem çocuğumu ve kendi hayatımı kaybetme durumuna kadar geldim ben şimdi bu insanlara hiç bişe yok gibi mi davranıp ölüme terk ettikleri çocuğu göstereyim?
(1,550 puan) tarafından
Canım ben sana haksızsın demedim asla diyemem Allah sorsun hesabını onun hesabı bizden çok büyüktür. Ben sadece kendini iyi hissetmen için dedim bunları. Acıları yarıştırmayı doğru bulmuyorum ben de bişeyler yaşadım ki hem kini hem affetmeyi öğrendim. Yaşım neredeyse 34. Sana abla olacak yaştayım muhtemelen. Sadece iyi hissetmen için tavsiyede bulundum.. Geçmişe takılıp kalmak, sürekli hatırlamak sadece sana zarar verir. Kinin sadece sana zarar verir. Kurtul bunlardan ve mutluluğun hafifliğinin tadına var ❤️
(3,560 puan) tarafından
Evet abla olacak yaştasın büyüksün benden bu arada ben postu açan kişi değilim abla kendi yaşadıklarımı dile getirmek istedim zira benim de gün geçtikçe içimde ki kin nefret artıyor onlar çocuğumu görünce sevince onlara saldırırım yolarım onları bunu yaparım çünkü o yüzden uzak durmaları benim de uzak tutmam en iyisi yaptıklarını asla unutamam çocuğu sevmeye kalksalar yaptıkları gözümün önüne gelecek bu defa ben onlara dalacam
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Aynı ben ,:))
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Görüşmemek konuşmamak muhattap olmamak senin için daha hayırlısı o zaman canm bırak Allah a havale et ne halleri varsa görsünler seni de günaha sokmasınlar....
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Sanki beni anlatmışsın canım
tarafından
Napıcaz ya psikolojik destek alıcam en sonunda:(
(1,060 puan) tarafından
Ben saldım artık çok az görmeye çalışıyorum işim olmazsa hiç arayıp sormam böyle bir yöntem geliştirdim kendimce

İlgili sorular

+2 oy
18 cevap 479 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 571 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 434 göst.
0 oy
5 cevap 185 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (191 puan) tarafından soruldu

381,939 soru

11,434,118 cevap

35,001 kullanıcı

...