0 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Alt tarafda tekli dolablara erzak koydum un makarna salca falan bi tane daha tekli var onada yag tursu yaprak falan koydum bidonlarla cesmenin altina ne kadar plastik legenim varsa ic ice koydum yanlarinada temizlik urunlerimi koydum ust tarafda camli bolgeye bardak koydum ama daha coook esyam var ocagin kenarindaki ust dolaba tencereleri ve tavalarla sahanlari dizdim bulasik makinesinin ustundeki dolabada porselen tabaklarimi koydum ama sanki bi anda doldu mutfak ya daha baska nasil yapabilirim ben size mutfagin fotosunu atiyorum ama daha gozukmeyen yerleride var biraz buyuk nereye neler koyabilirim orginazerlerinizin fotograflarini atarmisiniz bi bakayim yorumlara atiyorum hemen mutfagimi

5 Cevaplar

0 oy
(2,765 puan) tarafından

En İyi Cevap

Bu mutfagim kizlar

image 

(2,350 puan) tarafından
Ek dolap alabilirsin Esra
(2,765 puan) tarafından
Evet aslinda erzaklar icin ek dolab alabilirim guzel fikir
(2,350 puan) tarafından
Uyguna geliyor bime falan
(2,350 puan) tarafından
Kız evi yerlestirdiysen atsana resmini
(2,765 puan) tarafından
Valla canim gunde 5 saatlik oraya esimle kayinbabayla gidiyoruz sabahlari duzeltebildigimiz kadar yapiyoruz herhalde cuma gunu orda yasmaya baslarim daha henuz tam yerlesmedim bi oturma odasi ve mutfak oldu sadice daha banyoya termostad takilcak yatak odasi olucak cocuk odasi olucak falan bide benim cok sancim oluyor o yuzden esim cok sikmiyor beni yavas yavas yapicaz yapinca aticam videoyu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tursu yaprak yag makarna salca icin kiler yokmu
(2,765 puan) tarafından
Yok ya malesef uc oda var hepi topu birine oturcaz biri yatak odasi oburude iki cocuguma oyun ve uyuma odasi yaptim
tarafından
Anladm kuzum suan ki durdugum evde dolap cok yetersiz asla sigmazdim ama kiler var sukur
(2,765 puan) tarafından
Benim oyle bi imaknim yok ya malesef ama mutfakda cok yer var oraya bi dolab koymaya karar verdim
tarafından
Evet ek dolap mantikli
0 oy
tarafından

Malesef canm dolabım olmadı için çoğu esyam üst uste:(

(2,765 puan) tarafından
Allahim sanada benim gibi kurtulmani nasip etsin canim benimde hiiic yokdu kasalarda kullanirdim ama sukur bitti dolabli eve gectim
tarafından
Yok canm bir çekmece var ona tabak bardakları koyarım yecekleri kaba oda köşede üst üste
tarafından
İnşallah canm ilk evde de yoktu bu evrede yok ama inşallah baglattiririm
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim 6 yil birlik yasadim 6 ay da mutfaksiz bi evde yasadim tek cesme ve tezgah vardi sukur sabir ettim rabbim sabrimin mukafatini verdi sende sabir et canim olur elbet
tarafından
Amin inşallah canm
0 oy
tarafından
Canım benim dolaplarım küçük sürekli kullandığım şeyleri yerleştirdim geri kalanı hep kaldirdim yatağın altına 
(2,765 puan) tarafından
Ben gardolabim olmadigi icin yatagin altini elbise dolabi olarak kullaniyorum ya
0 oy
(3,837 puan) tarafından

image

image

image

image

bardaklar icin raf aldim onlar guzel oluyor . erzaklar icin de kaplar almistim tek yerde duzenli duruyor , patates , makarna falan balkondaki dolapta duruyor . 
(2,765 puan) tarafından
Bardak ve tabaklardaki raflarina bayildim guzel fikirmis erzak dolabimi alsam ki bende ya erzaklar coook yer kapliyor
(3,837 puan) tarafından
al canim senin ev buyuktu baya , tek yerde durur erzaklar
(2,765 puan) tarafından
O evden cikdim canim bu ev 3 oda aslinda iki oda ama koridoru cook fazla buyuk orayi oturma odasi yaptik oyle 3 oda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 924 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 537 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.